Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíLeader v predaji komunálnej technikyP & L Slovakia, spol s r.o.Záhradná, lesná technika a komunálna technikaProfesionálna technika, závlahyVonkajšia upratovacia technikaPredaj a prenájom dopravného značeniaINSGRAF s.r.o. - nábytokŠtudio-21 plus, s.r.o.ŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokMobiliár pre mestá a obceMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoSIGNATECH spol. s r. o.Nádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyKomplexné vybavenie športovískDodanie a montáž detských preliezačiek, ihrísk a Outdoor fitnessPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáŠatňové skrinky s grafickým motívomDetské ihriská, street workout, fitness prvkyAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Informačné systémy pre mestá a obceSPORT REAL s.r.o.František Křivák - TEROSATNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAHIT HOFMAN, s.r.o.Popredný európsky výrobca LED modulovVýroba kontajnerov na zber komunálneho odpaduMK hlas, s.r.o.Služby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoRVL13 - workoutové ihriskáMY DVA Slovakia, s.r.o.Drevené detské ihriská z agátového drevaVáš špecialista na kovový nábytokŠportové povrchy a detské ihriskáELSPOL-SK, s.r.o.Sme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaŠkolex s.r.o.Školský nábytok Daffer s.r.o.Linea SK, s.r.o.CD - Príhovory, prejavy, vinše a blahoželania k rôznym príležitostiam pre mestá a obce SlovenskaSystémy pre dopravu a bezpečnosť

Fitpark - 2 - ušetríte 640 € cenovo zvýhodnených setov certifikovaných exteriérových fitness strojov od firmy Veríme v Zábavu, s.r.o.

Volajte na +421 (0)917 353 656 alebo píšte na info@verimevzabavu.sk

Dobrý deň, 

spoločnosť Veríme v Zábavu, s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť Jesennú kampaň cenovo zvýhodnených setov certifikovaných exteriérových fitness strojov. 

Všetky nami dodávané fitness prvky sú:

• najkvalitnejšie fitness na Slovensku s 5 ročnou zárukou

• certifikované podľa poslednej platnej normy STN EN 16630

• majú ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007

• materiál: žiarovo zinkovaná oceľ, zinková farba na zvaroch, prášková vypaľovaná farba - KOMAXIT

• pohyblivé časti strojov majú zabudovaný vymedzovač pohybu, aby sa predišlo úrazu alebo poškodeniu stroja.

• možnosť záväznej rezervácie na neskorší termín realizácie

Maloobchodný cenník a podrobnú ukážku použitých materiálov nájdete kliknutím na túto vetu. 

Ďakujeme za Váš čas strávený nad našou ponukou.

 

S pozdravom

Tomáš Kyselica, Konateľ

 

Veríme v Zábavu, s.r.o.                              Prevádzka:

Pod Brezinou 86                                         Zlatovská 22

911 01 Trenčín                                            911 05 Trenčín

+421 (0)917 353 656

info@verimevzabavu.sk

http://www.verimevzabavu.sk

Objednávka - Fitpark - 2 - ušetríte 640 € cenovo zvýhodnených setov certifikovaných exteriérových fitness strojov od firmy Veríme v Zábavu, s.r.o.

Vaša objednávka:
*
*
*
*
*
*
*
*
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Kópia Vašej objednávky bude zaslaná na Váš e-mail.
ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovDetské a viacúčelové ihriská, športoviská, záhradná architektúraDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuProfesionálne LED vianočné osvetlenieTSM úžitkové vozidlá a technikaKompletná ponuka komunálnej technikyStroje pre údržbu a opravu komunikáciíZáhradná, lesná a komunálna technikaŠpecialisti na svetelné dekorácieSTAVREMUsporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatia...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOPara Invest s.r.o.Bezpečnosť cestnej premávkyŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Nástroj pre ľahký výber stoličiekElephant smile,s.r.o.Výstavba športových areálovKAPA AUDIO - Professional SoundInterierové detské ihriská pre mestáBezpečnostná podlaha na detské ihriskáPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!NO LIMITS PARK s.r.oKomplexné riešenie pre obce a mestáKompletné vybavenie škôlDekorum s.r.o.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovCSAKOM, spol. s r.o.Komplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Ing. Viera Riljaková - INTERIÉRYA J Produkty a.s.Odpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruMarko MT, s.r.o.Verejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Workoutové ihriskáVšetko pre bezpečné cestywww.mojeihrisko.skRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.SPORT SERVICE, s.r.o. - multifunkčné a detské ihriská, workoutové a fintess ihriskáDextrade Žilina, s.r.o.ŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKVýroba školského nábytkuOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Všetko pre školuSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročia