Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíŠportové povrchy a detské ihriskáP & L Slovakia, spol s r.o.Leader v predaji komunálnej technikyVybavenie športových objektovELSPOL-SK, s.r.o.Šatňové skrinky s grafickým motívomŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Nádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmySlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoVema s.r.o.Certifikované a recyklované viacúčelové gumové podlahyInformačné systémy pre mestá a obceHIT HOFMAN, s.r.o.Systémy pre dopravu a bezpečnosťNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuDetské ihriská, street workout, fitness prvkySPORT REAL s.r.o.Študio-21 plus, s.r.o.INSGRAF s.r.o. - nábytokDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRACD - Príhovory, prejavy, vinše a blahoželania k rôznym príležitostiam pre mestá a obce SlovenskaMK hlas, s.r.o.RVL13 - workoutové ihriskáŠkolex s.r.o.Alex kovový a školský nábytok s.r.o.Výroba kontajnerov na zber komunálneho odpaduMobiliár pre mestá a obceDrevené detské ihriská z agátového drevaFrantišek Křivák - TEROSATLinea SK, s.r.o.Váš špecialista na kovový nábytokSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokSIGNATECH spol. s r. o.Pekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁMY DVA Slovakia, s.r.o.Predaj a prenájom dopravného značeniaZáhradná, lesná technika a komunálna technikaDodanie a montáž detských preliezačiek, ihrísk a Outdoor fitness

Šatňové skrinky od firmy HANKO s.r.o.

Vážený zákazník,

predstavujeme Vám šatňové skrinky, ktorých cena Vás určite osloví. Uvažujete nad zmenou šatne vo Vašej škole? Máte obavy, že si ich z Vášho rozpočtu nemôžete dovoliť? Tieto skrinky si dovoliť môžete.

Skrinky sú vyrobené z oceľového plechu ošetreného práškovou vypaľovacou farbou. Paleta farieb je široká, až 16 farieb bez príplatku. Farby môžete na dvierkach ľubovoľne kombinovať bez príplatku. Každá skrinka má vetracie otvory, poličku, vešiak alebo vešiakovú tyč – v závislosti od modelu (v prípade záujmu Vám vieme podľa predstáv dodať skrinky s poličkou navyše).

Dvierka skrinky sú špeciálne upravené, čo zvyšuje ich pevnosť. Uzamykanie je cylindrickým zámkom, ku ktorému dodávame dva kľúče a generálny kľúč k celej dodávke, alebo úchytom na visiaci zámok.

V ponuke máme množstvo modelov v rôznych rozmeroch. Výška skriniek je 1800 mm a hĺbka 500 mm.

Určite Vás osloví vysoká kvalita výrobkov. Našim cieľom je predovšetkým Vaša a spokojnosť Vašich žiakov a pedagógov.

Celý náš sortiment si môžete pozrieť na stránke www.metaltrend.sk. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, radi zodpovieme na Vaše otázky a vypracujeme Vám nezáväznú cenovú ponuku.

Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte telefonicky, alebo nám zadajte dopyt -  kliknite sem

HANKO s.r.o.

HANKO s.r.o.

HANKO s.r.o.

Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte telefonicky, alebo nám zadajte dopyt -  kliknite sem

ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovDetské a viacúčelové ihriská, športoviská, záhradná architektúraDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuProfesionálne LED vianočné osvetlenieTSM úžitkové vozidlá a technikaOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíDextrade Žilina, s.r.o.Kompletné vybavenie škôlBezpečnostná podlaha na detské ihriskáStroje pre údržbu a opravu komunikáciíKomplexné riešenie pre obce a mestáKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyZáhradná, lesná a komunálna technikawww.mojeihrisko.skVema s.r.o.Výrobca vonkajších vitrín a mobiliáruVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.NO LIMITS PARK s.r.oUsporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaVýstavba športových areálovNástroj pre ľahký výber stoličiekCSAKOM, spol. s r.o.SPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaVšetko pre školuPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Kompletná ponuka komunálnej technikyIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYA J Produkty a.s.Športové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Verejné osvetlenie - Pema com, s.r.o....riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOMarko MT, s.r.o.SPORT SERVICE, s.r.o. - multifunkčné a detské ihriská, workoutové a fintess ihriskáInterierové detské ihriská pre mestáDekorum s.r.o.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienVýroba školského nábytkuElephant smile,s.r.o.STAVREMBezpečnosť cestnej premávkyFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.ŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKPara Invest s.r.o.Odpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyWorkoutové ihriskáVšetko pre bezpečné cestyRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.KAPA AUDIO - Professional Sound