Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíPredaj a prenájom dopravného značeniaSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaLeader v predaji komunálnej technikyP & L Slovakia, spol s r.o.Šatňové skrinky s grafickým motívomSlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoInformačné systémy pre mestá a obceMY DVA Slovakia, s.r.o.Detské ihriská, street workout, fitness prvkySIGNATECH spol. s r. o.RVL13 - workoutové ihriskáVema s.r.o.CD - Príhovory, prejavy, vinše a blahoželania k rôznym príležitostiam pre mestá a obce SlovenskaNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyLinea SK, s.r.o.Najväčší výrobca športovísk na SlovenskuPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁŠportové povrchy a detské ihriskáVáš špecialista na kovový nábytokŠkolex s.r.o.SPORT REAL s.r.o.Kontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoZáhradná, lesná technika a komunálna technikaMK hlas, s.r.o.Školský nábytok Daffer s.r.o.Certifikované a recyklované viacúčelové gumové podlahyDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAVýroba kontajnerov na zber komunálneho odpaduŠtudio-21 plus, s.r.o.Systémy pre dopravu a bezpečnosťDrevené detské ihriská z agátového drevaŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokVybavenie športových objektovDodanie a montáž detských preliezačiek, ihrísk a Outdoor fitnessHIT HOFMAN, s.r.o.INSGRAF s.r.o. - nábytokELSPOL-SK, s.r.o.Mobiliár pre mestá a obceFrantišek Křivák - TEROSATAlex kovový a školský nábytok s.r.o.

Šatňové skrinky s grafickým motívom od firmy HANKO s.r.o.

Vážený zákazník,

predstavujeme Vám novinku na slovenskom trhu a to šatňové skrinky s grafickým motívom. Na dvierkach skriniek realizujeme grafické motívy technikou veľkoplošnej solventnej tlače. Môžete si vybrať vlastný motív, alebo motív z našej ponuky. 

Naše motívy nájdete TU www.metaltrend.sk

Skrinky sú vyrobené z oceľového plechu ošetreného práškovou vypaľovacou farbou. Každá skrinka má vetracie otvory, poličku, vešiak alebo vešiakovú tyč – v závislosti od modelu. Uzamykanie je kódovacím zámkom. Každý žiak má kód, ktorý si navolí. K skrinkám dodávame generálny kľúč, ktorým sa dá skrinka otvoriť a už nastavený kód zmeniť.

V ponuke máme množstvo modelov v rôznych rozmeroch. V rôznych výškach, vhodné aj pre mladších žiakov.

Určite Vás osloví  vysoká kvalita výrobkov. Našim cieľom je predovšetkým Vaša a spokojnosť Vašich žiakov a pedagógov.

Celý náš sortiment si môžete pozrieť na stránke www.metaltrend.sk. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, radi zodpovieme na Vaše otázky a vypracujeme Vám nezáväznú cenovú ponuku.

Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte telefonicky, alebo nám zadajte dopyt -  kliknite sem

hanko

hanko

Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte telefonicky, alebo nám zadajte dopyt -  kliknite sem

ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovDetské a viacúčelové ihriská, športoviská, záhradná architektúraDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuProfesionálne LED vianočné osvetlenieTSM úžitkové vozidlá a technikaOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíSPORT SERVICE, s.r.o. - multifunkčné a detské ihriská, workoutové a fintess ihriskáDextrade Žilina, s.r.o.Nástroj pre ľahký výber stoličiekPara Invest s.r.o.Odpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkySPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaStroje pre údržbu a opravu komunikáciíVšetko pre školuVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Usporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiawww.mojeihrisko.skVýroba školského nábytkuRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Workoutové ihriskáŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.A J Produkty a.s.KAPA AUDIO - Professional SoundSTAVREMNO LIMITS PARK s.r.oCSAKOM, spol. s r.o.Interierové detské ihriská pre mestáKompletná ponuka komunálnej technikyRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Bezpečnosť cestnej premávkyIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKBezpečnostná podlaha na detské ihriskáVema s.r.o.Posilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Všetko pre bezpečné cesty...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOKomplexné riešenie pre obce a mestáVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Kompletné vybavenie škôlVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruDekorum s.r.o.Komplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyMarko MT, s.r.o.Záhradná, lesná a komunálna technikaVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovElephant smile,s.r.o.Výstavba športových areálov