Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíKomplexné vybavenie športovískPopredný európsky výrobca LED modulovHIT HOFMAN, s.r.o.Školský nábytok Daffer s.r.o.Služby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoP & L Slovakia, spol s r.o.Študio-21 plus, s.r.o.Drevené detské ihriská z agátového drevaMK hlas, s.r.o.Výroba kontajnerov na zber komunálneho odpaduRVL13 - workoutové ihriskáDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAINSGRAF s.r.o. - nábytokMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuLinea SK, s.r.o.CD - Príhovory, prejavy, vinše a blahoželania k rôznym príležitostiam pre mestá a obce SlovenskaMY DVA Slovakia, s.r.o.Detské ihriská, street workout, fitness prvkyDodanie a montáž detských preliezačiek, ihrísk a Outdoor fitnessVáš špecialista na kovový nábytokNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyPredaj a prenájom dopravného značeniaŠkolex s.r.o.Vema s.r.o.František Křivák - TEROSATAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Informačné systémy pre mestá a obceSystémy pre dopravu a bezpečnosťSIGNATECH spol. s r. o.Mobiliár pre mestá a obceZáhradná, lesná technika a komunálna technikaPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáCertifikované a recyklované viacúčelové gumové podlahyŠportové povrchy a detské ihriskáELSPOL-SK, s.r.o.Šatňové skrinky s grafickým motívomŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokLeader v predaji komunálnej technikySPORT REAL s.r.o.

AGA - final, revízie a opravy detských ihrísk, telocviční, telocvičného náradia, posilňovní ...

NOVINKA - Dodávka športového tovaru a náradia.

Naša firma viac ako 20 rokov vyrába telocvičné náradie a zabezpečuje jeho záručný a pozáručný servis, vrátane vykonania revízie telocvičného náradia, revízie telocvične, revízie posilňovní, revízie detských ihrísk a vypracovanie podrobnej revíznej spávy.

Okrem toho zabezpečujeme rekonštrukciu, prípadne výmenu podláh v telocvični vrátane vyznačenia ihriskových čiar. Dodávame a montujeme ochranné a predeľovacie siete v telocvičniach aj na vonkajších ihriskách, vymieňame poťahy na žinenkách. 

Kompletná ponuka: 

- revízie telocvične(odborná technická kontrola) vrátane vypracovania podrobnej revíznej spávy

- revízie telocvičného náradia

- revízie posilňovní a fitness centier

- revízie detských ihrísk

- oprava a servis telocvičného náradia

- dodávka a montáž telocvičného náradia

- dodávka a montáž ochranných a predeľovacích sieti

- rekonštrukcia a náter podláh v telocvični vrátane vyznačenia ihriskových čiar

- školský a šatňový nábytok, šatňové lavičky

- športové trofeje

- obloženie telocviční

- rebriny bytové

- a iné služby školám (maľovanie interiérov, drobné stavebné úpravy, výmena podlahových krytín a podobne....)

ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovDetské a viacúčelové ihriská, športoviská, záhradná architektúraDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuProfesionálne LED vianočné osvetlenieTSM úžitkové vozidlá a technikaŠpecialisti na svetelné dekorácieMarko MT, s.r.o.Dekorum s.r.o.Dextrade Žilina, s.r.o.Interierové detské ihriská pre mestáKAPA AUDIO - Professional SoundVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Športové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Bezpečnostná podlaha na detské ihriskáBezpečnosť cestnej premávkyStroje pre údržbu a opravu komunikáciíOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíPara Invest s.r.o.Revízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Elephant smile,s.r.o.FLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Ing. Viera Riljaková - INTERIÉRYOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyA J Produkty a.s.Vema s.r.o.Komplexné riešenie pre obce a mestáSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaVšetko pre školuKompletné vybavenie škôlPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Výstavba športových areálovUsporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaSPORT SERVICE, s.r.o. - multifunkčné a detské ihriská, workoutové a fintess ihriskáKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyVýroba školského nábytkuŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKNO LIMITS PARK s.r.oVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovVšetko pre bezpečné cestyNástroj pre ľahký výber stoličiekKompletná ponuka komunálnej techniky...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOSTAVREMWorkoutové ihriskáVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Záhradná, lesná a komunálna technikawww.mojeihrisko.skCSAKOM, spol. s r.o.