Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíLeader v predaji komunálnej technikyP & L Slovakia, spol s r.o.Záhradná, lesná technika a komunálna technikaProfesionálna technika, závlahyVonkajšia upratovacia technikaPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáFrantišek Křivák - TEROSATNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuSystémy pre dopravu a bezpečnosťSlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoPredaj a prenájom dopravného značeniaDrevené detské ihriská z agátového drevaCD - Príhovory, prejavy, vinše a blahoželania k rôznym príležitostiam pre mestá a obce SlovenskaSPORT REAL s.r.o.Študio-21 plus, s.r.o.INSGRAF s.r.o. - nábytokMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokInformačné systémy pre mestá a obceHIT HOFMAN, s.r.o.MY DVA Slovakia, s.r.o.RVL13 - workoutové ihriskáKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoVýroba kontajnerov na zber komunálneho odpaduDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAKomplexné vybavenie športovískDetské ihriská, street workout, fitness prvkyDodanie a montáž detských preliezačiek, ihrísk a Outdoor fitnessELSPOL-SK, s.r.o.MK hlas, s.r.o.Školex s.r.o.Šatňové skrinky s grafickým motívomAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Popredný európsky výrobca LED modulovMobiliár pre mestá a obceŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Linea SK, s.r.o.Váš špecialista na kovový nábytokŠportové povrchy a detské ihriskáSIGNATECH spol. s r. o.Sme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetlenia

Šatňové skrinky s grafickým motívom od firmy HANKO s.r.o.

Vážený zákazník,

predstavujeme Vám novinku na slovenskom trhu a to šatňové skrinky s grafickým motívom. Na dvierkach skriniek realizujeme grafické motívy technikou veľkoplošnej solventnej tlače. Môžete si vybrať vlastný motív, alebo motív z našej ponuky. 

Naše motívy nájdete TU www.metaltrend.sk

Skrinky sú vyrobené z oceľového plechu ošetreného práškovou vypaľovacou farbou. Každá skrinka má vetracie otvory, poličku, vešiak alebo vešiakovú tyč – v závislosti od modelu. Uzamykanie je kódovacím zámkom. Každý žiak má kód, ktorý si navolí. K skrinkám dodávame generálny kľúč, ktorým sa dá skrinka otvoriť a už nastavený kód zmeniť.

V ponuke máme množstvo modelov v rôznych rozmeroch. V rôznych výškach, vhodné aj pre mladších žiakov.

Určite Vás osloví  vysoká kvalita výrobkov. Našim cieľom je predovšetkým Vaša a spokojnosť Vašich žiakov a pedagógov.

Celý náš sortiment si môžete pozrieť na stránke www.metaltrend.sk. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, radi zodpovieme na Vaše otázky a vypracujeme Vám nezáväznú cenovú ponuku.

Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte telefonicky, alebo nám zadajte dopyt -  kliknite sem

hanko

hanko

Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte telefonicky, alebo nám zadajte dopyt -  kliknite sem

Objednávka - Šatňové skrinky s grafickým motívom od firmy HANKO s.r.o.

Vaša objednávka:
*
*
*
*
*
*
*
*
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Kópia Vašej objednávky bude zaslaná na Váš e-mail.
ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovDetské a viacúčelové ihriská, športoviská, záhradná architektúraDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuProfesionálne LED vianočné osvetlenieTSM úžitkové vozidlá a technikaKompletná ponuka komunálnej technikyStroje pre údržbu a opravu komunikáciíZáhradná, lesná a komunálna technikaŠpecialisti na svetelné dekorácieVšetko pre školuŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Dekorum s.r.o.Revízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruA J Produkty a.s.NO LIMITS PARK s.r.oVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Para Invest s.r.o....riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOWorkoutové ihriskáKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyVýroba školského nábytkuBezpečnostná podlaha na detské ihriskáVšetko pre bezpečné cestyOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíMarko MT, s.r.o.Rozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.ŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKKAPA AUDIO - Professional SoundElephant smile,s.r.o.Kompletné vybavenie škôlInterierové detské ihriská pre mestáSPORT SERVICE, s.r.o. - multifunkčné a detské ihriská, workoutové a fintess ihriskáNástroj pre ľahký výber stoličiekBezpečnosť cestnej premávkyVýstavba športových areálovKomplexné riešenie pre obce a mestáSTAVREMUsporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Posilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!SPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaDextrade Žilina, s.r.o.www.mojeihrisko.skVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovCSAKOM, spol. s r.o.Ing. Viera Riljaková - INTERIÉRYFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.