Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouPredaj a servis zariadení z oblasti práce v lese a pri údržbe krajinyInštalácaí káblových rozvodovAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Najväčší výrobca športovísk na SlovenskuVonkajšia upratovacia technikaINSGRAF s.r.o. - nábytokMobiliár pre mestá a obceInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoHIT HOFMAN, s.r.o.SPORT REAL s.r.o.Profesionálna technika, závlahyPredaj a prenájom dopravného značeniaMK hlas, s.r.o.Drevené detské ihriská z agátového drevaŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Sme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíKomplexné vybavenie športovískŠkolex s.r.o.Linea SK, s.r.o.Pekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáCD - Príhovory, prejavy, vinše a blahoželania k rôznym príležitostiam pre mestá a obce SlovenskaŠtudio-21 plus, s.r.o.František Křivák - TEROSATZáhradná, lesná technika a komunálna technikaČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíSlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoRVL13 - workoutové ihriskáPREDAJ PROFESIONÁLNEJ POĽNOHOSPODÁRSKEJ, KOMUNÁLNEJ, LESNÍCKEJ A ZÁHRADNEJ TECHNIKYPopredný európsky výrobca LED modulovMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁVýroba kontajnerov na zber komunálneho odpaduŠatňové skrinky s grafickým motívomDodanie a montáž detských preliezačiek, ihrísk a Outdoor fitnessMY DVA Slovakia, s.r.o.Nádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokSystémy pre dopravu a bezpečnosťDetské ihriská, street workout, fitness prvkySIGNATECH spol. s r. o.Leader v predaji komunálnej technikyP & L Slovakia, spol s r.o.Športové povrchy a detské ihriskáDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAVáš špecialista na kovový nábytokELSPOL-SK, s.r.o.

Potreby miest a obcí

Tu si môžete ZDARMA zverejniť Vaše potreby za účelom pomoci a sponzorstva.

Vaše potreby za účelom pomoci a sponzorstva budú ZDARMA obratom rozoslané fimám pre mestá a obce podľa príslušnej rubriky, náplne činnosti a zamerania.

Dopytový formulár
Pridať prílohy k dopytuPridať prílohy k dopytu  (max. 10MB pre jednu prílohu)
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné. Kópia Vášho dopytu bude zaslaná aj na Váš e-mail.
ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovDetské a viacúčelové ihriská, športoviská, záhradná architektúraDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruTSM úžitkové vozidlá a technikaStroje pre údržbu a opravu komunikáciíZáhradná, lesná a komunálna technikaPredaj, servis poľnohospodárskej a komunálnej technikyKompletná ponuka komunálnej technikyOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.FLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Profesionálne LED vianočné osvetlenieBezpečnosť cestnej premávkyVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.www.mojeihrisko.skDextrade Žilina, s.r.o.Usporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Para Invest s.r.o.CSAKOM, spol. s r.o.Dekorum s.r.o.Interierové detské ihriská pre mestáVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Kompletné vybavenie škôlPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!SPORT SERVICE, s.r.o. - multifunkčné a detské ihriská, workoutové a fintess ihriskáSTAVREMWorkoutové ihriskáVšetko pre bezpečné cestyVýstavba športových areálovA J Produkty a.s.Elephant smile,s.r.o.Komplexné riešenie pre obce a mestáKAPA AUDIO - Professional SoundŠpecialisti na svetelné dekorácieKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovMarko MT, s.r.o.Odpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYRenovácia parkietVšetko pre školu...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKO