Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouPredaj a servis zariadení z oblasti práce v lese a pri údržbe krajinyInštalácaí káblových rozvodovAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Najväčší výrobca športovísk na SlovenskuVonkajšia upratovacia technikaINSGRAF s.r.o. - nábytokMobiliár pre mestá a obceInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoHIT HOFMAN, s.r.o.SPORT REAL s.r.o.Profesionálna technika, závlahyPredaj a prenájom dopravného značeniaMK hlas, s.r.o.Drevené detské ihriská z agátového drevaŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Sme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíKomplexné vybavenie športovískŠkolex s.r.o.Linea SK, s.r.o.Pekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáCD - Príhovory, prejavy, vinše a blahoželania k rôznym príležitostiam pre mestá a obce SlovenskaŠtudio-21 plus, s.r.o.František Křivák - TEROSATZáhradná, lesná technika a komunálna technikaČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíSlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoRVL13 - workoutové ihriskáPREDAJ PROFESIONÁLNEJ POĽNOHOSPODÁRSKEJ, KOMUNÁLNEJ, LESNÍCKEJ A ZÁHRADNEJ TECHNIKYPopredný európsky výrobca LED modulovMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁVýroba kontajnerov na zber komunálneho odpaduŠatňové skrinky s grafickým motívomDodanie a montáž detských preliezačiek, ihrísk a Outdoor fitnessMY DVA Slovakia, s.r.o.Nádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokSystémy pre dopravu a bezpečnosťDetské ihriská, street workout, fitness prvkySIGNATECH spol. s r. o.Leader v predaji komunálnej technikyP & L Slovakia, spol s r.o.Športové povrchy a detské ihriskáDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAVáš špecialista na kovový nábytokELSPOL-SK, s.r.o.

Akcia č.3 komunálnej techniky ISEKI 2019 od autorizovaného predajcu Vlastimil ŠIŠKA - LESTECH

PROSÍM VOLAJTE NA 0905 380 152 - Vlastimil ŠIŠKA, lestech@lestech.sk 

Pre podrobné vysvetenie možností a funkcie výbavy našich strojov ISEKI pre zimnú a letnú prevádzku, sa s vami radi osobne stretneme, prosím zavolajte nám. 

Firma Vlastimil ŠIŠKA - LESTECH je jediná autorizovaná firma na Slovensku pre komunálne stroje ISEKI so servisom a súčiastkami na stroje ISEKI.  

iseki

Iseki TH 4295 AHL s komfortnou kabínou 

33 Hp dieslový 3-valcový motor, vodou chladený, hydrostatická prevodovka, pohon 4x4, posilovač riadenia

iseki

Akciová cena ISEKI TH 4295 AHL vrátane popísanej výbavy (cena bez DPH): 28 800 €

Výbava:

32.2633 Predné trávne kolesá 24x8.50-12

32.2634 Zadné trávne kolesá 315/80 D16

321.4730 Blatníky predných kolies

321.4475 Čelné vývodový hriadeľ

321.5421 Čelný hydrozáves, kategórie 0

Pre montáž náradia nástavcov bez náradia, s 2x dvojčinným hydraulickým valcom na zdvíhanie a tlačenie.

321.5447 Mechanický hydr. 2-funkčné ovládač

funkcia DP / DP

321.5451 Predné hydraulické prípoje 2ks

321.5454 Zadné hydraulické prípoje 2ks

32.5707 2/4 ventil ako nadstavba pre ďalšie hydr. funkcie

32.7776 Výstražný majáčik

Predné pracovné reflektory

Vybavenie pre prevádzku na pozemných komunikáciách


PROSÍM VOLAJTE NA 0905 380 152 - Vlastimil ŠISKA, lestech@lestech.sk 

Pre podrobné vysvetenie možností a funkcie výbavy našich strojov ISEKI pre zimnú a letnú prevádzku, sa s vami radi osobne stretneme, prosím zavolajte nám. 

Firma Vlastimil ŠISKA - LESTECH je jediná autorizovaná firma na Slovensku pre komunálne stroje ISEKI so servisom a súčiastkami na stroje ISEKI.  

iseki

Iseki TH 4295 AHL s komfortnou kabínou ERGO II

33 Hp dieslový 3-valcový motor, vodou chladený, posilňovač riadenia, hydrostatická prevodovka, pohon 4x4, 2 plnohodnotná sadadla

iseki

Akciová cena ISEKI TH 4295 AHL ERGO II v vrátane popísanej výbavy (cena bez DPH): 35 500 €

Výbava:

32.2633 Predné trávne kolesá 24x8.50-12

32.2634 Zadné trávne kolesá 315/80 D16

321.4730 Blatníky predných kolies

321.4475 Čelný vývodový hriadeľ

321.5421 Čelný hydrozáves, kategórie 0

Pre montáž náradia nástavcov bez náradia, s 2x dvojčinným hydraulickým valcom na zdvíhanie a tlačenie.

321.5449 Elektr. 3-funkčné ovladač- joystick, sklápacie opierka

funkcia DP / D / ES

321.5451 Predné hydraulické prípoje 2ks

321.5453 Zadné hydraulické prípoje 1ks

321.5454 Zadné hydraulické prípoje 2ks

32.5707 2/4 ventil ako nadstavba pre ďalší hydr. funkcie

32.7776 Výstražný majáčik

Predné pracovné reflektory

Vybavenie pre prevádzku na pozemných komunikáciách

 

 


ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovDetské a viacúčelové ihriská, športoviská, záhradná architektúraDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruTSM úžitkové vozidlá a technikaStroje pre údržbu a opravu komunikáciíZáhradná, lesná a komunálna technikaPredaj, servis poľnohospodárskej a komunálnej technikyKompletná ponuka komunálnej technikyOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.FLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Profesionálne LED vianočné osvetlenieBezpečnosť cestnej premávkyVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.www.mojeihrisko.skDextrade Žilina, s.r.o.Usporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Para Invest s.r.o.CSAKOM, spol. s r.o.Dekorum s.r.o.Interierové detské ihriská pre mestáVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Kompletné vybavenie škôlPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!SPORT SERVICE, s.r.o. - multifunkčné a detské ihriská, workoutové a fintess ihriskáSTAVREMWorkoutové ihriskáVšetko pre bezpečné cestyVýstavba športových areálovA J Produkty a.s.Elephant smile,s.r.o.Komplexné riešenie pre obce a mestáKAPA AUDIO - Professional SoundŠpecialisti na svetelné dekorácieKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovMarko MT, s.r.o.Odpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYRenovácia parkietVšetko pre školu...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKO