Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíKomplexné vybavenie športovískMK hlas, s.r.o.INSGRAF s.r.o. - nábytokKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoMY DVA Slovakia, s.r.o.Detské ihriská, street workout, fitness prvkyP & L Slovakia, spol s r.o.Školex s.r.o.Pekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáDrevené detské ihriská z agátového drevaSlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoCertifikované a recyklované viacúčelové gumové podlahySPORT REAL s.r.o.Vema s.r.o.Systémy pre dopravu a bezpečnosťŠatňové skrinky s grafickým motívomNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Linea SK, s.r.o.SIGNATECH spol. s r. o.Váš špecialista na kovový nábytokPopredný európsky výrobca LED modulovVýroba kontajnerov na zber komunálneho odpaduPredaj a prenájom dopravného značeniaAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Záhradná, lesná technika a komunálna technikaŠportové povrchy a detské ihriskáHIT HOFMAN, s.r.o.Mobiliár pre mestá a obceInformačné systémy pre mestá a obceDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRARVL13 - workoutové ihriskáNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuLeader v predaji komunálnej technikyFrantišek Křivák - TEROSATSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaŠtudio-21 plus, s.r.o.ELSPOL-SK, s.r.o.Dodanie a montáž detských preliezačiek, ihrísk a Outdoor fitnessŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁCD - Príhovory, prejavy, vinše a blahoželania k rôznym príležitostiam pre mestá a obce Slovenska

Akustické mobilné priečky od firmy Peter Galvánek - Bytex

Peter Galvánek - Bytex, 0905 470 144, sportparket@gmail.com

www.mobilnepriecky.sk

Čo je akustická mobilná priečka?

Mobilná akustická priečka je systém, ktorý umožňuje rozdelenie priestoru prakticky ľubovoľným spôsobom.

Kde môžem využiť tento systém?

Mobilné akustické priečky možno využiť napríklad v:

  • školách
  • kultúrnych domoch
  • konferenčných sálach
  • kanceláriách
  • multifunkčných objektoch
  • hoteloch
  • reštauráciách
  • a mnohých ďalších objektoch

Prečo mobilné akustické priečky?

Základnou myšlienkou a funkcií týchto stien je rozdelenie a usporiadaniu priestoru rýchlym, jednoduchým, elegantným a finančne nenáročným spôsobom.

bytex

www.mobilnepriecky.sk

ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovDetské a viacúčelové ihriská, športoviská, záhradná architektúraDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuProfesionálne LED vianočné osvetlenieTSM úžitkové vozidlá a technikaŠpecialisti na svetelné dekorácieVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Všetko pre školuVšetko pre bezpečné cestyVema s.r.o.Odpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyNO LIMITS PARK s.r.oIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYwww.mojeihrisko.skRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Nástroj pre ľahký výber stoličiekInterierové detské ihriská pre mestáMarko MT, s.r.o.Komplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienElephant smile,s.r.o.CSAKOM, spol. s r.o.Dextrade Žilina, s.r.o.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKSTAVREMPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Záhradná, lesná a komunálna technikaVýroba školského nábytkuKompletné vybavenie škôlPara Invest s.r.o.Bezpečnostná podlaha na detské ihriskáFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Osvetlenie - ozvučenie miest a obcíKomplexné riešenie pre obce a mestáStroje pre údržbu a opravu komunikáciíBezpečnosť cestnej premávkySPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaKAPA AUDIO - Professional SoundVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruWorkoutové ihriskáŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Kompletná ponuka komunálnej technikyUsporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Výstavba športových areálovSPORT SERVICE, s.r.o. - multifunkčné a detské ihriská, workoutové a fintess ihriská...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOA J Produkty a.s.Dekorum s.r.o.