Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíMY DVA Slovakia, s.r.o.Leader v predaji komunálnej technikyProfesionálna technika, závlahyVonkajšia upratovacia technikaPredaj a servis zariadení z oblasti práce v lese a pri údržbe krajinySlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoRVL13 - workoutové ihriskáNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuDodanie a montáž detských preliezačiek, ihrísk a Outdoor fitnessCD - Príhovory, prejavy, vinše a blahoželania k rôznym príležitostiam pre mestá a obce SlovenskaINSGRAF s.r.o. - nábytokSPORT REAL s.r.o.Detské ihriská, street workout, fitness prvkyMobiliár pre mestá a obceHIT HOFMAN, s.r.o.Drevené detské ihriská z agátového drevaSystémy pre dopravu a bezpečnosťSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaMK hlas, s.r.o.Popredný európsky výrobca LED modulovDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAŠportové povrchy a detské ihriskáPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáŠkolex s.r.o.ŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokLinea SK, s.r.o.Alex kovový a školský nábytok s.r.o.Kontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁELSPOL-SK, s.r.o.Komplexné vybavenie športovískPredaj a prenájom dopravného značeniaVáš špecialista na kovový nábytokNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyŠatňové skrinky s grafickým motívomPREDAJ PROFESIONÁLNEJ POĽNOHOSPODÁRSKEJ, KOMUNÁLNEJ, LESNÍCKEJ A ZÁHRADNEJ TECHNIKYŠtudio-21 plus, s.r.o.František Křivák - TEROSATP & L Slovakia, spol s r.o.Školský nábytok Daffer s.r.o.Záhradná, lesná technika a komunálna technikaVýroba kontajnerov na zber komunálneho odpaduSIGNATECH spol. s r. o.

AGA - final, revízie a opravy detských ihrísk, telocviční, telocvičného náradia, posilňovní ...

NOVINKA - Dodávka športového tovaru a náradia.

Naša firma viac ako 20 rokov vyrába telocvičné náradie a zabezpečuje jeho záručný a pozáručný servis, vrátane vykonania revízie telocvičného náradia, revízie telocvične, revízie posilňovní, revízie detských ihrísk a vypracovanie podrobnej revíznej spávy.

Okrem toho zabezpečujeme rekonštrukciu, prípadne výmenu podláh v telocvični vrátane vyznačenia ihriskových čiar. Dodávame a montujeme ochranné a predeľovacie siete v telocvičniach aj na vonkajších ihriskách, vymieňame poťahy na žinenkách. 

Kompletná ponuka: 

- revízie telocvične(odborná technická kontrola) vrátane vypracovania podrobnej revíznej spávy

- revízie telocvičného náradia

- revízie posilňovní a fitness centier

- revízie detských ihrísk

- oprava a servis telocvičného náradia

- dodávka a montáž telocvičného náradia

- dodávka a montáž ochranných a predeľovacích sieti

- rekonštrukcia a náter podláh v telocvični vrátane vyznačenia ihriskových čiar

- školský a šatňový nábytok, šatňové lavičky

- športové trofeje

- obloženie telocviční

- rebriny bytové

- a iné služby školám (maľovanie interiérov, drobné stavebné úpravy, výmena podlahových krytín a podobne....)

ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovDetské a viacúčelové ihriská, športoviská, záhradná architektúraDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruProfesionálne LED vianočné osvetlenieTSM úžitkové vozidlá a technikaKompletná ponuka komunálnej technikyBezpečnosť cestnej premávkyStroje pre údržbu a opravu komunikáciíZáhradná, lesná a komunálna technikaŠpecialisti na svetelné dekoráciePredaj, servis poľnohospodárskej a komunálnej technikyOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíA J Produkty a.s.Verejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Komplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyKAPA AUDIO - Professional SoundDextrade Žilina, s.r.o.Interierové detské ihriská pre mestáVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!SPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaElephant smile,s.r.o.Verejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Rozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.www.mojeihrisko.skSPORT SERVICE, s.r.o. - multifunkčné a detské ihriská, workoutové a fintess ihriskáVýstavba športových areálovBezpečnostná podlaha na detské ihriskáKompletné vybavenie škôlŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKKomplexné riešenie pre obce a mestáCSAKOM, spol. s r.o.Výroba školského nábytkuPara Invest s.r.o.Všetko pre školu...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKORevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienDekorum s.r.o.Ing. Viera Riljaková - INTERIÉRYRenovácia parkietVšetko pre bezpečné cestyMarko MT, s.r.o.Workoutové ihriskáOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyUsporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Športové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.STAVREM