Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouFrantišek Křivák - TEROSATVybavenie športových objektovP & L Slovakia, spol s r.o.Výroba kontajnerov na zber komunálneho odpaduRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíMobiliár pre mestá a obceŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Váš špecialista na kovový nábytokRVL13 - workoutové ihriskáNajväčší výrobca športovísk na Slovenskuwww.tabule-nabytek.czPredaj a prenájom dopravného značeniaMK hlas, s.r.o.Detské ihriská, street workout, fitness prvkyCITY SAFETY s.r.o.ŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokMY DVA Slovakia, s.r.o.Certifikované a recyklované viacúčelové gumové podlahyŠpecialista na športové povrchyRGL Sport Surfaces, s.r.o.Systémy pre dopravu a bezpečnosťSPORT REAL s.r.o.Nádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyCD - Príhovory, prejavy, vinše a blahoželania k rôznym príležitostiam pre mestá a obce SlovenskaHIT HOFMAN, s.r.o.INSGRAF s.r.o. - nábytokŠatňové skrinky s grafickým motívomDrevené detské ihriská z agátového drevaZáhradná, lesná technika a komunálna technikaDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRASIGNATECH spol. s r. o.Kontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoDodanie a montáž detských preliezačiek, ihrísk a Outdoor fitnessAlex kovový a školský nábytok s.r.o.ELSPOL-SK, s.r.o.Školex s.r.o.Český výrobca vianočných a svetelných dekoráciíLeader v predaji komunálnej technikyLinea SK, s.r.o.Vema s.r.o.MULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁInformačné systémy pre mestá a obceŠtudio-21 plus, s.r.o.Sme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaŠportové povrchy a detské ihriskáPekné, funkčné a bezpečné detské ihriská

Fitpark - 2 - ušetríte 640 € cenovo zvýhodnených setov certifikovaných exteriérových fitness strojov od firmy Veríme v Zábavu, s.r.o.

Volajte na +421 (0)917 353 656 alebo píšte na info@verimevzabavu.sk

Dobrý deň, 

spoločnosť Veríme v Zábavu, s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť Jesennú kampaň cenovo zvýhodnených setov certifikovaných exteriérových fitness strojov. 

Všetky nami dodávané fitness prvky sú:

• najkvalitnejšie fitness na Slovensku s 5 ročnou zárukou

• certifikované podľa poslednej platnej normy STN EN 16630

• majú ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007

• materiál: žiarovo zinkovaná oceľ, zinková farba na zvaroch, prášková vypaľovaná farba - KOMAXIT

• pohyblivé časti strojov majú zabudovaný vymedzovač pohybu, aby sa predišlo úrazu alebo poškodeniu stroja.

• možnosť záväznej rezervácie na neskorší termín realizácie

Maloobchodný cenník a podrobnú ukážku použitých materiálov nájdete kliknutím na túto vetu. 

Ďakujeme za Váš čas strávený nad našou ponukou.

 

S pozdravom

Tomáš Kyselica, Konateľ

 

Veríme v Zábavu, s.r.o.                              Prevádzka:

Pod Brezinou 86                                         Zlatovská 22

911 01 Trenčín                                            911 05 Trenčín

+421 (0)917 353 656

info@verimevzabavu.sk

http://www.verimevzabavu.sk

Objednávka - Fitpark - 2 - ušetríte 640 € cenovo zvýhodnených setov certifikovaných exteriérových fitness strojov od firmy Veríme v Zábavu, s.r.o.

Vaša objednávka:
*
*
*
*
*
*
*
*
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Kópia Vašej objednávky bude zaslaná na Váš e-mail.
ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovDetské a viacúčelové ihriská, športoviská, záhradná architektúraDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruUsporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaWorkoutové ihriskáOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyStroje pre údržbu a opravu komunikáciíSTAVREMPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Verejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Bezpečnosť cestnej premávkyKompletná ponuka komunálnej technikyVšetko pre bezpečné cestyKAPA AUDIO - Professional SoundVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.www.mojeihrisko.skKompletné vybavenie škôlNO LIMITS PARK s.r.oADACOM progatec, s.r.oFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Marko MT, s.r.o.Výstavba športových areálovKomplexné riešenie pre obce a mestáElephant smile,s.r.o.CSAKOM, spol. s r.o.SPORT INDUSTRY s.r.o.Osvetlenie - ozvučenie miest a obcíŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovSPORT SERVICE, s.r.o. - multifunkčné a detské ihriská, workoutové a fintess ihriskáKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyDekorum s.r.o.Para Invest s.r.o.Nástroj pre ľahký výber stoličiekDextrade Žilina, s.r.o.Bezpečnostná podlaha na detské ihriskáVýroba školského nábytkuSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaInterierové detské ihriská pre mestáVema s.r.o.Rozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o....riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYA J Produkty a.s.Revízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Všetko pre školuProfesionálne LED vianočné osvetlenieZáhradná, lesná a komunálna technika