Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryPredaj a servis zariadení z oblasti práce v lese a pri údržbe krajinyŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokDodanie a montáž detských preliezačiek, ihrísk a Outdoor fitnessDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAZáhradná, lesná technika a komunálna technikaMY DVA Slovakia, s.r.o.Služby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoRVL13 - workoutové ihriskáMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁLeader v predaji komunálnej technikySystémy pre dopravu a bezpečnosťŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Inštalácaí káblových rozvodovKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoProfesionálna technika, závlahyELSPOL-SK, s.r.o.INSGRAF s.r.o. - nábytokAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Najväčší výrobca športovísk na SlovenskuŠkolex s.r.o.Váš špecialista na kovový nábytokSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaMK hlas, s.r.o.Detské ihriská, street workout, fitness prvkyČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíMobiliár pre mestá a obceHIT HOFMAN, s.r.o.PREDAJ PROFESIONÁLNEJ POĽNOHOSPODÁRSKEJ, KOMUNÁLNEJ, LESNÍCKEJ A ZÁHRADNEJ TECHNIKYVýroba kontajnerov na zber komunálneho odpaduLinea SK, s.r.o.Rozžiarte Vianoce vo Vašom okolíVonkajšia upratovacia technikaDrevené detské ihriská z agátového drevaPredaj a prenájom dopravného značeniaRealizácia športových staviebInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyŠportové povrchy a detské ihriskáFrantišek Křivák - TEROSATP & L Slovakia, spol s r.o.Pekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáKomplexné vybavenie športovískPopredný európsky výrobca LED modulovŠatňové skrinky s grafickým motívomProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcí

JARNÁ AKCIA na bezpečnostné dopadové plochy pre detské ihriská od firmy KS - KOMFORT Komárno, s.r.o.

JARNÁ AKCIA - VOLAJTE NA mob.: 0903 717 984

*akciová ponuka platí do 31.5.2019.

Je Vaše detské ihrisko bezpečné? Je zabezpečené aj pre prípad pádov?         

Postaráme sa o bezpečnostnú plochu Vášho detského ihriska, ktorá bude veľmi efektívna a  zároveň aj nenáročná na údržbu. Vaším riešením sú bezpečnostné povrchy - gumené dosky určené špeciálne pre detské ihriská.

Bezpečnosť našich detí je na nezaplatenie“

V našej jarnej akcii Vám ponúkame tieto produkty za veľkoobchodné ceny :

Dosky na detské ihrisko 1000 x 1000 x 40mm- raster 15   

farba červená       akciová cena  39,22 EUR/ks             pôvodná cena    43,92 EUR

farba zelená          akciová cena  41,23 EUR/ks            pôvodná cena     46,18 EUR

Zámková doska 15mm, rozmer 1120 x 1000 mm, farba červená      

akciová cena 27,12 EUR/ks       pôvodná cena 30,42 EUR 

Ceny sú vrátane spojovacích kolíkov

*ceny sú uvedené s DPH, platia pri osobnom odbere zo skladu v Komárne, prípadne nás neváhajte kontaktovať pre informácie ohľadne dopravy     

Pri objednávke nad 1700,00 Eur dodáme v rámci Slovenska tovar bezplatne.                                                                                                                                   

Tieto výrobky sú vysokej kvality zo 100 % recyklovanej gumy a materiálu z kaučukovej zmesi na báze gumy.

Sú certifikované a spĺňajú požiadavky zákona EN 1176 a EN 1177

Vlastnosti povrchov z recyklovanej gumy:

- bezúdržbové

- protišmykové

- vodopriepustné

- vibroizolačné

- tlmia hluk

- tlmia nárazy pri páde 

Pružné povrchy si získali veľkú obľubu a to aj z nasledujúcich dôvodov:

- jednoduchá pokládka (od hrúbky 25 mm sú vŕtané a kolíkované, takže nie je potrebné lepenie)

- prakticky žiadna údržba (stačí opláchnuť prúdom vody)

- dlhá životnosť

Plochy z bezpečnostných dosiek na detské ihriská:

- sú príjemného vzhľadu

- majú vynikajúce schopnosti tlmenia nárazov a úderov pri pádoch

- tlmia zvuk

- sú vodopriepustné (rýchlo vyschnú), takže sú vhodné aj na používanie v mokrom alebo nepriaznivom počasí

- extrémne trvanlivé a dlhodobo pružné

- montáž je veľmi jednoduchá

- minimálne náklady na držbu

K ich bežnej údržbe postačí opláchnutie prúdom vody zo záhradnej hadice, poprípade čistenie vysokotlakovým umývacím strojom a bežným, ekologicky odbúrateľným čistiacim prostriedkom.

Jednoducho inštalovateľné bezpečnostné dosky sú vhodné na staršie ako aj na nové detské ihriská, pretože zabezpečujú čistú a bezpečnú alternatívu oproti betónovým, asfaltovým povrchom, piesku, štrku či iným povrchom ihrísk.

Pre svoje vlastnosti má tento povrch široké uplatnenie nielen pri výstavbe bezpečnostných a esteticky upravených detských ihrísk ale aj športovísk, terás a konských stajní.

Nenašli ste výrobok ktorý by Vám vyhovoval? Neváhajte a zavolajte na 0903 717 984 a ochotne Vám poradíme, ponúkneme Vám ten najvhodnejší produkt z našej širokej ponuky. 

Viac informácii nájdete TU:  https://www.mojeihrisko.sk/na-detske-ihriska/

KS-KOMFORT Komárno, s.r.o.
Hradná 3, 945 01 Komárno
mob.: 0903 717 984
www.mojeihrisko.sk | www.mojeparkety.sk | www.ks-komfort.sk

Objednávka - JARNÁ AKCIA na bezpečnostné dopadové plochy pre detské ihriská od firmy KS - KOMFORT Komárno, s.r.o.

Vaša objednávka:
*
*
*
*
*
*
*
*
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Kópia Vašej objednávky bude zaslaná na Váš e-mail.
ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovDetské a viacúčelové ihriská, športoviská, záhradná architektúraDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáTSM úžitkové vozidlá a technikaSPORT SERVICE, s.r.o. - multifunkčné a detské ihriská, workoutové a fintess ihriskáPredaj, servis poľnohospodárskej a komunálnej technikyKompletná ponuka komunálnej technikyŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.ŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovSTAVREMZáhradná, lesná a komunálna technika3D PROGRAM – unikátne 3D herné prvkyElephant smile,s.r.o.Odpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyStroje pre údržbu a opravu komunikácií...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Špecialisti na svetelné dekorácieMarko MT, s.r.o.Osvetlenie - ozvučenie miest a obcíProfesionálne LED vianočné osvetleniePara Invest s.r.o.FLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Komplexné riešenie pre obce a mestáDekorum s.r.o.KAPA AUDIO - Professional SoundCSAKOM, spol. s r.o.Renovácia parkietDextrade Žilina, s.r.o.A J Produkty a.s.Manutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Workoutové ihriskáVšetko pre bezpečné cestyUsporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienBezpečnosť cestnej premávkyIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruVýstavba športových areálovInterierové detské ihriská pre mestáKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školy