Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouFrantišek Křivák - TEROSATELSPOL-SK, s.r.o.Záhradná, lesná technika a komunálna technikaMY DVA Slovakia, s.r.o.Šatňové skrinky s grafickým motívomAlex kovový a školský nábytok s.r.o.P & L Slovakia, spol s r.o.Vybavenie športových objektovŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁDetské ihriská, street workout, fitness prvkySystémy pre dopravu a bezpečnosťCD - Príhovory, prejavy, vinše a blahoželania k rôznym príležitostiam pre mestá a obce SlovenskaŠkolex s.r.o.DOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRANádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyINSGRAF s.r.o. - nábytokDodanie a montáž detských preliezačiek, ihrísk a Outdoor fitnessRVL13 - workoutové ihriskáVýroba kontajnerov na zber komunálneho odpaduPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáMobiliár pre mestá a obcewww.tabule-nabytek.czCITY SAFETY s.r.o.Drevené detské ihriská z agátového drevaRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíSlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoSPORT REAL s.r.o.Sme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaVáš špecialista na kovový nábytokVema s.r.o.Predaj a prenájom dopravného značeniaŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Leader v predaji komunálnej technikyŠportové povrchy a detské ihriskáInformačné systémy pre mestá a obceŠtudio-21 plus, s.r.o.MK hlas, s.r.o.Kontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoSIGNATECH spol. s r. o.Najväčší výrobca športovísk na SlovenskuLinea SK, s.r.o.HIT HOFMAN, s.r.o.Certifikované a recyklované viacúčelové gumové podlahyČeský výrobca vianočných a svetelných dekorácií

AGA - final, revízie a opravy detských ihrísk, telocviční, telocvičného náradia, posilňovní ...

NOVINKA - Dodávka športového tovaru a náradia.

Naša firma viac ako 20 rokov vyrába telocvičné náradie a zabezpečuje jeho záručný a pozáručný servis, vrátane vykonania revízie telocvičného náradia, revízie telocvične, revízie posilňovní, revízie detských ihrísk a vypracovanie podrobnej revíznej spávy.

Okrem toho zabezpečujeme rekonštrukciu, prípadne výmenu podláh v telocvični vrátane vyznačenia ihriskových čiar. Dodávame a montujeme ochranné a predeľovacie siete v telocvičniach aj na vonkajších ihriskách, vymieňame poťahy na žinenkách. 

Kompletná ponuka: 

- revízie telocvične(odborná technická kontrola) vrátane vypracovania podrobnej revíznej spávy

- revízie telocvičného náradia

- revízie posilňovní a fitness centier

- revízie detských ihrísk

- oprava a servis telocvičného náradia

- dodávka a montáž telocvičného náradia

- dodávka a montáž ochranných a predeľovacích sieti

- rekonštrukcia a náter podláh v telocvični vrátane vyznačenia ihriskových čiar

- školský a šatňový nábytok, šatňové lavičky

- športové trofeje

- obloženie telocviční

- rebriny bytové

- a iné služby školám (maľovanie interiérov, drobné stavebné úpravy, výmena podlahových krytín a podobne....)

ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovDetské a viacúčelové ihriská, športoviská, záhradná architektúraDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruTSM úžitkové vozidlá a technikaPara Invest s.r.o.Osvetlenie - ozvučenie miest a obcíVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovZáhradná, lesná a komunálna technikaADACOM progatec, s.r.oMarko MT, s.r.o.Stroje pre údržbu a opravu komunikáciíBezpečnostná podlaha na detské ihriskáInterierové detské ihriská pre mestá...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaVýroba školského nábytkuKAPA AUDIO - Professional SoundA J Produkty a.s.Výstavba športových areálovWorkoutové ihriskáIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYCSAKOM, spol. s r.o.Odpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkySTAVREMVema s.r.o.Verejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Usporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaBezpečnosť cestnej premávkyKompletná ponuka komunálnej technikySPORT SERVICE, s.r.o. - multifunkčné a detské ihriská, workoutové a fintess ihriskáVšetko pre bezpečné cestyVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.FLORA SERVIS GROUP, s.r.o.www.mojeihrisko.skŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Nástroj pre ľahký výber stoličiekDekorum s.r.o.Revízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienKomplexné riešenie pre obce a mestáŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKProfesionálne LED vianočné osvetlenieElephant smile,s.r.o.NO LIMITS PARK s.r.oPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Kompletné vybavenie škôlKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyDextrade Žilina, s.r.o.Všetko pre školuRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.