Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískIhriská pre všetky generácie - DEXTRADE Žilina, s.r.o.TeSe s.r.o. - Protišmykové a reflexné páskyNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuŠkolex s.r.o.Český výrobca vianočných a svetelných dekoráciíDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRASIGNATECH spol. s r. o.Služby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoZáhradná, lesná technika a komunálna technikaProfesionálna technika, závlahyLinea SK, s.r.o.Leader v predaji komunálnej technikyKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoŠportové povrchy a detské ihriskáHIT HOFMAN, s.r.o.Ozvučovacia technika pre mestá a obce, školy, škôlky, kultúrne domy, kostoly, domy smútku, športoviskáDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyDrevené detské ihriská z agátového drevaSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíSystémy pre dopravu a bezpečnosťFrantišek Křivák - TEROSATŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Realizácia športových staviebMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁSPORT REAL s.r.o.Návrh a realizácia detských ihrískRVL13 - workoutové ihriskáAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Rozžiarte Vianoce vo Vašom okolíŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.Ukazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyVáš špecialista na kovový nábytokInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáNabíjacie stanice pre elektromobilyPredaj a prenájom dopravného značeniaPopredný európsky výrobca LED modulov

Akcia č.2 komunálnej techniky ISEKI 2020 od autorizovaného predajcu Vlastimil ŠIŠKA - LESTECH

PROSÍM VOLAJTE NA 0905 380 152 - Vlastimil ŠIŠKA, lestech@lestech.sk 

Pre podrobné vysvetenie možností a funkcie výbavy našich strojov ISEKI pre zimnú a letnú prevádzku, sa s vami radi osobne stretneme, prosím zavolajte nám. 

Firma Vlastimil ŠIŠKA - LESTECH je jediná autorizovaná firma na Slovensku pre komunálne stroje ISEKI so servisom a súčiastkami na stroje ISEKI.  

iseki

Iseki TM 3215 AHL s komfortnou kabínou

24 Hp dieslový 3-valcový motor, vodou chladený, pohon 4x4, manuálna / hydrostatická prevodovka, posilovač riadenia

iseki

Akciová cena ISEKI TM 3215 AHL vrátane popísanej výbavy (cena bez DPH): 22 600 €

Výbava:

32.2127 Predné trávne kolesá 22x8.50-13

32.2128 Zadné trávne kolesá 31x13.5-16

321.5364 Mechanický hydr. rozvaděč s 3-funkčným ovládačom

321.5355 Čelný hydrozáves s rýchloupinákom kat. O

Pre montáž náradia, nadstavcov bez náradia, s dvojčinným hydraulickým valcom na zdvíhanie a tlačenie.

321.5331.1 2. zdvíhací valec pre hydrozáves (pri modeli AL nejde s čelnou hriadeľov)

321.5344 Predné hydraulické prípoje 2ks

321.5347 Zadné hydraulické prípoje 2ks

32.7776 výstražný majáčik

32.7939 prídavné reflektory v streche kabíny

Vybavenie pre prevádzku na pozemných komunikáciách


PROSÍM VOLAJTE NA 0905 380 152 - Vlastimil ŠISKA, lestech@lestech.sk 

Pre podrobné vysvetenie možností a funkcie výbavy našich strojov ISEKI pre zimnú a letnú prevádzku, sa s vami radi osobne stretneme, prosím zavolajte nám. 

Firma Vlastimil ŠISKA - LESTECH je jediná autorizovaná firma na Slovensku pre komunálne stroje ISEKI so servisom a súčiastkami na stroje ISEKI.  

iseki

Iseki TM 3245 AHL / TM 3265 AHL s komfortnou kabínou

27/30 Hp dieslový 3-valcový motor, vodou chladený, pohon 4x4, hydrostatická prevodovka, posilňovač riadenia

iseki

Akciová cena ISEKI TM 3245 AHL vrátane popísanej výbavy (cena bez DPH): 24 200 €

Akciová cena ISEKI TM 3265 AHL vrátane popísanej výbavy (cena bez DPH): 25 300 €

Výbava:

32.2130 Predné trávne kolesá 24x8.50-13

32.2131 Zadné trávne kolesá 315 / 75D 16

321.5364 Mechanický hydr. rozvadač s 3-funkčným ovládačom

321.5355 / 321.5356 Čelný hydrozáves s rýchloupinákom kat. O

Pre montáž náradia, nadstavcov bez náradia, s dvojčinným hydraulickým valcom na zdvíhanie a tlačenie.

321.5331.1 2. zdvíhací valec pre hydrozáves

321.5344 / 321.5341 Predné hydraulické prípoje 2ks

321.5347 Zadné hydraulické prípoje 2ks

32.7776 výstražný majáčik

32.7939 prídavné reflektory v streche kabíny

Vybavenie pre prevádzku na pozemných komunikáciách

 

 

 

 

 

BELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnostiVýstavba športovísk, ihrísk, parkovRealizácia športovísk a športových povrchovNábytok pre jasle, škôlky a základné školyDetské ihriská, Vonkajšie Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkúrové ihriská, Zatrávňovacie rohože, Mestský mobiliárŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáSAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáŠtudio-21 plus, s.r.o.A J Produkty a.s.Verejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Vianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieCERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇUSTAVREMIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYŠpecialisti na svetelné dekorácieOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyEco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonZhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíProfesionálne vokajšie parky a outdoor telocvičneRenovácia parkietŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.CSAKOM, spol. s r.o.FLORA SERVIS GROUP, s.r.o.ŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKNabíjacie stanice pre elektromobilyMarko MT, s.r.o.Záhradná, lesná a komunálna technikaMANNET s.r.o. - technika a riešenia pre každéhoProfesionálne LED vianočné osvetlenieStroje pre údržbu a opravu komunikáciíSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaSolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovPara Invest s.r.o.URBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískZvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieBezpečnosť cestnej premávkyVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Dekorum s.r.o.Rozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o....riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKORevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienVýstavba športových areálovKompletné vybavenie škôlPredaj, servis a inštalácia nabíjacích staníc pre elektromobilyElephant smile,s.r.o.Manutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuKAPA AUDIO - Professional SoundKompletná ponuka komunálnej techniky