Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískVonkajšia upratovacia technikaPREDAJ PROFESIONÁLNEJ POĽNOHOSPODÁRSKEJ, KOMUNÁLNEJ, LESNÍCKEJ A ZÁHRADNEJ TECHNIKYProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíZáhradná, lesná technika a komunálna technikaŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáLeader v predaji komunálnej technikyVáš špecialista na kovový nábytokNajväčší výber certifikovaného nábytku, hračiek a pomôcok pre školy, škôlky a jasle.HIT HOFMAN, s.r.o.SIGNATECH spol. s r. o.Linea SK, s.r.o.Nádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyKomplexné vybavenie športovískRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíDrevené detské ihriská z agátového drevaMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁŠportové povrchy a detské ihriskáKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoDodanie a montáž detských preliezačiek, ihrísk a Outdoor fitnessPopredný európsky výrobca LED modulovSystémy pre dopravu a bezpečnosťŠtudio-21 plus, s.r.o.RVL13 - workoutové ihriskáFrantišek Křivák - TEROSATMY DVA Slovakia, s.r.o.Školský nábytok Daffer s.r.o.Školex s.r.o.Sme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaSlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoŠatňové skrinky s grafickým motívomČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíPredaj a prenájom dopravného značeniaNávrh a realizácia detských ihrískDetské ihriská, street workout, fitness prvkyRealizácia športových staviebAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Mobiliár pre mestá a obceInštalácaí káblových rozvodovNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAP & L Slovakia, spol s r.o.

Akcia č.4 komunálnej techniky ISEKI 2020 od autorizovaného predajcu Vlastimil ŠIŠKA- LESTECH

PROSÍM VOLAJTE NA 0905 380 152 - Vlastimil ŠIŠKA, lestech@lestech.sk 

Pre podrobné vysvetenie možností a funkcie výbavy našich strojov ISEKI pre zimnú a letnú prevádzku, sa s vami radi osobne stretneme, prosím zavolajte nám. 

Firma Vlastimil ŠIŠKA - LESTECH je jediná autorizovaná firma na Slovensku pre komunálne stroje ISEKI so servisom a súčiastkami na stroje ISEKI.  

iseki

Iseki TH 4335 AL s komfortnou kabínou

37 Hp dieslový 3-valcový motor, vodou chladený, manuálna synchronizovaná prevodovka (rýchlosti 8 vpred, 8 vzad), pohon 4x4, krížový ovládač 2x dvojčinný s plávajúcou polohou, posilňovač riadenia

iseki

Akciová cena ISEKI TH 4335 AL vrátane popísanej výbavy (cena bez DPH): 29 200 €

Výbava:

32.2642 Predné trávne kolesá 25x8.50-14

32.2612.1 Zadné trávne kolesá 13.6.2016

321.4730 Blatníky predných kolies

321.4475 Čelný vývodový hriadeľ

321.5421 Čelný hydrozáves, kategórie 0

Pre montáž náradia nástavcov bez náradia, s 2x dvojčinným hydraulickým valcom na zdvíhanie a tlačenie.

321.5465 Predné hydraulické prípoje 2ks

321.5454 Zadné hydraulické prípoje 2ks

32.7776 Výstražný majáčik

Predné + zadné pracovné reflaktory.

Vybavenie pre prevádzku na pozemných komunikáciách.


PROSÍM VOLAJTE NA 0905 380 152 - Vlastimil ŠISKA, lestech@lestech.sk 

Pre podrobné vysvetenie možností a funkcie výbavy našich strojov ISEKI pre zimnú a letnú prevádzku, sa s vami radi osobne stretneme, prosím zavolajte nám. 

Firma Vlastimil ŠISKA - LESTECH je jediná autorizovaná firma na Slovensku pre komunálne stroje ISEKI so servisom a súčiastkami na stroje ISEKI.  

iseki

Iseki TG 6490 AGL s komfortnou kabínou

55 Hp dieslový 4-valcový motor, vodou chladený, posilňovač riadenia, prevodovka AGL-reverznej radenie s manuálnou a automatickou funkciou cez dvojitú spojku, pohon 4x4

iseki

Akciová cena ISEKI TG 6490 AGL vrátane popísanej výbavy (cena bez DPH): 35 100 €

Výbava:

Šípová kolesá prednej 9.5 - 16 alebo trávne pneu Galaxy predné 10 x 16.5

Šípová kolesá zadnej 13.6 - 28 trávne pneu Galaxy zadné 17.5 x 24

321.5913 Sada pre uchytenie čelného hydrozávesu

321.5518 Čelný hydrozáves, kategórie 1N nosnosť 1200 kg

Pre montáž náradia nástavcov bez náradia, s 2x dvojčinným hydraulickým valcom na zdvíhanie a tlačenie.

Pákový ovládač DP / D

Dvojčinný s plávajúcou voľbou a dvojčinný.

Ovládač pre vzadu nesené náradie DP / DP

Zadné hydraulické prípoje 4 kusy

321.5917 Predné hydr. prípoje ľavé 2 ks

Vybavenie pre prevádzku na pozemných komunikáciách.

ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovDetské a viacúčelové ihriská, športoviská, záhradná architektúraDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Predaj, servis poľnohospodárskej a komunálnej technikyKompletná ponuka komunálnej technikyManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienVšetko pre školuURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školywww.mojeihrisko.skRenovácia parkietMarko MT, s.r.o.KAPA AUDIO - Professional SoundPara Invest s.r.o.Športové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Osvetlenie - ozvučenie miest a obcíElephant smile,s.r.o.Profesionálne LED vianočné osvetlenieDextrade Žilina, s.r.o.Záhradná, lesná a komunálna technikaSTAVREMVšetko pre bezpečné cestySPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieUsporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaStroje pre údržbu a opravu komunikáciíRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.FLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Výrobca vonkajších vitrín a mobiliáruŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKŠpecialisti na svetelné dekorácieDekorum s.r.o.Bezpečnosť cestnej premávky...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOVýstavba športových areálovKomplexné riešenie pre obce a mestáKompletné vybavenie škôlVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYCSAKOM, spol. s r.o.Odpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.3D PROGRAM – unikátne 3D herné prvkyA J Produkty a.s.