Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískVonkajšia upratovacia technikaPREDAJ PROFESIONÁLNEJ POĽNOHOSPODÁRSKEJ, KOMUNÁLNEJ, LESNÍCKEJ A ZÁHRADNEJ TECHNIKYProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíDodanie a montáž detských preliezačiek, ihrísk a Outdoor fitnessNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Návrh a realizácia detských ihrískMY DVA Slovakia, s.r.o.RVL13 - workoutové ihriskáSIGNATECH spol. s r. o.Šatňové skrinky s grafickým motívomHIT HOFMAN, s.r.o.Inteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAŠtudio-21 plus, s.r.o.Školex s.r.o.Váš špecialista na kovový nábytokČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíŠportové povrchy a detské ihriskáPredaj a prenájom dopravného značeniaZáhradná, lesná technika a komunálna technikaDetské ihriská, street workout, fitness prvkyKomplexné vybavenie športovískSystémy pre dopravu a bezpečnosťSlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoMobiliár pre mestá a obceDrevené detské ihriská z agátového drevaLinea SK, s.r.o.Realizácia športových staviebNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuPopredný európsky výrobca LED modulovLeader v predaji komunálnej technikyRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíP & L Slovakia, spol s r.o.Najväčší výber certifikovaného nábytku, hračiek a pomôcok pre školy, škôlky a jasle.Pekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáInštalácaí káblových rozvodovKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoFrantišek Křivák - TEROSATSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaŠkolský nábytok Daffer s.r.o.MULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁ

Akcia č.2 komunálnej techniky ISEKI 2020 od autorizovaného predajcu Vlastimil ŠIŠKA - LESTECH

PROSÍM VOLAJTE NA 0905 380 152 - Vlastimil ŠIŠKA, lestech@lestech.sk 

Pre podrobné vysvetenie možností a funkcie výbavy našich strojov ISEKI pre zimnú a letnú prevádzku, sa s vami radi osobne stretneme, prosím zavolajte nám. 

Firma Vlastimil ŠIŠKA - LESTECH je jediná autorizovaná firma na Slovensku pre komunálne stroje ISEKI so servisom a súčiastkami na stroje ISEKI.  

iseki

Iseki TM 3215 AHL s komfortnou kabínou

24 Hp dieslový 3-valcový motor, vodou chladený, pohon 4x4, manuálna / hydrostatická prevodovka, posilovač riadenia

iseki

Akciová cena ISEKI TM 3215 AHL vrátane popísanej výbavy (cena bez DPH): 22 600 €

Výbava:

32.2127 Predné trávne kolesá 22x8.50-13

32.2128 Zadné trávne kolesá 31x13.5-16

321.5364 Mechanický hydr. rozvaděč s 3-funkčným ovládačom

321.5355 Čelný hydrozáves s rýchloupinákom kat. O

Pre montáž náradia, nadstavcov bez náradia, s dvojčinným hydraulickým valcom na zdvíhanie a tlačenie.

321.5331.1 2. zdvíhací valec pre hydrozáves (pri modeli AL nejde s čelnou hriadeľov)

321.5344 Predné hydraulické prípoje 2ks

321.5347 Zadné hydraulické prípoje 2ks

32.7776 výstražný majáčik

32.7939 prídavné reflektory v streche kabíny

Vybavenie pre prevádzku na pozemných komunikáciách


PROSÍM VOLAJTE NA 0905 380 152 - Vlastimil ŠISKA, lestech@lestech.sk 

Pre podrobné vysvetenie možností a funkcie výbavy našich strojov ISEKI pre zimnú a letnú prevádzku, sa s vami radi osobne stretneme, prosím zavolajte nám. 

Firma Vlastimil ŠISKA - LESTECH je jediná autorizovaná firma na Slovensku pre komunálne stroje ISEKI so servisom a súčiastkami na stroje ISEKI.  

iseki

Iseki TM 3245 AHL / TM 3265 AHL s komfortnou kabínou

27/30 Hp dieslový 3-valcový motor, vodou chladený, pohon 4x4, hydrostatická prevodovka, posilňovač riadenia

iseki

Akciová cena ISEKI TM 3245 AHL vrátane popísanej výbavy (cena bez DPH): 24 200 €

Akciová cena ISEKI TM 3265 AHL vrátane popísanej výbavy (cena bez DPH): 25 300 €

Výbava:

32.2130 Predné trávne kolesá 24x8.50-13

32.2131 Zadné trávne kolesá 315 / 75D 16

321.5364 Mechanický hydr. rozvadač s 3-funkčným ovládačom

321.5355 / 321.5356 Čelný hydrozáves s rýchloupinákom kat. O

Pre montáž náradia, nadstavcov bez náradia, s dvojčinným hydraulickým valcom na zdvíhanie a tlačenie.

321.5331.1 2. zdvíhací valec pre hydrozáves

321.5344 / 321.5341 Predné hydraulické prípoje 2ks

321.5347 Zadné hydraulické prípoje 2ks

32.7776 výstražný majáčik

32.7939 prídavné reflektory v streche kabíny

Vybavenie pre prevádzku na pozemných komunikáciách

 

 

 

 

 

ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovDetské a viacúčelové ihriská, športoviská, záhradná architektúraDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Predaj, servis poľnohospodárskej a komunálnej technikyKompletná ponuka komunálnej technikyManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuSTAVREMDextrade Žilina, s.r.o.Všetko pre bezpečné cestyVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruBezpečnosť cestnej premávkyRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienZáhradná, lesná a komunálna technikaElephant smile,s.r.o.Renovácia parkiet3D PROGRAM – unikátne 3D herné prvkyOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíStroje pre údržbu a opravu komunikáciíŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Marko MT, s.r.o.Komplexné riešenie pre obce a mestáVýstavba športových areálovwww.mojeihrisko.skVšetko pre školuŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKDekorum s.r.o.Komplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školy...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískUsporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Kompletné vybavenie škôlRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.CSAKOM, spol. s r.o.A J Produkty a.s.KAPA AUDIO - Professional SoundProfesionálne LED vianočné osvetlenieVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Vianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekoráciePara Invest s.r.o.Špecialisti na svetelné dekorácie