Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíMY DVA Slovakia, s.r.o.Leader v predaji komunálnej technikyProfesionálna technika, závlahyVonkajšia upratovacia technikaPredaj a servis zariadení z oblasti práce v lese a pri údržbe krajinyZáhradná, lesná technika a komunálna technikaINSGRAF s.r.o. - nábytokSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaVáš špecialista na kovový nábytokP & L Slovakia, spol s r.o.Drevené detské ihriská z agátového drevaSPORT REAL s.r.o.Dodanie a montáž detských preliezačiek, ihrísk a Outdoor fitnessNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuPREDAJ PROFESIONÁLNEJ POĽNOHOSPODÁRSKEJ, KOMUNÁLNEJ, LESNÍCKEJ A ZÁHRADNEJ TECHNIKYNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyŠportové povrchy a detské ihriskáDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAELSPOL-SK, s.r.o.Detské ihriská, street workout, fitness prvkySIGNATECH spol. s r. o.ŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokFrantišek Křivák - TEROSATMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁSystémy pre dopravu a bezpečnosťŠtudio-21 plus, s.r.o.Školex s.r.o.RVL13 - workoutové ihriskáMK hlas, s.r.o.Predaj a prenájom dopravného značeniaKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoHIT HOFMAN, s.r.o.Linea SK, s.r.o.Pekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáCD - Príhovory, prejavy, vinše a blahoželania k rôznym príležitostiam pre mestá a obce SlovenskaPopredný európsky výrobca LED modulovŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Komplexné vybavenie športovískŠatňové skrinky s grafickým motívomAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Výroba kontajnerov na zber komunálneho odpaduMobiliár pre mestá a obceSlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihrisko

CD - Príhovory, prejavy, vinše a blahoželania pre mestá a obce Slovenska od vydavateľstva MONEX

MONEX Slovakia s.r.o., Banícka 14/7, 971 01 Prievidza, Slovensko, Telefón: 00421 907 222 944, E-mail: info@katalogfirmy.sk, Web: www.katalogfirmy.sk

CD - Príhovory, prejavy, vinše a blahoželania pre mestá a obce SlovenskaOBJEDNAŤ

Formát: pdf

Cena: 23,90 EUR

Poštovné a balné zdarma.

CD zasielame poštou na dobierku.

CD obsahuje 190 strán (formát PDF) príhovorov, prejavov, vinšov a blahoželaní určených predovšetkým pre starostov, primátorov, prednostov, zástupcov a pracovníkov miest a obcí Slovenska.

Príhovory, prejavy, vinše a blahoželania boli zozbierané a tvorené pre mestá a obce Slovenska.

Veríme, že toto CD plné príhovorov, prejavov, vinšov a blahoželaní pomôže a bude používané starostami, primátormi a pracovníkmi mestských a obecných úradov na Slovensku.

Podmienkou zobrazenia CD je mať na používanom počítači nainštalovaný program „Adobe Reader,“ alebo iný program podporujúci prácu s formátom (.pdf).

Podrobnejšie o obsahu:

Nakoľko starostovia, primátori a zamestnanci úradov miest a obcí Slovenska sa musia počas roka neustále prihovárať a mať prejavy k svojim občanom miest a obcí Slovenska, sme usúdili že je potrebné vytvoriť zbierku príhovorov, prejavov, vinšov a blahoželaní, tak aby starostovia, primátori a zamestnanci úradov, mohli pomerne ľahko a rýchlo vytvoriť príhovor, prejav, vinš alebo blahoželanie k rôznym slávnostným alebo smútočným príležitostiam a kultúrnospoločenským akciám v meste alebo obci.

Obsah príhovorov, prejavov, vinšov a blahoželaní k rôznym príležitostiam pre mestá a obce SR:

  • K vianočným sviatkom a Novému roku
  • K plesom a silvestrovským oslavám
  • K svadbám a sobášom, telegramy a vinše
  • K pohrebom a smútočným rozlúčkam, vyjadrenie sústrasti pri úmrtí
  • K uvítaniu novonarodených detí, vinše k narodeniu dieťaťa
  • K jubileám občanov, pracovným jubileám a blahoželania jubilantom
  • K jubileám miest a obcí
  • K športovo - kultúrnym podujatiam, významným stavbám a pomníkom
  • OBJEDNAŤBlahoželania k meninám a blahoželania rôznym osobnostiam

Objednávka - CD - Príhovory, prejavy, vinše a blahoželania pre mestá a obce Slovenska od vydavateľstva MONEX

Vaša objednávka:
*
*
*
*
*
*
*
*
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Kópia Vašej objednávky bude zaslaná na Váš e-mail.
ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovDetské a viacúčelové ihriská, športoviská, záhradná architektúraDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruProfesionálne LED vianočné osvetlenieTSM úžitkové vozidlá a technikaKompletná ponuka komunálnej technikyBezpečnosť cestnej premávkyStroje pre údržbu a opravu komunikáciíZáhradná, lesná a komunálna technikaŠpecialisti na svetelné dekorácieVšetko pre školuVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.FLORA SERVIS GROUP, s.r.o.CSAKOM, spol. s r.o.Usporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaInterierové detské ihriská pre mestáPara Invest s.r.o.Dextrade Žilina, s.r.o.Komplexné riešenie pre obce a mestáA J Produkty a.s....riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Marko MT, s.r.o.STAVREMSPORT SERVICE, s.r.o. - multifunkčné a detské ihriská, workoutové a fintess ihriskáVýroba školského nábytkuŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.SPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaKompletné vybavenie škôlDekorum s.r.o.Komplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyBezpečnostná podlaha na detské ihriskáVšetko pre bezpečné cestyRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Osvetlenie - ozvučenie miest a obcíVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovwww.mojeihrisko.skRenovácia parkietOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyPredaj, servis poľnohospodárskej a komunálnej technikyRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienKAPA AUDIO - Professional SoundVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Výstavba športových areálovŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKWorkoutové ihriskáElephant smile,s.r.o.