Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouPredaj a servis zariadení z oblasti práce v lese a pri údržbe krajinyInštalácaí káblových rozvodovVonkajšia upratovacia technikaDetské ihriská, street workout, fitness prvkyMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁDodanie a montáž detských preliezačiek, ihrísk a Outdoor fitnessVáš špecialista na kovový nábytokMY DVA Slovakia, s.r.o.Školský nábytok Daffer s.r.o.ŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíŠtudio-21 plus, s.r.o.Alex kovový a školský nábytok s.r.o.Komplexné vybavenie športovískSlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaCD - Príhovory, prejavy, vinše a blahoželania k rôznym príležitostiam pre mestá a obce SlovenskaPREDAJ PROFESIONÁLNEJ POĽNOHOSPODÁRSKEJ, KOMUNÁLNEJ, LESNÍCKEJ A ZÁHRADNEJ TECHNIKYLeader v predaji komunálnej technikyLinea SK, s.r.o.Výroba kontajnerov na zber komunálneho odpaduMobiliár pre mestá a obceHIT HOFMAN, s.r.o.Predaj a prenájom dopravného značeniaFrantišek Křivák - TEROSATProfesionálna technika, závlahyP & L Slovakia, spol s r.o.Inteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoDrevené detské ihriská z agátového drevaSPORT REAL s.r.o.Pekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáPopredný európsky výrobca LED modulovŠkolex s.r.o.MK hlas, s.r.o.ELSPOL-SK, s.r.o.RVL13 - workoutové ihriskáŠatňové skrinky s grafickým motívomZáhradná, lesná technika a komunálna technikaŠportové povrchy a detské ihriskáSIGNATECH spol. s r. o.INSGRAF s.r.o. - nábytokDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRASystémy pre dopravu a bezpečnosťNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmy

Akcia č.1 komunálnej techniky ISEKI 2019 od autorizovaného predajcu Vlastimil ŠIŠKA - LESTECH

PROSÍM VOLAJTE NA 0905 380 152 - Vlastimil ŠIŠKA, lestech@lestech.sk 

Pre podrobné vysvetenie možností a funkcie výbavy našich strojov ISEKI pre zimnú a letnú prevádzku, sa s vami radi osobne stretneme, prosím zavolajte nám. 

Firma Vlastimil ŠIŠKA - LESTECH je jediná autorizovaná firma na Slovensku pre komunálne stroje ISEKI so servisom a súčiastkami na stroje ISEKI. 

iseki

Iseki TM 3185 AL

18 Hp dieselový 3-valcový motor, vodou chladený, pohon 4x4, posilovač riadenia

iseki

Akciová cena ISEKI TM 3185 AL vrátane popísanej výbavy (cena bez DPH): 17 350 €

Výbava:

31.308 Základný stroj ISEKI TM 3185 AL s posilňovačom riadenia

voliteľné: šípovými kolesami predná: 5.00-12, zadné 9.6-16

trávnym kolesami predná: 20 x 8.00 - 10, zadné 212/80 D15

Vybavenie pre prevádzku na pozemných komunikáciách

321.5361 3-Funkčný ovládač

321.5335 Čelný hydrozáves kat.0

321.5381 Predné hydraulické prípoje (1 sada = 2 kusy)

321.5382 Zadné hydraulické prípoje (1 sada = 2 kusy)

321.7310 Bezpečnostné kabína (Oceľová rámová konštrukcia s integrovaným bezpečnostným rámom. Bezpečnostné tónované sklá. Uzamykateľné široké dvere. Rám je uložený na silentblokoch pre tlmenie kmitov. Zaoblené čelné sklo je nastaviteľné na vzduchových vzperách. Stierač, 2 veľké spätné zrkadlá, slnečná clona. Pevné zadné sklo na vzduchových vzperách

Teplovodné kúrenie s dvojstupňovým ventilátorom, nastaviteľné prieduchy.)

32.7776 Výstražný majáčik

32.7442 Predné pracovné reflektory v streche

321.7776 Zadný pracovný reflektor

321.4125 Pevná prívesovú spojka


PROSÍM VOLAJTE NA 0905 380 152 - Vlastimil ŠISKA, lestech@lestech.sk 

Pre podrobné vysvetenie možností a funkcie výbavy našich strojov ISEKI pre zimnú a letnú prevádzku, sa s vami radi osobne stretneme, prosím zavolajte nám. 

Firma Vlastimil ŠISKA - LESTECH je jediná autorizovaná firma na Slovensku pre komunálne stroje ISEKI so servisom a súčiastkami na stroje ISEKI. 

iseki

Iseki TXG 237 A

27 Hp dieselový 3-valcový motor, vodou chladený, pohon 4x4, posilovač riadenia

iseki

Akciová cena ISEKI TXG 237 A vrátane popísanej výbavy (cena bez DPH): 18 700 €

Výbava:

32.2681 Predné trávne pneumatiky

32.2682 Zadné trávne pneumatiky

32.5415 Ventil ovládanie hydrauliky sa 3 funkciami

321.7530 Čelný hydrozáves kateg. 0

I-590-0029 2. piestnice hydrozávesu

321.5441 Predné hydraulické prípoje (1 sda = 2 kusy)

321.5445 Zadné hydraulické prípoje (1 sda = 2 kusy)

32.6150 Vybavenie pre prevádzku na poz. komunikacích

321.7520 Bezpečnostná kabína (Rámová konštrukcia s integrovaným bezpečnostným rámom. Trojstranné bezpečnostné presklenie. Tónované sklá. Veľké vysádzacie dvere so širokým vstupom, uzamykateľné. Nastaviteľné čelné sklo. Stierač s ostrekovačom, slnečná clona.)

Pevné zadné sklo na plynových vzperách.

Teplovodné kúrenie, s dvojstupňovým ventilátorom.

Komfortná vnútorná výbava.

32.7776 Výstražný majáčik

32.7442 Predné prídavné reflektory

ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovDetské a viacúčelové ihriská, športoviská, záhradná architektúraDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruTSM úžitkové vozidlá a technikaStroje pre údržbu a opravu komunikáciíZáhradná, lesná a komunálna technikaPredaj, servis poľnohospodárskej a komunálnej technikyKompletná ponuka komunálnej technikyWorkoutové ihriskáwww.mojeihrisko.skOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovDekorum s.r.o.Špecialisti na svetelné dekorácieVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Kompletné vybavenie škôlElephant smile,s.r.o.ŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKProfesionálne LED vianočné osvetleniePara Invest s.r.o.Ing. Viera Riljaková - INTERIÉRYUsporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatia...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKODextrade Žilina, s.r.o.Rozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Renovácia parkietA J Produkty a.s.Odpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Revízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienSPORT SERVICE, s.r.o. - multifunkčné a detské ihriská, workoutové a fintess ihriskáCSAKOM, spol. s r.o.Komplexné riešenie pre obce a mestáVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.SPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Interierové detské ihriská pre mestáKAPA AUDIO - Professional SoundBezpečnosť cestnej premávkyFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Všetko pre školuSTAVREMVšetko pre bezpečné cestyVýstavba športových areálovMarko MT, s.r.o.