Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískVonkajšia upratovacia technikaPREDAJ PROFESIONÁLNEJ POĽNOHOSPODÁRSKEJ, KOMUNÁLNEJ, LESNÍCKEJ A ZÁHRADNEJ TECHNIKYProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíPredaj a prenájom dopravného značeniaKomplexné vybavenie športovískDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAŠkolex s.r.o.Návrh a realizácia detských ihrískRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíRVL13 - workoutové ihriskáMobiliár pre mestá a obceRealizácia športových staviebDetské ihriská, street workout, fitness prvkyŠportové povrchy a detské ihriskáHIT HOFMAN, s.r.o.Inteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoDodanie a montáž detských preliezačiek, ihrísk a Outdoor fitnessMY DVA Slovakia, s.r.o.Šatňové skrinky s grafickým motívomLeader v predaji komunálnej technikyZáhradná, lesná technika a komunálna technikaSIGNATECH spol. s r. o.Inštalácaí káblových rozvodovDrevené detské ihriská z agátového drevaŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokSlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyŠtudio-21 plus, s.r.o.SPORT REAL s.r.o.Sme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Popredný európsky výrobca LED modulovFrantišek Křivák - TEROSATSystémy pre dopravu a bezpečnosťNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuLinea SK, s.r.o.Váš špecialista na kovový nábytokMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁŠkolský nábytok Daffer s.r.o.P & L Slovakia, spol s r.o.Najväčší výber certifikovaného nábytku, hračiek a pomôcok pre školy, škôlky a jasle.

Akcia č.2 komunálnej techniky ISEKI 2020 od autorizovaného predajcu Vlastimil ŠIŠKA - LESTECH

PROSÍM VOLAJTE NA 0905 380 152 - Vlastimil ŠIŠKA, lestech@lestech.sk 

Pre podrobné vysvetenie možností a funkcie výbavy našich strojov ISEKI pre zimnú a letnú prevádzku, sa s vami radi osobne stretneme, prosím zavolajte nám. 

Firma Vlastimil ŠIŠKA - LESTECH je jediná autorizovaná firma na Slovensku pre komunálne stroje ISEKI so servisom a súčiastkami na stroje ISEKI.  

iseki

Iseki TM 3215 AHL s komfortnou kabínou

24 Hp dieslový 3-valcový motor, vodou chladený, pohon 4x4, manuálna / hydrostatická prevodovka, posilovač riadenia

iseki

Akciová cena ISEKI TM 3215 AHL vrátane popísanej výbavy (cena bez DPH): 22 600 €

Výbava:

32.2127 Predné trávne kolesá 22x8.50-13

32.2128 Zadné trávne kolesá 31x13.5-16

321.5364 Mechanický hydr. rozvaděč s 3-funkčným ovládačom

321.5355 Čelný hydrozáves s rýchloupinákom kat. O

Pre montáž náradia, nadstavcov bez náradia, s dvojčinným hydraulickým valcom na zdvíhanie a tlačenie.

321.5331.1 2. zdvíhací valec pre hydrozáves (pri modeli AL nejde s čelnou hriadeľov)

321.5344 Predné hydraulické prípoje 2ks

321.5347 Zadné hydraulické prípoje 2ks

32.7776 výstražný majáčik

32.7939 prídavné reflektory v streche kabíny

Vybavenie pre prevádzku na pozemných komunikáciách


PROSÍM VOLAJTE NA 0905 380 152 - Vlastimil ŠISKA, lestech@lestech.sk 

Pre podrobné vysvetenie možností a funkcie výbavy našich strojov ISEKI pre zimnú a letnú prevádzku, sa s vami radi osobne stretneme, prosím zavolajte nám. 

Firma Vlastimil ŠISKA - LESTECH je jediná autorizovaná firma na Slovensku pre komunálne stroje ISEKI so servisom a súčiastkami na stroje ISEKI.  

iseki

Iseki TM 3245 AHL / TM 3265 AHL s komfortnou kabínou

27/30 Hp dieslový 3-valcový motor, vodou chladený, pohon 4x4, hydrostatická prevodovka, posilňovač riadenia

iseki

Akciová cena ISEKI TM 3245 AHL vrátane popísanej výbavy (cena bez DPH): 24 200 €

Akciová cena ISEKI TM 3265 AHL vrátane popísanej výbavy (cena bez DPH): 25 300 €

Výbava:

32.2130 Predné trávne kolesá 24x8.50-13

32.2131 Zadné trávne kolesá 315 / 75D 16

321.5364 Mechanický hydr. rozvadač s 3-funkčným ovládačom

321.5355 / 321.5356 Čelný hydrozáves s rýchloupinákom kat. O

Pre montáž náradia, nadstavcov bez náradia, s dvojčinným hydraulickým valcom na zdvíhanie a tlačenie.

321.5331.1 2. zdvíhací valec pre hydrozáves

321.5344 / 321.5341 Predné hydraulické prípoje 2ks

321.5347 Zadné hydraulické prípoje 2ks

32.7776 výstražný majáčik

32.7939 prídavné reflektory v streche kabíny

Vybavenie pre prevádzku na pozemných komunikáciách

 

 

 

 

 

ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovDetské a viacúčelové ihriská, športoviská, záhradná architektúraDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáFRANTIŠEK SMITKA - DETSKÉ IHRISKÁ, WORKOUT, FITNESSVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Predaj, servis poľnohospodárskej a komunálnej technikyKompletná ponuka komunálnej technikyManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Rozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Dextrade Žilina, s.r.o.Usporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaKAPA AUDIO - Professional SoundFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Vianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaPara Invest s.r.o.Komplexné riešenie pre obce a mestáMarko MT, s.r.o.SPORT SERVICE, s.r.o. - multifunkčné a detské ihriská, workoutové a fintess ihriskáBezpečnosť cestnej premávkyStroje pre údržbu a opravu komunikáciíZáhradná, lesná a komunálna technikaProfesionálne LED vianočné osvetlenieVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovSTAVREMwww.mojeihrisko.skŠpecialisti na svetelné dekorácieVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruOsvetlenie - ozvučenie miest a obcí3D PROGRAM – unikátne 3D herné prvkyA J Produkty a.s.Všetko pre bezpečné cestyCSAKOM, spol. s r.o.Dekorum s.r.o.Odpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyVýstavba športových areálovVšetko pre školuŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovísk...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Renovácia parkietKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyKompletné vybavenie škôlIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYElephant smile,s.r.o.