Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouFrantišek Křivák - TEROSATCD - Príhovory, prejavy, vinše a blahoželania k rôznym príležitostiam pre mestá a obce SlovenskaLeader v predaji komunálnej technikyVýroba kontajnerov na zber komunálneho odpaduMK hlas, s.r.o.Najväčší výrobca športovísk na SlovenskuKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoInformačné systémy pre mestá a obceMY DVA Slovakia, s.r.o.SPORT REAL s.r.o.Športové povrchy a detské ihriskáSIGNATECH spol. s r. o.Český výrobca vianočných a svetelných dekoráciíLinea SK, s.r.o.ELSPOL-SK, s.r.o.MULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁVema s.r.o.Teslux s.r.o.Dodanie a montáž detských preliezačiek, ihrísk a Outdoor fitnessŠatňové skrinky s grafickým motívomCITY SAFETY s.r.o.DOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAŠkolex s.r.o.Záhradná, lesná technika a komunálna technikaSystémy pre dopravu a bezpečnosťNEREZOVÉ A SVAHOVÉ ŠMYKĽAVKY A TOBOGÁNYAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Vybavenie športových objektovŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokŠpecialista na športové povrchyNovoplast v.d.SereďŠtudio-21 plus, s.r.o.P.S.INVEST s.r.o.INSGRAF s.r.o. - nábytokMobiliár pre mestá a obceRVL13 - workoutové ihriskáSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaP & L Slovakia, spol s r.o.Školský nábytok Daffer s.r.o.HIT HOFMAN, s.r.o.Drevené detské ihriská z agátového drevaRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmywww.tabule-nabytek.czVáš špecialista na kovový nábytokPredaj a prenájom dopravného značeniaRGL Sport Surfaces, s.r.o.

Plakety a reliéfne znaky SR k rôznym príležitostiam od firmy DEKORUM s.r.o.

Pre bližšie a konkrétne informácie o cenách a jednotlivých realizáciách prosím kontaktujte nás na telefónne číslo: 0903 714 791

Alebo klinite na www.dekorum.sk

Jubilea a školstvo

Kovová plaketa s priemerom 11,5 cm so štítkom s ľubovoľným nápisom na závesnom štíte s rozmerom 25x20cm resp. v zamatovej kazete 16 x16 cm.

Plakety sú odliate z ušľachtilej zliatiny s povrchovou úpravou - mosadz. Medailón aplikovaný do plastu vo farbe zlata.

 

  

Hasiči a šport

Plaketa s priemerom 8,5 cm v zamatovej kazete 11x16 cm resp. plaketa s priemerom 11 cm na závesnom štíte s rozmerom 25x20cm.

  

Pamätné plakety

Rámik 

Rámik rozmeru 32x24 cm s priemerom plakety 11 cm

Kazeta 

Kazeta rozmeru 25x18 cm

Plaketa rozmeru 12x12 cm

Štítok rozmeru 14x3,5 cm

Reliéfne znaky SR

Odliate z AL s povrchovou úpravou:

a) troj - farebné

b) v odtieňoch: zlato, striebro, med, mosadz

Rozmery: výška znakov 55cm , 60cm, 65cm, 70cm

  

Drevene podlahové stojany

Drevené podlahové stojany a žrde s ozdobnými koncovkami

 

Mistrál

Uličný orientačný systém

 


Pre bližšie a konkrétne informácie o cenách a jednotlivých realizáciách prosím kontaktujte nás na telefónne číslo: 0903 714 791

Alebo klinite na www.dekorum.sk

 

ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovDetské a viacúčelové ihriská, športoviská, záhradná architektúraDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruUsporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaVšetko pre školuInterierové detské ihriská pre mestáZáhradná, lesná a komunálna technikaSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaSTAVREMDekorum s.r.o.Didaktické pomôcky, vybavenie do tried a záhradVšetko pre bezpečné cestyŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKBezpečnostná podlaha na detské ihriskáProfesionálne LED vianočné osvetlenieVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.SPORT INDUSTRY s.r.o.Výroba školského nábytkuVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár....riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOBezpečnosť cestnej premávkyRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienNO LIMITS PARK s.r.oOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!HEBI VITAL s.r.o.FLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Výstavba športových areálovKompletná ponuka komunálnej technikyStroje pre údržbu a opravu komunikáciíMarko MT, s.r.o.Komplexné riešenie pre obce a mestáElephant smile,s.r.o.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Ing. Viera Riljaková - INTERIÉRYKompletné vybavenie škôlwww.mojeihrisko.skELEKTROČAS s.r.o.Vema s.r.o.Nástroj pre ľahký výber stoličiekKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyWorkoutové ihriskáOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Dextrade Žilina, s.r.o.KAPA AUDIO - Professional SoundPara Invest s.r.o.A J Produkty a.s.ADACOM progatec, s.r.oCSAKOM, spol. s r.o.