Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouFrantišek Křivák - TEROSATVybavenie športových objektovMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAwww.tabule-nabytek.czZáhradná, lesná technika a komunálna technikaKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuMobiliár pre mestá a obceP & L Slovakia, spol s r.o.MK hlas, s.r.o.Výroba kontajnerov na zber komunálneho odpaduInformačné systémy pre mestá a obceŠatňové skrinky s grafickým motívomŠpecialista na športové povrchyČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokLinea SK, s.r.o.Sme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíMY DVA Slovakia, s.r.o.Dodanie a montáž detských preliezačiek, ihrísk a Outdoor fitnessHIT HOFMAN, s.r.o.Systémy pre dopravu a bezpečnosťINSGRAF s.r.o. - nábytokŠportové povrchy a detské ihriskáŠtudio-21 plus, s.r.o.CD - Príhovory, prejavy, vinše a blahoželania k rôznym príležitostiam pre mestá a obce SlovenskaCertifikované a recyklované viacúčelové gumové podlahyŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Vema s.r.o.RGL Sport Surfaces, s.r.o.Predaj a prenájom dopravného značeniaLeader v predaji komunálnej technikyAlex kovový a školský nábytok s.r.o.CITY SAFETY s.r.o.Nádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyRVL13 - workoutové ihriskáŠkolex s.r.o.Váš špecialista na kovový nábytokSIGNATECH spol. s r. o.SPORT REAL s.r.o.Drevené detské ihriská z agátového drevaDetské ihriská, street workout, fitness prvkyELSPOL-SK, s.r.o.

Fitpark - 4 - ušetríte 1710 € cenovo zvýhodnených setov certifikovaných exteriérových fitness strojov od firmy Veríme v Zábavu, s.r.o.

Volajte na +421 (0)917 353 656 alebo píšte na info@verimevzabavu.sk

Dobrý deň, 

spoločnosť Veríme v Zábavu, s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť Jesenná kampaň cenovo zvýhodnených setov certifikovaných exteriérových fitness strojov. 

Všetky nami dodávané fitness prvky sú:

• najkvalitnejšie fitness na Slovensku s 5 ročnou zárukou

• certifikované podľa poslednej platnej normy STN EN 16630

• majú ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007

• materiál: žiarovo zinkovaná oceľ, zinková farba na zvaroch, prášková vypaľovaná farba - KOMAXIT

• pohyblivé časti strojov majú zabudovaný vymedzovač pohybu, aby sa predišlo úrazu alebo poškodeniu stroja.

• možnosť záväznej rezervácie na neskorší termín realizácie

Maloobchodný cenník a podrobnú ukážku použitých materiálov nájdete kliknutím na túto vetu. 

Ďakujeme za Váš čas strávený nad našou ponukou.

 

S pozdravom

Tomáš Kyselica, Konateľ

 

Veríme v Zábavu, s.r.o.                              Prevádzka:

Pod Brezinou 86                                         Zlatovská 22

911 01 Trenčín                                            911 05 Trenčín

+421 (0)917 353 656

info@verimevzabavu.sk

http://www.verimevzabavu.sk

Objednávka - Fitpark - 4 - ušetríte 1710 € cenovo zvýhodnených setov certifikovaných exteriérových fitness strojov od firmy Veríme v Zábavu, s.r.o.

Vaša objednávka:
*
*
*
*
*
*
*
*
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Kópia Vašej objednávky bude zaslaná na Váš e-mail.
ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovDetské a viacúčelové ihriská, športoviská, záhradná architektúraDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruUsporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaDextrade Žilina, s.r.o.Záhradná, lesná a komunálna technikaA J Produkty a.s.Interierové detské ihriská pre mestáKompletná ponuka komunálnej technikywww.mojeihrisko.skKompletné vybavenie škôlVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovNástroj pre ľahký výber stoličiekKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyBezpečnosť cestnej premávkyKAPA AUDIO - Professional SoundADACOM progatec, s.r.oNO LIMITS PARK s.r.oRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.SPORT INDUSTRY s.r.o.Športové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Osvetlenie - ozvučenie miest a obcíIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYVema s.r.o.Elephant smile,s.r.o.Dekorum s.r.o.Všetko pre školuFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Verejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Bezpečnostná podlaha na detské ihriskáSPORT SERVICE, s.r.o. - multifunkčné a detské ihriská, workoutové a fintess ihriskáVšetko pre bezpečné cestyProfesionálne LED vianočné osvetleniePara Invest s.r.o.Posilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOMarko MT, s.r.o.Výroba školského nábytkuOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkySPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaStroje pre údržbu a opravu komunikáciíVýstavba športových areálovSTAVREMWorkoutové ihriskáCSAKOM, spol. s r.o.ŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Revízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienKomplexné riešenie pre obce a mestá