Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíŠportové povrchy a detské ihriskáP & L Slovakia, spol s r.o.Leader v predaji komunálnej technikyVybavenie športových objektovELSPOL-SK, s.r.o.Šatňové skrinky s grafickým motívomŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Nádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmySlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoVema s.r.o.Certifikované a recyklované viacúčelové gumové podlahyInformačné systémy pre mestá a obceHIT HOFMAN, s.r.o.Systémy pre dopravu a bezpečnosťNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuDetské ihriská, street workout, fitness prvkySPORT REAL s.r.o.Študio-21 plus, s.r.o.INSGRAF s.r.o. - nábytokDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRACD - Príhovory, prejavy, vinše a blahoželania k rôznym príležitostiam pre mestá a obce SlovenskaMK hlas, s.r.o.RVL13 - workoutové ihriskáŠkolex s.r.o.Alex kovový a školský nábytok s.r.o.Výroba kontajnerov na zber komunálneho odpaduMobiliár pre mestá a obceDrevené detské ihriská z agátového drevaFrantišek Křivák - TEROSATLinea SK, s.r.o.Váš špecialista na kovový nábytokSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokSIGNATECH spol. s r. o.Pekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁMY DVA Slovakia, s.r.o.Predaj a prenájom dopravného značeniaZáhradná, lesná technika a komunálna technikaDodanie a montáž detských preliezačiek, ihrísk a Outdoor fitness

Fitpark - 2 - ušetríte 640 € cenovo zvýhodnených setov certifikovaných exteriérových fitness strojov od firmy Veríme v Zábavu, s.r.o.

Volajte na +421 (0)917 353 656 alebo píšte na info@verimevzabavu.sk

Dobrý deň, 

spoločnosť Veríme v Zábavu, s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť Jesennú kampaň cenovo zvýhodnených setov certifikovaných exteriérových fitness strojov. 

Všetky nami dodávané fitness prvky sú:

• najkvalitnejšie fitness na Slovensku s 5 ročnou zárukou

• certifikované podľa poslednej platnej normy STN EN 16630

• majú ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007

• materiál: žiarovo zinkovaná oceľ, zinková farba na zvaroch, prášková vypaľovaná farba - KOMAXIT

• pohyblivé časti strojov majú zabudovaný vymedzovač pohybu, aby sa predišlo úrazu alebo poškodeniu stroja.

• možnosť záväznej rezervácie na neskorší termín realizácie

Maloobchodný cenník a podrobnú ukážku použitých materiálov nájdete kliknutím na túto vetu. 

Ďakujeme za Váš čas strávený nad našou ponukou.

 

S pozdravom

Tomáš Kyselica, Konateľ

 

Veríme v Zábavu, s.r.o.                              Prevádzka:

Pod Brezinou 86                                         Zlatovská 22

911 01 Trenčín                                            911 05 Trenčín

+421 (0)917 353 656

info@verimevzabavu.sk

http://www.verimevzabavu.sk

Objednávka - Fitpark - 2 - ušetríte 640 € cenovo zvýhodnených setov certifikovaných exteriérových fitness strojov od firmy Veríme v Zábavu, s.r.o.

Vaša objednávka:
*
*
*
*
*
*
*
*
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Kópia Vašej objednávky bude zaslaná na Váš e-mail.
ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovDetské a viacúčelové ihriská, športoviská, záhradná architektúraDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuProfesionálne LED vianočné osvetlenieTSM úžitkové vozidlá a technikaOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíDextrade Žilina, s.r.o.Kompletné vybavenie škôlBezpečnostná podlaha na detské ihriskáStroje pre údržbu a opravu komunikáciíKomplexné riešenie pre obce a mestáKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyZáhradná, lesná a komunálna technikawww.mojeihrisko.skVema s.r.o.Výrobca vonkajších vitrín a mobiliáruVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.NO LIMITS PARK s.r.oUsporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaVýstavba športových areálovNástroj pre ľahký výber stoličiekCSAKOM, spol. s r.o.SPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaVšetko pre školuPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Kompletná ponuka komunálnej technikyIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYA J Produkty a.s.Športové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Verejné osvetlenie - Pema com, s.r.o....riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOMarko MT, s.r.o.SPORT SERVICE, s.r.o. - multifunkčné a detské ihriská, workoutové a fintess ihriskáInterierové detské ihriská pre mestáDekorum s.r.o.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienVýroba školského nábytkuElephant smile,s.r.o.STAVREMBezpečnosť cestnej premávkyFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.ŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKPara Invest s.r.o.Odpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyWorkoutové ihriskáVšetko pre bezpečné cestyRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.KAPA AUDIO - Professional Sound