Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískPredaj a servis zariadení z oblasti práce v lese a pri údržbe krajinyZáhradná, lesná technika a komunálna technikaProfesionálna technika, závlahyVonkajšia upratovacia technikaPREDAJ PROFESIONÁLNEJ POĽNOHOSPODÁRSKEJ, KOMUNÁLNEJ, LESNÍCKEJ A ZÁHRADNEJ TECHNIKYProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíFrantišek Křivák - TEROSATPopredný európsky výrobca LED modulovKomplexné vybavenie športovískInštalácaí káblových rozvodovRealizácia športových staviebLinea SK, s.r.o.MY DVA Slovakia, s.r.o.Najväčší výrobca športovísk na SlovenskuMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁVýroba kontajnerov na zber komunálneho odpaduRVL13 - workoutové ihriskáMK hlas, s.r.o.Dodanie a montáž detských preliezačiek, ihrísk a Outdoor fitnessŠkolex s.r.o.Športové povrchy a detské ihriskáPredaj a prenájom dopravného značeniaAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Študio-21 plus, s.r.o.Detské ihriská, street workout, fitness prvkyDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRADrevené detské ihriská z agátového drevaKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Rozžiarte Vianoce vo Vašom okolíNajväčší výber certifikovaného nábytku, hračiek a pomôcok pre školy, škôlky a jasle.Pekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaHIT HOFMAN, s.r.o.Český výrobca vianočných a svetelných dekoráciíŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyP & L Slovakia, spol s r.o.Služby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoSystémy pre dopravu a bezpečnosťSIGNATECH spol. s r. o.Mobiliár pre mestá a obceŠatňové skrinky s grafickým motívomNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyLeader v predaji komunálnej technikyVáš špecialista na kovový nábytokSPORT REAL s.r.o.

DELIVER DOORS s.r.o. - detské ihriská, street workout, fitness prvky

DETSKÉ IHRISKÁ A FITPARKY PRE OBCE ŠKOLY A REKREAČNÉ ZARIADENIA

www.detiazahrada.sk , e-mail: info@detiazahrada.sk , mobil: 0948 093 693

DELIVER DOORS s.r.o. - detské ihriská, street workout, fitness prvky

O nás:

Ponuka produktov

• Detské ihriská, dopadové plochy, ihriskový mobiliár• Outdoor fitness stroje• Street workout

Ponuka služieb

• konzultácie, poradenstvo, audity existujúcich zariadení a obhliadky
• príprava dokumentácie a rozpočty
• 3D vizualizácie
• odborná montáž
• zárúčný a pozáručný servis a náhradné diely
• údržba, revízie, pravidelný prehliadky, zaškolenie obsluhy
• realizácie na kľúč
• dodávky v rámci celej SR

Realizacie na kľúč

V prípade požiadavky zo strany klienta realizujeme aj projekty na kľúč. To znamená, komplexnú dodávku vrátane zamerania, prípravy rozpočtu, potrebnej dokumentácie a vizualizácie. Predmetom našej dodávky pri dodaní na kľúč sú aj terénne úpravy, dopadové plochy, prevádzkový poriadok či mobiliár.

Bezpečnosť

Všetky naše produkty sú certifikované podľa európskych noriem EN 71, EN 1176, EN 1177, EN 957, EN 116630 Tiež naši technický pracovníci vykonávajúci inštalácie a revízie disponujú potrebnou odbornou spôsobilosťou.

CERTIFIKOVANÉ DETSKE IHRISKÁ

DELIVER DOORS s.r.o. - detské ihriská, street workout, fitness prvky

FITPARKY – Workoutové zostavy

DELIVER DOORS s.r.o. - detské ihriská, street workout, fitness prvky

FITPARKY – Outdoor fitness tsroje

DELIVER DOORS s.r.o. - detské ihriská, street workout, fitness prvky

BEZÚDRŽBOVÉ DETSKE IHRISKÁ

DELIVER DOORS s.r.o. - detské ihriská, street workout, fitness prvky

KATALOG NA STIAHNUTIE V PDF

DELIVER DOORS s.r.o. - detské ihriská, street workout, fitness prvky

VIDEA NAŠICH REALIZACII

DELIVER DOORS s.r.o. - detské ihriská, street workout, fitness prvky

FOTO NAŠICH REALIZACII

        DELIVER DOORS s.r.o. - detské ihriská, street workout, fitness prvkyDELIVER DOORS s.r.o. - detské ihriská, street workout, fitness prvky

NOVINKY A PROJEKTY

DELIVER DOORS s.r.o. - detské ihriská, street workout, fitness prvky

KONTAKTNE ÚDAJE

www.detiazahrada.sk , e-mail: info@detiazahrada.sk , mobil: 0948 093 693

Kontaktné miesta: Pezinok: Drevárska 23, Trenčín: Bratislavská 54

ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovDetské a viacúčelové ihriská, športoviská, záhradná architektúraDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáFRANTIŠEK SMITKA - DETSKÉ IHRISKÁ, WORKOUT, FITNESSPredaj, servis poľnohospodárskej a komunálnej technikyKompletná ponuka komunálnej technikyManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuA J Produkty a.s.www.mojeihrisko.skVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Renovácia parkietURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískSTAVREMIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieDekorum s.r.o.KAPA AUDIO - Professional SoundSPORT SERVICE, s.r.o. - multifunkčné a detské ihriská, workoutové a fintess ihriskáOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíBezpečnosť cestnej premávkyOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyKompletné vybavenie škôlŠpecialisti na svetelné dekorácieŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKVšetko pre bezpečné cestyPara Invest s.r.o.FLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Komplexné riešenie pre obce a mestáProfesionálne LED vianočné osvetlenie3D PROGRAM – unikátne 3D herné prvkyVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruStroje pre údržbu a opravu komunikácií...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKODextrade Žilina, s.r.o.Revízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienElephant smile,s.r.o.Marko MT, s.r.o.SPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaUsporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyVýstavba športových areálovCSAKOM, spol. s r.o.Športové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Všetko pre školuZáhradná, lesná a komunálna technikaVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Rozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.