Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíVybavenie športových objektovAlex kovový a školský nábytok s.r.o.MK hlas, s.r.o.Školex s.r.o.Systémy pre dopravu a bezpečnosťRVL13 - workoutové ihriskáSPORT REAL s.r.o.Certifikované a recyklované viacúčelové gumové podlahyDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAHIT HOFMAN, s.r.o.Športové povrchy a detské ihriskáP & L Slovakia, spol s r.o.Služby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoMobiliár pre mestá a obceFrantišek Křivák - TEROSATVáš špecialista na kovový nábytokDrevené detské ihriská z agátového drevaNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyLeader v predaji komunálnej technikyDodanie a montáž detských preliezačiek, ihrísk a Outdoor fitnessŠatňové skrinky s grafickým motívomVema s.r.o.ELSPOL-SK, s.r.o.ŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Detské ihriská, street workout, fitness prvkyVýroba kontajnerov na zber komunálneho odpaduCD - Príhovory, prejavy, vinše a blahoželania k rôznym príležitostiam pre mestá a obce SlovenskaKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoŠtudio-21 plus, s.r.o.Informačné systémy pre mestá a obceLinea SK, s.r.o.MY DVA Slovakia, s.r.o.Predaj a prenájom dopravného značeniaZáhradná, lesná technika a komunálna technikaSIGNATECH spol. s r. o.Najväčší výrobca športovísk na SlovenskuINSGRAF s.r.o. - nábytokSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetlenia

Fitpark - 3 - ušetríte 980 € cenovo zvýhodnených setov certifikovaných exteriérových fitness strojov od firmy Veríme v Zábavu, s.r.o.

Volajte na +421 (0)917 353 656 alebo píšte na info@verimevzabavu.sk

Dobrý deň, 

spoločnosť Veríme v Zábavu, s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť Jesennú kampaň cenovo zvýhodnených setov certifikovaných exteriérových fitness strojov. 

Všetky nami dodávané fitness prvky sú:

• najkvalitnejšie fitness na Slovensku s 5 ročnou zárukou

• certifikované podľa poslednej platnej normy STN EN 16630

• majú ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007

• materiál: žiarovo zinkovaná oceľ, zinková farba na zvaroch, prášková vypaľovaná farba - KOMAXIT

• pohyblivé časti strojov majú zabudovaný vymedzovač pohybu, aby sa predišlo úrazu alebo poškodeniu stroja.

• možnosť záväznej rezervácie na neskorší termín realizácie

Maloobchodný cenník a podrobnú ukážku použitých materiálov nájdete kliknutím na túto vetu. 

Ďakujeme za Váš čas strávený nad našou ponukou.

 

S pozdravom

Tomáš Kyselica, Konateľ

 

Veríme v Zábavu, s.r.o.                              Prevádzka:

Pod Brezinou 86                                         Zlatovská 22

911 01 Trenčín                                            911 05 Trenčín

+421 (0)917 353 656

info@verimevzabavu.sk

http://www.verimevzabavu.sk

Objednávka - Fitpark - 3 - ušetríte 980 € cenovo zvýhodnených setov certifikovaných exteriérových fitness strojov od firmy Veríme v Zábavu, s.r.o.

Vaša objednávka:
*
*
*
*
*
*
*
*
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Kópia Vašej objednávky bude zaslaná na Váš e-mail.
ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovDetské a viacúčelové ihriská, športoviská, záhradná architektúraDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuProfesionálne LED vianočné osvetlenieTSM úžitkové vozidlá a technikaOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíDextrade Žilina, s.r.o.Komplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyA J Produkty a.s.Verejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Športové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.www.mojeihrisko.skVýroba školského nábytkuVema s.r.o.Odpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkySPORT SERVICE, s.r.o. - multifunkčné a detské ihriská, workoutové a fintess ihriskáMarko MT, s.r.o.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovCSAKOM, spol. s r.o.Para Invest s.r.o.Nástroj pre ľahký výber stoličiekBezpečnostná podlaha na detské ihriskáVšetko pre bezpečné cestyBezpečnosť cestnej premávky...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Dekorum s.r.o.Výstavba športových areálovIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYKomplexné riešenie pre obce a mestáVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.SPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Kompletné vybavenie škôlZáhradná, lesná a komunálna technikaKompletná ponuka komunálnej technikyStroje pre údržbu a opravu komunikáciíUsporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienKAPA AUDIO - Professional SoundInterierové detské ihriská pre mestáŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKElephant smile,s.r.o.Rozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.NO LIMITS PARK s.r.oWorkoutové ihriskáVšetko pre školuSTAVREMVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáru