Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouFrantišek Křivák - TEROSATVybavenie športových objektovSPORT REAL s.r.o.CITY SAFETY s.r.o.Pekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáSIGNATECH spol. s r. o.Leader v predaji komunálnej technikyŠkolex s.r.o.MK hlas, s.r.o.ELSPOL-SK, s.r.o.ŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokŠportové povrchy a detské ihriskáDetské ihriská, street workout, fitness prvkyInformačné systémy pre mestá a obceSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoDodanie a montáž detských preliezačiek, ihrísk a Outdoor fitnessP & L Slovakia, spol s r.o.Najväčší výrobca športovísk na SlovenskuDrevené detské ihriská z agátového drevaRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíRVL13 - workoutové ihriskáNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyCD - Príhovory, prejavy, vinše a blahoželania k rôznym príležitostiam pre mestá a obce SlovenskaPredaj a prenájom dopravného značeniaMY DVA Slovakia, s.r.o.INSGRAF s.r.o. - nábytokDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAwww.tabule-nabytek.czSystémy pre dopravu a bezpečnosťŠtudio-21 plus, s.r.o.Výroba kontajnerov na zber komunálneho odpaduVáš špecialista na kovový nábytokSlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Vema s.r.o.HIT HOFMAN, s.r.o.Certifikované a recyklované viacúčelové gumové podlahyMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁLinea SK, s.r.o.Český výrobca vianočných a svetelných dekoráciíZáhradná, lesná technika a komunálna technikaŠatňové skrinky s grafickým motívomMobiliár pre mestá a obceAlex kovový a školský nábytok s.r.o.

Akcia na Pružinové hojdačky od KS-KOMFORT KOMÁRNO s.r.o.

Akcia na Pružinové hojdačky

Pripravili sme pre Vás skvelú akciu na Pružinové hojdačky!

väzne objednajte teraz, zaplaťte v auguste, a v septembri budete mať nové prvky na školskom dvore 

Pružinové hojdačky ESSENCIALS za 270 € s DPH

Kvalitné pružinové hojdačky ESSENCIALS s jedinečným dizajnom výrobcu KBT v pevnom prevedení z materiálu HDPE, ktoré sú odolné voči vandalizmu. Hojdačky dodávame s pozinkovanými kotvami do zeme. Podpery na nohy a anatomické rukoväte sú s oplastovaným protišmykovým povrchom. Prvky boli testované a schválené v zmysle najnovších európskych noriem, a sú certifikované na verejné účely: STN EN 1176.
Dostupné varianty: poník, lietadlo, skúter


      

Viac informácii nájdete TU: http://www.mojeihrisko.sk/vyhladavanie/?string=essentials


Krásne, dizajnové pružinové hojdačky za cenu: 290 EUR!


Kvalitné pružinové hojdačky GRAPHICS s jedinečným dizajnom a v pevnom prevedení z materiálu HDPE, ktoré sú odolné voči vandalizmu. Hojdačky dodávame s pozinkovanými kotvami do zeme. Podpery na nohy a anatomické rukoväte sú s oplastovaným protišmykovým povrchom. Prvky boli testované a schválené v zmysle najnovších európskych noriem, a sú certifikované na verejné účely: STN EN 1176.

Dostupné varianty:
Sloník a Drak

  

Viac informácii nájdete TU: http://www.mojeihrisko.sk/ihriska-pre-verejnost/pruzinove-hojdacky-graphics-slonik/ http://www.mojeihrisko.sk/ihriska-pre-verejnost/pruzinove-hojdacky-graphics-dracik/

 

Pružinová hojdačka DUO- Žralok 549 € s DPH

Pružinová hojdačka pre 2 deti s certifikátom na verejné účely STN EN 1176 z kvalitného HDPE materiálu, ktorý je odolný voči nepriaznivému počasiu a vandalizmu. Hojdačky dodávame s pozinkovanými kotvami do zeme. Podpery na nohy a anatomické rukoväte sú s oplastovaným protišmykovým povrchom. Prvky boli testované a schválené v zmysle najnovších európskych noriem, a sú certifikované na verejné účely: STN EN 1176.


Viac informácii nájdete TU: http://www.mojeihrisko.sk/ihriska-pre-verejnost/pruzinove-hojdacky-duo-zralok/


Pružinová hojdačka QUARTET- Žaba, teraz za 599 € s DPH

Zábavná pružinová hojdačka vhodná aj pre štyri deti. Je to zmysluplná hojdačka certifikovaná pre verejné účely STN EN 1176 z kvalitného HDPE materiálu, ktorý je odolný voči nepriaznivému počasiu a vandalizmu. Hojdačky dodávame s pozinkovanými kotvami do zeme. Podpery na nohy a anatomické rukoväte sú s oplastovaným protišmykovým povrchom. Prvky boli testované a schválené v zmysle najnovších európskych noriem.
ddd
KS-KOMFORT Komárno, s.r.o.
Hradná 3, 945 01 Komárno
mob.:+421 911 399 585
www.mojeihrisko.sk | www.mojeparkety.sk | www.ks-komfort.sk
ddd
Cena platí pre záväzné objednávky do 31.7.2018

Objednávka - Akcia na Pružinové hojdačky od KS-KOMFORT KOMÁRNO s.r.o.

Vaša objednávka:
*
*
*
*
*
*
*
*
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Kópia Vašej objednávky bude zaslaná na Váš e-mail.
ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovDetské a viacúčelové ihriská, športoviská, záhradná architektúraDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruUsporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíWorkoutové ihriskáKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyVýroba školského nábytkuElephant smile,s.r.o.Interierové detské ihriská pre mestáKompletná ponuka komunálnej techniky...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.STAVREMSPORT SERVICE, s.r.o. - multifunkčné a detské ihriská, workoutové a fintess ihriskáPara Invest s.r.o.NO LIMITS PARK s.r.oVšetko pre bezpečné cestyVýstavba športových areálovMarko MT, s.r.o.Revízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienDextrade Žilina, s.r.o.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovBezpečnosť cestnej premávkyKompletné vybavenie škôlKAPA AUDIO - Professional SoundZáhradná, lesná a komunálna technikaŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Posilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!SPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Vema s.r.o.CSAKOM, spol. s r.o.Dekorum s.r.o.Verejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Odpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyA J Produkty a.s.ADACOM progatec, s.r.oIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYProfesionálne LED vianočné osvetleniewww.mojeihrisko.skNástroj pre ľahký výber stoličiekRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Bezpečnostná podlaha na detské ihriskáVšetko pre školuKomplexné riešenie pre obce a mestáStroje pre údržbu a opravu komunikácií