Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouFrantišek Křivák - TEROSATCD - Príhovory, prejavy, vinše a blahoželania k rôznym príležitostiam pre mestá a obce SlovenskaLeader v predaji komunálnej technikyVýroba kontajnerov na zber komunálneho odpaduMK hlas, s.r.o.Vybavenie športových objektovŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokDodanie a montáž detských preliezačiek, ihrísk a Outdoor fitnessNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyMobiliár pre mestá a obceP.S.INVEST s.r.o.Český výrobca vianočných a svetelných dekoráciíKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAELSPOL-SK, s.r.o.CITY SAFETY s.r.o.Novoplast v.d.SereďŠportové povrchy a detské ihriskáLinea SK, s.r.o.Školex s.r.o.SIGNATECH spol. s r. o.Špecialista na športové povrchyRVL13 - workoutové ihriskáSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaVáš špecialista na kovový nábytokSPORT REAL s.r.o.Teslux s.r.o.Alex kovový a školský nábytok s.r.o.Drevené detské ihriská z agátového drevaRGL Sport Surfaces, s.r.o.Študio-21 plus, s.r.o.NEREZOVÉ A SVAHOVÉ ŠMYKĽAVKY A TOBOGÁNYŠatňové skrinky s grafickým motívomP & L Slovakia, spol s r.o.Záhradná, lesná technika a komunálna technikaHIT HOFMAN, s.r.o.Vema s.r.o.Predaj a prenájom dopravného značeniaMY DVA Slovakia, s.r.o.www.tabule-nabytek.czINSGRAF s.r.o. - nábytokŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Informačné systémy pre mestá a obceMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuSystémy pre dopravu a bezpečnosť

Fitpark - 4 - ušetríte 1710 € cenovo zvýhodnených setov certifikovaných exteriérových fitness strojov od firmy Veríme v Zábavu, s.r.o.

Volajte na +421 (0)917 353 656 alebo píšte na info@verimevzabavu.sk

Dobrý deň, 

spoločnosť Veríme v Zábavu, s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť Jesenná kampaň cenovo zvýhodnených setov certifikovaných exteriérových fitness strojov. 

Všetky nami dodávané fitness prvky sú:

• najkvalitnejšie fitness na Slovensku s 5 ročnou zárukou

• certifikované podľa poslednej platnej normy STN EN 16630

• majú ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007

• materiál: žiarovo zinkovaná oceľ, zinková farba na zvaroch, prášková vypaľovaná farba - KOMAXIT

• pohyblivé časti strojov majú zabudovaný vymedzovač pohybu, aby sa predišlo úrazu alebo poškodeniu stroja.

• možnosť záväznej rezervácie na neskorší termín realizácie

Maloobchodný cenník a podrobnú ukážku použitých materiálov nájdete kliknutím na túto vetu. 

Ďakujeme za Váš čas strávený nad našou ponukou.

 

S pozdravom

Tomáš Kyselica, Konateľ

 

Veríme v Zábavu, s.r.o.                              Prevádzka:

Pod Brezinou 86                                         Zlatovská 22

911 01 Trenčín                                            911 05 Trenčín

+421 (0)917 353 656

info@verimevzabavu.sk

http://www.verimevzabavu.sk

Objednávka - Fitpark - 4 - ušetríte 1710 € cenovo zvýhodnených setov certifikovaných exteriérových fitness strojov od firmy Veríme v Zábavu, s.r.o.

Vaša objednávka:
*
*
*
*
*
*
*
*
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Kópia Vašej objednávky bude zaslaná na Váš e-mail.
ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovDetské a viacúčelové ihriská, športoviská, záhradná architektúraDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruBezpečnosť cestnej premávkyZáhradná, lesná a komunálna technikaVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Interierové detské ihriská pre mestáStroje pre údržbu a opravu komunikáciíHEBI VITAL s.r.o.Didaktické pomôcky, vybavenie do tried a záhradKAPA AUDIO - Professional SoundKompletná ponuka komunálnej technikySTAVREM...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOVýroba školského nábytkuIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYVýstavba športových areálovOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Posilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Komplexné riešenie pre obce a mestáDekorum s.r.o.NO LIMITS PARK s.r.oCSAKOM, spol. s r.o.Revízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienA J Produkty a.s.ELEKTROČAS s.r.o.Všetko pre bezpečné cestyVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovWorkoutové ihriskáPara Invest s.r.o.Kompletné vybavenie škôlSPORT INDUSTRY s.r.o.Osvetlenie - ozvučenie miest a obcíŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKVema s.r.o.Usporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaNástroj pre ľahký výber stoličiekDextrade Žilina, s.r.o.Elephant smile,s.r.o.Marko MT, s.r.o.ADACOM progatec, s.r.oFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Športové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Profesionálne LED vianočné osvetlenieRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Komplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školySPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaBezpečnostná podlaha na detské ihriskáwww.mojeihrisko.sk