Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískIhriská pre všetky generácie - DEXTRADE Žilina, s.r.o.TeSe s.r.o. - Protišmykové a reflexné páskyNávrh a realizácia detských ihrískŠportové povrchy a detské ihriskáŠkolex s.r.o.Leader v predaji komunálnej technikyAlex kovový a školský nábytok s.r.o.František Křivák - TEROSATRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíLinea SK, s.r.o.Školský nábytok Daffer s.r.o.DOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAPopredný európsky výrobca LED modulovPredaj a prenájom dopravného značeniaVáš špecialista na kovový nábytokOzvučovacia technika pre mestá a obce, školy, škôlky, kultúrne domy, kostoly, domy smútku, športoviskáNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuZáhradná, lesná technika a komunálna technikaSlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.Nabíjacie stanice pre elektromobilyŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíSPORT REAL s.r.o.Sme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoHIT HOFMAN, s.r.o.RVL13 - workoutové ihriskáRealizácia športových staviebDrevené detské ihriská z agátového drevaSystémy pre dopravu a bezpečnosťMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁSIGNATECH spol. s r. o.Ukazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyProfesionálna technika, závlahyInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravy

Akcia č.4 komunálnej techniky ISEKI 2020 od autorizovaného predajcu Vlastimil ŠIŠKA- LESTECH

PROSÍM VOLAJTE NA 0905 380 152 - Vlastimil ŠIŠKA, lestech@lestech.sk 

Pre podrobné vysvetenie možností a funkcie výbavy našich strojov ISEKI pre zimnú a letnú prevádzku, sa s vami radi osobne stretneme, prosím zavolajte nám. 

Firma Vlastimil ŠIŠKA - LESTECH je jediná autorizovaná firma na Slovensku pre komunálne stroje ISEKI so servisom a súčiastkami na stroje ISEKI.  

iseki

Iseki TH 4335 AL s komfortnou kabínou

37 Hp dieslový 3-valcový motor, vodou chladený, manuálna synchronizovaná prevodovka (rýchlosti 8 vpred, 8 vzad), pohon 4x4, krížový ovládač 2x dvojčinný s plávajúcou polohou, posilňovač riadenia

iseki

Akciová cena ISEKI TH 4335 AL vrátane popísanej výbavy (cena bez DPH): 29 200 €

Výbava:

32.2642 Predné trávne kolesá 25x8.50-14

32.2612.1 Zadné trávne kolesá 13.6.2016

321.4730 Blatníky predných kolies

321.4475 Čelný vývodový hriadeľ

321.5421 Čelný hydrozáves, kategórie 0

Pre montáž náradia nástavcov bez náradia, s 2x dvojčinným hydraulickým valcom na zdvíhanie a tlačenie.

321.5465 Predné hydraulické prípoje 2ks

321.5454 Zadné hydraulické prípoje 2ks

32.7776 Výstražný majáčik

Predné + zadné pracovné reflaktory.

Vybavenie pre prevádzku na pozemných komunikáciách.


PROSÍM VOLAJTE NA 0905 380 152 - Vlastimil ŠISKA, lestech@lestech.sk 

Pre podrobné vysvetenie možností a funkcie výbavy našich strojov ISEKI pre zimnú a letnú prevádzku, sa s vami radi osobne stretneme, prosím zavolajte nám. 

Firma Vlastimil ŠISKA - LESTECH je jediná autorizovaná firma na Slovensku pre komunálne stroje ISEKI so servisom a súčiastkami na stroje ISEKI.  

iseki

Iseki TG 6490 AGL s komfortnou kabínou

55 Hp dieslový 4-valcový motor, vodou chladený, posilňovač riadenia, prevodovka AGL-reverznej radenie s manuálnou a automatickou funkciou cez dvojitú spojku, pohon 4x4

iseki

Akciová cena ISEKI TG 6490 AGL vrátane popísanej výbavy (cena bez DPH): 35 100 €

Výbava:

Šípová kolesá prednej 9.5 - 16 alebo trávne pneu Galaxy predné 10 x 16.5

Šípová kolesá zadnej 13.6 - 28 trávne pneu Galaxy zadné 17.5 x 24

321.5913 Sada pre uchytenie čelného hydrozávesu

321.5518 Čelný hydrozáves, kategórie 1N nosnosť 1200 kg

Pre montáž náradia nástavcov bez náradia, s 2x dvojčinným hydraulickým valcom na zdvíhanie a tlačenie.

Pákový ovládač DP / D

Dvojčinný s plávajúcou voľbou a dvojčinný.

Ovládač pre vzadu nesené náradie DP / DP

Zadné hydraulické prípoje 4 kusy

321.5917 Predné hydr. prípoje ľavé 2 ks

Vybavenie pre prevádzku na pozemných komunikáciách.

BELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnostiVýstavba športovísk, ihrísk, parkovRealizácia športovísk a športových povrchovNábytok pre jasle, škôlky a základné školyDetské ihriská, Vonkajšie Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkúrové ihriská, Zatrávňovacie rohože, Mestský mobiliárŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáSAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáŠtudio-21 plus, s.r.o.Ing. Viera Riljaková - INTERIÉRYCERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇUKompletné vybavenie škôlRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienZvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieProfesionálne vokajšie parky a outdoor telocvičneOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíKompletná ponuka komunálnej technikyProfesionálne LED vianočné osvetlenieVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieVýstavba športových areálovRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.ŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKCSAKOM, spol. s r.o.Manutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuElephant smile,s.r.o.STAVREMZáhradná, lesná a komunálna technikaOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyDekorum s.r.o.Renovácia parkietKAPA AUDIO - Professional SoundBezpečnosť cestnej premávkyNabíjacie stanice pre elektromobilyURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískZhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíPara Invest s.r.o.MANNET s.r.o. - technika a riešenia pre každéhoPredaj, servis a inštalácia nabíjacích staníc pre elektromobilySolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Športové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o....riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOŠpecialisti na svetelné dekorácieVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Eco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Stroje pre údržbu a opravu komunikáciíMarko MT, s.r.o.SPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovA J Produkty a.s.Verejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.