Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouFrantišek Křivák - TEROSATVybavenie športových objektovSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Rozžiarte Vianoce vo Vašom okolíPredaj a prenájom dopravného značeniawww.tabule-nabytek.czCITY SAFETY s.r.o.Vema s.r.o.INSGRAF s.r.o. - nábytokLeader v predaji komunálnej technikyMK hlas, s.r.o.Drevené detské ihriská z agátového drevaVýroba kontajnerov na zber komunálneho odpaduČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíMY DVA Slovakia, s.r.o.ELSPOL-SK, s.r.o.Certifikované a recyklované viacúčelové gumové podlahyDetské ihriská, street workout, fitness prvkyDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRADodanie a montáž detských preliezačiek, ihrísk a Outdoor fitnessŠatňové skrinky s grafickým motívomŠtudio-21 plus, s.r.o.ŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokŠkolex s.r.o.Služby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoMobiliár pre mestá a obceVáš špecialista na kovový nábytokKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuInformačné systémy pre mestá a obceSPORT REAL s.r.o.RVL13 - workoutové ihriskáCD - Príhovory, prejavy, vinše a blahoželania k rôznym príležitostiam pre mestá a obce SlovenskaHIT HOFMAN, s.r.o.Linea SK, s.r.o.SIGNATECH spol. s r. o.Záhradná, lesná technika a komunálna technikaP & L Slovakia, spol s r.o.Športové povrchy a detské ihriskáMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Systémy pre dopravu a bezpečnosť

CD - Príhovory, prejavy, vinše a blahoželania pre mestá a obce Slovenska od vydavateľstva MONEX

MONEX Slovakia s.r.o., Banícka 14/7, 971 01 Prievidza, Slovensko, Telefón: 00421 907 222 944, E-mail: info@katalogfirmy.sk, Web: www.katalogfirmy.sk

CD - Príhovory, prejavy, vinše a blahoželania pre mestá a obce SlovenskaOBJEDNAŤ

Formát: pdf

Cena: 23,90 EUR

Poštovné a balné zdarma.

CD zasielame poštou na dobierku.

CD obsahuje 190 strán (formát PDF) príhovorov, prejavov, vinšov a blahoželaní určených predovšetkým pre starostov, primátorov, prednostov, zástupcov a pracovníkov miest a obcí Slovenska.

Príhovory, prejavy, vinše a blahoželania boli zozbierané a tvorené pre mestá a obce Slovenska.

Veríme, že toto CD plné príhovorov, prejavov, vinšov a blahoželaní pomôže a bude používané starostami, primátormi a pracovníkmi mestských a obecných úradov na Slovensku.

Podmienkou zobrazenia CD je mať na používanom počítači nainštalovaný program „Adobe Reader,“ alebo iný program podporujúci prácu s formátom (.pdf).

Podrobnejšie o obsahu:

Nakoľko starostovia, primátori a zamestnanci úradov miest a obcí Slovenska sa musia počas roka neustále prihovárať a mať prejavy k svojim občanom miest a obcí Slovenska, sme usúdili že je potrebné vytvoriť zbierku príhovorov, prejavov, vinšov a blahoželaní, tak aby starostovia, primátori a zamestnanci úradov, mohli pomerne ľahko a rýchlo vytvoriť príhovor, prejav, vinš alebo blahoželanie k rôznym slávnostným alebo smútočným príležitostiam a kultúrnospoločenským akciám v meste alebo obci.

Obsah príhovorov, prejavov, vinšov a blahoželaní k rôznym príležitostiam pre mestá a obce SR:

  • K vianočným sviatkom a Novému roku
  • K plesom a silvestrovským oslavám
  • K svadbám a sobášom, telegramy a vinše
  • K pohrebom a smútočným rozlúčkam, vyjadrenie sústrasti pri úmrtí
  • K uvítaniu novonarodených detí, vinše k narodeniu dieťaťa
  • K jubileám občanov, pracovným jubileám a blahoželania jubilantom
  • K jubileám miest a obcí
  • K športovo - kultúrnym podujatiam, významným stavbám a pomníkom
  • OBJEDNAŤBlahoželania k meninám a blahoželania rôznym osobnostiam

Objednávka - CD - Príhovory, prejavy, vinše a blahoželania pre mestá a obce Slovenska od vydavateľstva MONEX

Vaša objednávka:
*
*
*
*
*
*
*
*
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Kópia Vašej objednávky bude zaslaná na Váš e-mail.
ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovDetské a viacúčelové ihriská, športoviská, záhradná architektúraDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruUsporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovBezpečnostná podlaha na detské ihriskáBezpečnosť cestnej premávkyRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Verejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.CSAKOM, spol. s r.o.Záhradná, lesná a komunálna technikawww.mojeihrisko.skA J Produkty a.s.Ing. Viera Riljaková - INTERIÉRYFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.STAVREMDextrade Žilina, s.r.o.ADACOM progatec, s.r.oWorkoutové ihriskáKomplexné riešenie pre obce a mestáPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Všetko pre školuKompletná ponuka komunálnej technikyVýstavba športových areálovInterierové detské ihriská pre mestáElephant smile,s.r.o.Verejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Kompletné vybavenie škôlSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaPara Invest s.r.o.Profesionálne LED vianočné osvetlenieVýroba školského nábytkuŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienNO LIMITS PARK s.r.oStroje pre údržbu a opravu komunikáciíSPORT SERVICE, s.r.o. - multifunkčné a detské ihriská, workoutové a fintess ihriskáVšetko pre bezpečné cestyŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.SPORT INDUSTRY s.r.o.Vema s.r.o.Nástroj pre ľahký výber stoličiek...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyDekorum s.r.o.KAPA AUDIO - Professional SoundMarko MT, s.r.o.