Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískIhriská pre všetky generácie - DEXTRADE Žilina, s.r.o.TeSe s.r.o. - Protišmykové a reflexné páskyŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokRVL13 - workoutové ihriskáZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.HIT HOFMAN, s.r.o.Kontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoLeader v predaji komunálnej technikyLinea SK, s.r.o.Návrh a realizácia detských ihrískRealizácia športových staviebOzvučovacia technika pre mestá a obce, školy, škôlky, kultúrne domy, kostoly, domy smútku, športoviskáSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaSlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuVáš špecialista na kovový nábytokŠportové povrchy a detské ihriskáProfesionálna technika, závlahyDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Český výrobca vianočných a svetelných dekoráciíPopredný európsky výrobca LED modulovInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravySPORT REAL s.r.o.Predaj a prenájom dopravného značeniaNabíjacie stanice pre elektromobilyFrantišek Křivák - TEROSATRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíSystémy pre dopravu a bezpečnosťProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Záhradná, lesná technika a komunálna technikaMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáDrevené detské ihriská z agátového drevaŠkolex s.r.o.SIGNATECH spol. s r. o.Ukazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmy

Akcia č.1 komunálnej techniky ISEKI 2020 od autorizovaného predajcu Vlastimil ŠIŠKA - LESTECH

PROSÍM VOLAJTE NA 0905 380 152 - Vlastimil ŠIŠKA, lestech@lestech.sk 

Pre podrobné vysvetenie možností a funkcie výbavy našich strojov ISEKI pre zimnú a letnú prevádzku, sa s vami radi osobne stretneme, prosím zavolajte nám. 

Firma Vlastimil ŠIŠKA - LESTECH je jediná autorizovaná firma na Slovensku pre komunálne stroje ISEKI so servisom a súčiastkami na stroje ISEKI. 

iseki

Iseki TM 3185 AL

18 Hp dieselový 3-valcový motor, vodou chladený, pohon 4x4, posilovač riadenia

iseki

Akciová cena ISEKI TM 3185 AL vrátane popísanej výbavy (cena bez DPH): 17 350 €

Výbava:

31.308 Základný stroj ISEKI TM 3185 AL s posilňovačom riadenia

voliteľné: šípovými kolesami predná: 5.00-12, zadné 9.6-16

trávnym kolesami predná: 20 x 8.00 - 10, zadné 212/80 D15

Vybavenie pre prevádzku na pozemných komunikáciách

321.5361 3-Funkčný ovládač

321.5335 Čelný hydrozáves kat.0

321.5381 Predné hydraulické prípoje (1 sada = 2 kusy)

321.5382 Zadné hydraulické prípoje (1 sada = 2 kusy)

321.7310 Bezpečnostné kabína (Oceľová rámová konštrukcia s integrovaným bezpečnostným rámom. Bezpečnostné tónované sklá. Uzamykateľné široké dvere. Rám je uložený na silentblokoch pre tlmenie kmitov. Zaoblené čelné sklo je nastaviteľné na vzduchových vzperách. Stierač, 2 veľké spätné zrkadlá, slnečná clona. Pevné zadné sklo na vzduchových vzperách

Teplovodné kúrenie s dvojstupňovým ventilátorom, nastaviteľné prieduchy.)

32.7776 Výstražný majáčik

32.7442 Predné pracovné reflektory v streche

321.7776 Zadný pracovný reflektor

321.4125 Pevná prívesovú spojka


PROSÍM VOLAJTE NA 0905 380 152 - Vlastimil ŠISKA, lestech@lestech.sk 

Pre podrobné vysvetenie možností a funkcie výbavy našich strojov ISEKI pre zimnú a letnú prevádzku, sa s vami radi osobne stretneme, prosím zavolajte nám. 

Firma Vlastimil ŠISKA - LESTECH je jediná autorizovaná firma na Slovensku pre komunálne stroje ISEKI so servisom a súčiastkami na stroje ISEKI. 

iseki

Iseki TXG 237 A

27 Hp dieselový 3-valcový motor, vodou chladený, pohon 4x4, posilovač riadenia

iseki

Akciová cena ISEKI TXG 237 A vrátane popísanej výbavy (cena bez DPH): 18 700 €

Výbava:

32.2681 Predné trávne pneumatiky

32.2682 Zadné trávne pneumatiky

32.5415 Ventil ovládanie hydrauliky sa 3 funkciami

321.7530 Čelný hydrozáves kateg. 0

I-590-0029 2. piestnice hydrozávesu

321.5441 Predné hydraulické prípoje (1 sda = 2 kusy)

321.5445 Zadné hydraulické prípoje (1 sda = 2 kusy)

32.6150 Vybavenie pre prevádzku na poz. komunikacích

321.7520 Bezpečnostná kabína (Rámová konštrukcia s integrovaným bezpečnostným rámom. Trojstranné bezpečnostné presklenie. Tónované sklá. Veľké vysádzacie dvere so širokým vstupom, uzamykateľné. Nastaviteľné čelné sklo. Stierač s ostrekovačom, slnečná clona.)

Pevné zadné sklo na plynových vzperách.

Teplovodné kúrenie, s dvojstupňovým ventilátorom.

Komfortná vnútorná výbava.

32.7776 Výstražný majáčik

32.7442 Predné prídavné reflektory

BELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnostiVýstavba športovísk, ihrísk, parkovRealizácia športovísk a športových povrchovNábytok pre jasle, škôlky a základné školyDetské ihriská, Vonkajšie Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkúrové ihriská, Zatrávňovacie rohože, Mestský mobiliárŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáSAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáŠtudio-21 plus, s.r.o.Rozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Eco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonZáhradná, lesná a komunálna technikaPredaj, servis a inštalácia nabíjacích staníc pre elektromobilyBezpečnosť cestnej premávkyVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovNabíjacie stanice pre elektromobilyMarko MT, s.r.o.MANNET s.r.o. - technika a riešenia pre každéhoFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Para Invest s.r.o.SPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaProfesionálne vokajšie parky a outdoor telocvičneCSAKOM, spol. s r.o.Odpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Elephant smile,s.r.o.Manutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuKompletné vybavenie škôlDekorum s.r.o.Zvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Zhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienStroje pre údržbu a opravu komunikáciíProfesionálne LED vianočné osvetlenieRenovácia parkietSTAVREMCERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇUŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíVýstavba športových areálovIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYA J Produkty a.s.Vianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieKompletná ponuka komunálnej technikyŠpecialisti na svetelné dekorácieVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Solárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o....riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOKAPA AUDIO - Professional Sound