Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíLeader v predaji komunálnej technikyP & L Slovakia, spol s r.o.Záhradná, lesná technika a komunálna technikaProfesionálna technika, závlahyVonkajšia upratovacia technikaPopredný európsky výrobca LED modulovELSPOL-SK, s.r.o.HIT HOFMAN, s.r.o.ŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokMobiliár pre mestá a obceCD - Príhovory, prejavy, vinše a blahoželania k rôznym príležitostiam pre mestá a obce SlovenskaAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Linea SK, s.r.o.Výroba kontajnerov na zber komunálneho odpaduŠkolex s.r.o.Školský nábytok Daffer s.r.o.Informačné systémy pre mestá a obceSystémy pre dopravu a bezpečnosťKomplexné vybavenie športovískMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁDodanie a montáž detských preliezačiek, ihrísk a Outdoor fitnessŠtudio-21 plus, s.r.o.Váš špecialista na kovový nábytokŠatňové skrinky s grafickým motívomSIGNATECH spol. s r. o.RVL13 - workoutové ihriskáSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaDrevené detské ihriská z agátového drevaŠportové povrchy a detské ihriskáDetské ihriská, street workout, fitness prvkyMY DVA Slovakia, s.r.o.MK hlas, s.r.o.Nádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoFrantišek Křivák - TEROSATSlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoPredaj a prenájom dopravného značeniaNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuINSGRAF s.r.o. - nábytokSPORT REAL s.r.o.

Fitpark - 4 - ušetríte 1710 € cenovo zvýhodnených setov certifikovaných exteriérových fitness strojov od firmy Veríme v Zábavu, s.r.o.

Volajte na +421 (0)917 353 656 alebo píšte na info@verimevzabavu.sk

Dobrý deň, 

spoločnosť Veríme v Zábavu, s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť Jesenná kampaň cenovo zvýhodnených setov certifikovaných exteriérových fitness strojov. 

Všetky nami dodávané fitness prvky sú:

• najkvalitnejšie fitness na Slovensku s 5 ročnou zárukou

• certifikované podľa poslednej platnej normy STN EN 16630

• majú ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007

• materiál: žiarovo zinkovaná oceľ, zinková farba na zvaroch, prášková vypaľovaná farba - KOMAXIT

• pohyblivé časti strojov majú zabudovaný vymedzovač pohybu, aby sa predišlo úrazu alebo poškodeniu stroja.

• možnosť záväznej rezervácie na neskorší termín realizácie

Maloobchodný cenník a podrobnú ukážku použitých materiálov nájdete kliknutím na túto vetu. 

Ďakujeme za Váš čas strávený nad našou ponukou.

 

S pozdravom

Tomáš Kyselica, Konateľ

 

Veríme v Zábavu, s.r.o.                              Prevádzka:

Pod Brezinou 86                                         Zlatovská 22

911 01 Trenčín                                            911 05 Trenčín

+421 (0)917 353 656

info@verimevzabavu.sk

http://www.verimevzabavu.sk

Objednávka - Fitpark - 4 - ušetríte 1710 € cenovo zvýhodnených setov certifikovaných exteriérových fitness strojov od firmy Veríme v Zábavu, s.r.o.

Vaša objednávka:
*
*
*
*
*
*
*
*
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Kópia Vašej objednávky bude zaslaná na Váš e-mail.
ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovDetské a viacúčelové ihriská, športoviská, záhradná architektúraDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuProfesionálne LED vianočné osvetlenieTSM úžitkové vozidlá a technikaKompletná ponuka komunálnej technikyStroje pre údržbu a opravu komunikáciíZáhradná, lesná a komunálna technikaŠpecialisti na svetelné dekorácieUsporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Dextrade Žilina, s.r.o.Komplexné riešenie pre obce a mestáSPORT SERVICE, s.r.o. - multifunkčné a detské ihriská, workoutové a fintess ihriskáKompletné vybavenie škôlVšetko pre bezpečné cestyInterierové detské ihriská pre mestáVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Para Invest s.r.o.Odpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.CSAKOM, spol. s r.o.Výrobca vonkajších vitrín a mobiliáruSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Rozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.KAPA AUDIO - Professional SoundIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYElephant smile,s.r.o.Výstavba športových areálovVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovVýroba školského nábytkuKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyBezpečnosť cestnej premávkyNástroj pre ľahký výber stoličiekVšetko pre školuNO LIMITS PARK s.r.oMarko MT, s.r.o.Dekorum s.r.o.ŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKA J Produkty a.s.Osvetlenie - ozvučenie miest a obcíPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Revízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienWorkoutové ihriská...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOwww.mojeihrisko.skSTAVREMBezpečnostná podlaha na detské ihriská