Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíLeader v predaji komunálnej technikyP & L Slovakia, spol s r.o.Záhradná, lesná technika a komunálna technikaProfesionálna technika, závlahyVonkajšia upratovacia technikaŠtudio-21 plus, s.r.o.Systémy pre dopravu a bezpečnosťRVL13 - workoutové ihriskáSPORT REAL s.r.o.ŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokŠportové povrchy a detské ihriskáVáš špecialista na kovový nábytokŠatňové skrinky s grafickým motívomVýroba kontajnerov na zber komunálneho odpaduDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAKomplexné vybavenie športovískINSGRAF s.r.o. - nábytokHIT HOFMAN, s.r.o.Školex s.r.o.Detské ihriská, street workout, fitness prvkyLinea SK, s.r.o.MULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁSlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaFrantišek Křivák - TEROSATCD - Príhovory, prejavy, vinše a blahoželania k rôznym príležitostiam pre mestá a obce SlovenskaPredaj a prenájom dopravného značeniaInformačné systémy pre mestá a obceDodanie a montáž detských preliezačiek, ihrísk a Outdoor fitnessAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Najväčší výrobca športovísk na SlovenskuŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Pekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáMK hlas, s.r.o.Mobiliár pre mestá a obceSIGNATECH spol. s r. o.Drevené detské ihriská z agátového drevaKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoMY DVA Slovakia, s.r.o.Popredný európsky výrobca LED modulovELSPOL-SK, s.r.o.Nádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmy

Šatňové skrinky od firmy HANKO s.r.o.

Vážený zákazník,

predstavujeme Vám šatňové skrinky, ktorých cena Vás určite osloví. Uvažujete nad zmenou šatne vo Vašej škole? Máte obavy, že si ich z Vášho rozpočtu nemôžete dovoliť? Tieto skrinky si dovoliť môžete.

Skrinky sú vyrobené z oceľového plechu ošetreného práškovou vypaľovacou farbou. Paleta farieb je široká, až 16 farieb bez príplatku. Farby môžete na dvierkach ľubovoľne kombinovať bez príplatku. Každá skrinka má vetracie otvory, poličku, vešiak alebo vešiakovú tyč – v závislosti od modelu (v prípade záujmu Vám vieme podľa predstáv dodať skrinky s poličkou navyše).

Dvierka skrinky sú špeciálne upravené, čo zvyšuje ich pevnosť. Uzamykanie je cylindrickým zámkom, ku ktorému dodávame dva kľúče a generálny kľúč k celej dodávke, alebo úchytom na visiaci zámok.

V ponuke máme množstvo modelov v rôznych rozmeroch. Výška skriniek je 1800 mm a hĺbka 500 mm.

Určite Vás osloví vysoká kvalita výrobkov. Našim cieľom je predovšetkým Vaša a spokojnosť Vašich žiakov a pedagógov.

Celý náš sortiment si môžete pozrieť na stránke www.metaltrend.sk. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, radi zodpovieme na Vaše otázky a vypracujeme Vám nezáväznú cenovú ponuku.

Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte telefonicky, alebo nám zadajte dopyt -  kliknite sem

HANKO s.r.o.

HANKO s.r.o.

HANKO s.r.o.

Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte telefonicky, alebo nám zadajte dopyt -  kliknite sem

Objednávka - Šatňové skrinky od firmy HANKO s.r.o.

Vaša objednávka:
*
*
*
*
*
*
*
*
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Kópia Vašej objednávky bude zaslaná na Váš e-mail.
ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovDetské a viacúčelové ihriská, športoviská, záhradná architektúraDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuProfesionálne LED vianočné osvetlenieTSM úžitkové vozidlá a technikaKompletná ponuka komunálnej technikyStroje pre údržbu a opravu komunikáciíZáhradná, lesná a komunálna technikaŠpecialisti na svetelné dekorácieNO LIMITS PARK s.r.oA J Produkty a.s....riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOUsporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Bezpečnostná podlaha na detské ihriskáCSAKOM, spol. s r.o.Všetko pre školuBezpečnosť cestnej premávkySPORT SERVICE, s.r.o. - multifunkčné a detské ihriská, workoutové a fintess ihriskáOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Workoutové ihriskáOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkySTAVREMKompletné vybavenie škôlVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!www.mojeihrisko.skRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Výstavba športových areálovVýroba školského nábytkuIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYMarko MT, s.r.o.Interierové detské ihriská pre mestáNástroj pre ľahký výber stoličiekVšetko pre bezpečné cestyRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKPara Invest s.r.o.Dextrade Žilina, s.r.o.FLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Športové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovKAPA AUDIO - Professional SoundKomplexné riešenie pre obce a mestáElephant smile,s.r.o.SPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaDekorum s.r.o.