Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouPredaj a servis zariadení z oblasti práce v lese a pri údržbe krajinyInštalácaí káblových rozvodovLeader v predaji komunálnej technikyVýroba kontajnerov na zber komunálneho odpaduČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíCD - Príhovory, prejavy, vinše a blahoželania k rôznym príležitostiam pre mestá a obce SlovenskaFrantišek Křivák - TEROSATProfesionálna technika, závlahyŠkolský nábytok Daffer s.r.o.INSGRAF s.r.o. - nábytokMY DVA Slovakia, s.r.o.Alex kovový a školský nábytok s.r.o.Váš špecialista na kovový nábytokŠkolex s.r.o.MULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁVonkajšia upratovacia technikaELSPOL-SK, s.r.o.DOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRASIGNATECH spol. s r. o.Dodanie a montáž detských preliezačiek, ihrísk a Outdoor fitnessP & L Slovakia, spol s r.o.MK hlas, s.r.o.Najväčší výrobca športovísk na SlovenskuSPORT REAL s.r.o.Predaj a prenájom dopravného značeniaPREDAJ PROFESIONÁLNEJ POĽNOHOSPODÁRSKEJ, KOMUNÁLNEJ, LESNÍCKEJ A ZÁHRADNEJ TECHNIKYRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíRVL13 - workoutové ihriskáSystémy pre dopravu a bezpečnosťKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáKomplexné vybavenie športovískPopredný európsky výrobca LED modulovŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokŠtudio-21 plus, s.r.o.HIT HOFMAN, s.r.o.Sme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaDetské ihriská, street workout, fitness prvkyŠatňové skrinky s grafickým motívomŠportové povrchy a detské ihriskáSlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoLinea SK, s.r.o.Mobiliár pre mestá a obceZáhradná, lesná technika a komunálna technikaInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyDrevené detské ihriská z agátového drevaNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmy

Akcia č.2 komunálnej techniky ISEKI 2019 od autorizovaného predajcu Vlastimil ŠIŠKA - LESTECH

PROSÍM VOLAJTE NA 0905 380 152 - Vlastimil ŠIŠKA, lestech@lestech.sk 

Pre podrobné vysvetenie možností a funkcie výbavy našich strojov ISEKI pre zimnú a letnú prevádzku, sa s vami radi osobne stretneme, prosím zavolajte nám. 

Firma Vlastimil ŠIŠKA - LESTECH je jediná autorizovaná firma na Slovensku pre komunálne stroje ISEKI so servisom a súčiastkami na stroje ISEKI.  

iseki

Iseki TM 3215 AHL s komfortnou kabínou

24 Hp dieslový 3-valcový motor, vodou chladený, pohon 4x4, manuálna / hydrostatická prevodovka, posilovač riadenia

iseki

Akciová cena ISEKI TM 3215 AHL vrátane popísanej výbavy (cena bez DPH): 22 600 €

Výbava:

32.2127 Predné trávne kolesá 22x8.50-13

32.2128 Zadné trávne kolesá 31x13.5-16

321.5364 Mechanický hydr. rozvaděč s 3-funkčným ovládačom

321.5355 Čelný hydrozáves s rýchloupinákom kat. O

Pre montáž náradia, nadstavcov bez náradia, s dvojčinným hydraulickým valcom na zdvíhanie a tlačenie.

321.5331.1 2. zdvíhací valec pre hydrozáves (pri modeli AL nejde s čelnou hriadeľov)

321.5344 Predné hydraulické prípoje 2ks

321.5347 Zadné hydraulické prípoje 2ks

32.7776 výstražný majáčik

32.7939 prídavné reflektory v streche kabíny

Vybavenie pre prevádzku na pozemných komunikáciách


PROSÍM VOLAJTE NA 0905 380 152 - Vlastimil ŠISKA, lestech@lestech.sk 

Pre podrobné vysvetenie možností a funkcie výbavy našich strojov ISEKI pre zimnú a letnú prevádzku, sa s vami radi osobne stretneme, prosím zavolajte nám. 

Firma Vlastimil ŠISKA - LESTECH je jediná autorizovaná firma na Slovensku pre komunálne stroje ISEKI so servisom a súčiastkami na stroje ISEKI.  

iseki

Iseki TM 3245 AHL / TM 3265 AHL s komfortnou kabínou

27/30 Hp dieslový 3-valcový motor, vodou chladený, pohon 4x4, hydrostatická prevodovka, posilňovač riadenia

iseki

Akciová cena ISEKI TM 3245 AHL vrátane popísanej výbavy (cena bez DPH): 24 200 €

Akciová cena ISEKI TM 3265 AHL vrátane popísanej výbavy (cena bez DPH): 25 300 €

Výbava:

32.2130 Predné trávne kolesá 24x8.50-13

32.2131 Zadné trávne kolesá 315 / 75D 16

321.5364 Mechanický hydr. rozvadač s 3-funkčným ovládačom

321.5355 / 321.5356 Čelný hydrozáves s rýchloupinákom kat. O

Pre montáž náradia, nadstavcov bez náradia, s dvojčinným hydraulickým valcom na zdvíhanie a tlačenie.

321.5331.1 2. zdvíhací valec pre hydrozáves

321.5344 / 321.5341 Predné hydraulické prípoje 2ks

321.5347 Zadné hydraulické prípoje 2ks

32.7776 výstražný majáčik

32.7939 prídavné reflektory v streche kabíny

Vybavenie pre prevádzku na pozemných komunikáciách

 

 

 

 

 

ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovDetské a viacúčelové ihriská, športoviská, záhradná architektúraDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruTSM úžitkové vozidlá a technikaStroje pre údržbu a opravu komunikáciíZáhradná, lesná a komunálna technikaPredaj, servis poľnohospodárskej a komunálnej technikyKompletná ponuka komunálnej technikywww.mojeihrisko.skUsporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaRenovácia parkietKomplexné riešenie pre obce a mestáBezpečnosť cestnej premávkyWorkoutové ihriskáDextrade Žilina, s.r.o.Kompletné vybavenie škôlSTAVREMIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKVšetko pre školuSPORT SERVICE, s.r.o. - multifunkčné a detské ihriská, workoutové a fintess ihriskáRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Profesionálne LED vianočné osvetlenieVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Marko MT, s.r.o.CSAKOM, spol. s r.o.Špecialisti na svetelné dekorácieVšetko pre bezpečné cestyInterierové detské ihriská pre mestáRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.SPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémov...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.KAPA AUDIO - Professional SoundPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Odpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Elephant smile,s.r.o.Para Invest s.r.o.Dekorum s.r.o.A J Produkty a.s.Osvetlenie - ozvučenie miest a obcíVýstavba športových areálov