Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáOCTAGO s.r.o.František Křivák - TEROSATKompletná realizácia detských ihrísk a športových povrchovTeslux s.r.o.Predaj a prenájom dopravného značeniaMY DVA Slovakia, s.r.o.RGL Sport Surfaces, s.r.o.Novoplast v.d.SereďVáš špecialista na kovový nábytokAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Drevené detské ihriská z agátového drevaŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokInformačné systémy pre mestá a obceŠatňové skrinky s grafickým motívomLeader v predaji komunálnej technikyVýroba kontajnerov na zber komunálneho odpaduŠkolex s.r.o.INSGRAF s.r.o. - nábytokČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíSystémy pre dopravu a bezpečnosťVyrábame kontajnery a výmenné nadstavbyMK hlas, s.r.o.HIT HOFMAN, s.r.o.P.S.INVEST s.r.o.Školský nábytok Daffer s.r.o.P & L Slovakia, spol s r.o.Nádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoŠportové povrchy a detské ihriskáVema s.r.o.www.tabule-nabytek.czMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁŠtudio-21 plus, s.r.o.Záhradná, lesná technika a komunálna technikaSPORT REAL s.r.o.Sme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíVýroba detského nábytku pre materské školyELSPOL-SK, s.r.o.SIGNATECH spol. s r. o.Najväčší výrobca športovísk na SlovenskuRVL13 - workoutové ihriskáŠpecialista na športové povrchyVybavenie športových objektovCITY SAFETY s.r.o.Linea SK, s.r.o.NEREZOVÉ A SVAHOVÉ ŠMYKĽAVKY A TOBOGÁNYDodanie a montáž detských preliezačiek, ihrísk a Outdoor fitnessDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRA

Šatňové skrinky od firmy HANKO s.r.o.

Vážený zákazník,

predstavujeme Vám šatňové skrinky, ktorých cena Vás určite osloví. Uvažujete nad zmenou šatne vo Vašej škole? Máte obavy, že si ich z Vášho rozpočtu nemôžete dovoliť? Tieto skrinky si dovoliť môžete.

Skrinky sú vyrobené z oceľového plechu ošetreného práškovou vypaľovacou farbou. Paleta farieb je široká, až 16 farieb bez príplatku. Farby môžete na dvierkach ľubovoľne kombinovať bez príplatku. Každá skrinka má vetracie otvory, poličku, vešiak alebo vešiakovú tyč – v závislosti od modelu (v prípade záujmu Vám vieme podľa predstáv dodať skrinky s poličkou navyše).

Dvierka skrinky sú špeciálne upravené, čo zvyšuje ich pevnosť. Uzamykanie je cylindrickým zámkom, ku ktorému dodávame dva kľúče a generálny kľúč k celej dodávke, alebo úchytom na visiaci zámok.

V ponuke máme množstvo modelov v rôznych rozmeroch. Výška skriniek je 1800 mm a hĺbka 500 mm.

Určite Vás osloví vysoká kvalita výrobkov. Našim cieľom je predovšetkým Vaša a spokojnosť Vašich žiakov a pedagógov.

Celý náš sortiment si môžete pozrieť na stránke www.metaltrend.sk. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, radi zodpovieme na Vaše otázky a vypracujeme Vám nezáväznú cenovú ponuku.

Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte telefonicky, alebo nám zadajte dopyt -  kliknite sem

HANKO s.r.o.

HANKO s.r.o.

HANKO s.r.o.

Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte telefonicky, alebo nám zadajte dopyt -  kliknite sem

ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovDetské a viacúčelové ihriská, športoviská, záhradná architektúraDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruInterierové detské ihriská pre mestáDekorum s.r.o.Revízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!FLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Komplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyOzvučenie obcí, kultúrnych domov, skôl, štadiónov, domov smútku, kostolov ...Didaktické pomôcky a učebné materiályRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Odpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyAB SYSTEM SLOVAKIA s.r.o.HEBI VITAL s.r.o.Didaktické pomôcky, vybavenie do tried a záhradZáhradná, lesná a komunálna technikaStroje pre údržbu a opravu komunikáciíVema s.r.o.Športové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Nástroj pre ľahký výber stoličiekELEKTROČAS s.r.o.KAPA AUDIO - Professional SoundVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Všetko pre bezpečné cestySPORT INDUSTRY s.r.o.Ing. Viera Riljaková - INTERIÉRYADACOM progatec, s.r.oKompletné vybavenie škôlCSAKOM, spol. s r.o.Výstavba športových areálovVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Osvetlenie - ozvučenie miest a obcíWorkoutové ihriskáVšetko pre školuDextrade Žilina, s.r.o.Bezpečnosť cestnej premávky...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOMestský mobiliár, vitríny a dopravné zrkadlá, špičkové vitrínyMarko MT, s.r.o.NO LIMITS PARK s.r.oA J Produkty a.s.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovKompletná ponuka komunálnej technikySPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaProfesionálne LED vianočné osvetleniePara Invest s.r.o.ŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKSTAVREMElephant smile,s.r.o.www.mojeihrisko.sk