Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískIhriská pre všetky generácie - DEXTRADE Žilina, s.r.o.TeSe s.r.o. - Protišmykové a reflexné páskyProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíRealizácia športových staviebInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyNabíjacie stanice pre elektromobilySPORT REAL s.r.o.Školský nábytok Daffer s.r.o.Návrh a realizácia detských ihrískVáš špecialista na kovový nábytokČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoSystémy pre dopravu a bezpečnosťOzvučovacia technika pre mestá a obce, školy, škôlky, kultúrne domy, kostoly, domy smútku, športoviskáNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuFrantišek Křivák - TEROSATHIT HOFMAN, s.r.o.Športové povrchy a detské ihriskáPopredný európsky výrobca LED modulovRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokLinea SK, s.r.o.Záhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.Predaj a prenájom dopravného značeniaDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíAlex kovový a školský nábytok s.r.o.SIGNATECH spol. s r. o.Pekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁDrevené detské ihriská z agátového drevaSlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoProfesionálna technika, závlahyRVL13 - workoutové ihriskáŠkolex s.r.o.Záhradná, lesná technika a komunálna technikaLeader v predaji komunálnej technikyUkazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRASme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetlenia

Čistička vzduchu VIREX AIR od firmy NOMIland s.r.o.

Bezplatná infolinka: 0800 60 60 50V pracovných dňoch od 08.00 do 15.00 hod.

Mobilná čistička VIREX AIR vzduchu s diaľkovým ovládaním.
Rozmery: 88,5 x 195 x 77,5 cm (ŠxVxH).

Filtruje a dezinfikuje vzduch v interiéri a odstraňuje z neho vírusy (aj COVID 19), baktérie, zárodky plesní a iné jemné nečistoty. Veľmi jemná HEPA filtrácia nefunguje ako lievik, ako by sa dalo predpokladať. Rôzne veľkosti mikročastíc (vírusy, baktérie, atď.) majú vzájomne odlišnú trajektóriu pohybu, každá veľkosť uplatňuje iný princíp zachytenia HEPA filtrom. Difúzny princíp platí pre najmenšie a stredne veľké mikročastice. Väčšie mikročastice sú zachytené medzi vláknami, tzv. intercepcia. Kohezívne sily v materiáli filtra pôsobia ako permanentný magnet (tzv. elektret) a akonáhle sa mikročastice k povrchu vlákien filtra priblížia, alebo sa ich dotknú, priľnú k ním.

 • dvojstupňová filtrácia: ePM1 55% (F7) a HEPA H14 (účinnosť 99,995%)
 • dezinfekcia vzduchu ultrafialovým žiarením UVC pri vlnovej dĺžke 254nm
 • prietok vzduchu až 1 000 m3/h
 • energeticky účinné EC ventilátory s nízkym SFP
 • intuitívne a jednoduché ovládanie
 • jednoduchá inštalácia, manipulácia a údržba
 • Použitie: školské triedy, učebne, kancelárie, recepcia, lobby, čakárne, ordinácie, a pod.
5 450,00 € s DPH
Vydavateľstvo MONEX

PLUSY A VÝHODY:

 • jednoduché ovládanie
 • uzavretá čistička = bezpečná
 • nízka hlučnosť

AKO TO FUNGUJE:

 • Prvý stupeň filtrácie (predfilter) zachytáva prach a jemné častice, trieda filtra ePM1 55% - ISO16890 (F7 podľa EN779: 2012). Predfilter primárne chráni vnútorné časti zariadenia a predlžuje jeho životnosť.
 • Druhý stupeň filtrácie sa skladá z vysoko účinného HEPA filtru triedy 14 - EN1822 s účinnosťou 99,995% pre častice 0,1 až 0,3 mikrometrov.
 • Dezinfekcia vzduchu prebieha v komore UVC, kde sú germicídne žiariče UVC s celkovým výkonom 120W, z toho 48W je čisté UVC ultrafialové žiarenie s vlnovou dĺžkou 254 nm. Priestranná komora UVC a vertikálne umiestnenie UVC žiariča zaisťuje vysokú a konzistentné expozíciu UVC, ničí vírusy, baktérie a ďalšie živé mikroorganizmy vo vzduchu. Účinnosť filtrácie Virex AIR sa významne zvyšuje, keď vzduch prechádza komorou UVC. 99,95% mikročastíc je zachytených filtrom HEPA, ďalších 0,005% mikročastíc, ktoré nemusia byť zachytené filtrom HEPA, je už ošetrených vysokou dávkou UVC žiarenie. Umiestnenie komory UVC pred filter HEPA zaisťuje dezinfekciu vzduchu a eliminuje riziko prieniku životaschopných vírusových častíc späť do priestoru. HEPA filter teda filtruje už dezinfikovaný vzduch pomocou germicídneho UVC žiarenia, čím je zaistená maximálna možná účinnosť zariadenia.

Antivirová čistička vzduchu je vybavená 2 stupňovou filtráciou. Hlavný čistiaci filtračný prvok je vysoko účinný filter HEPA H14 s odlučivosťou minimálne 99,995% pre častice s najväčším prienikom – tzv. MPPS (Most Penetrating Particle Size). Pre HEPA H14 sú MPPS v ro zmedzí 0,1 - 0,3 mikrónov, pre ostatné veľkosti častíc je odlučivosť ešte vyššia, sú odfiltrované prakticky úplne. Na sanie čističky je umiestnený predfilter - filtračná trieda ePM1 55% podľa ISO16890. P rimárne chráni vnútorné časti zariadenia, zaisťuje jeho bezproblémový chod a predlžuje životnosť HEPA filtra. Znečistenie filtrov je monitorované tlakovými senzormi, blikajúce kontrolky upozornia na potrebu výmeny.

PRÍSLUŠENSTVO:

 • Predfilter ePM1 55% (F7)
 • Druhý stupeň filtrácie HEPA 14
 • Náhradná UVC žiarivka (1 ks)
 • Náhradná UVC žiarivka (4 ks)

Odoslaním objednávky súhlasíte so spracovaním a podmienkami ochrany osobných údajov.

Objednávka - Čistička vzduchu VIREX AIR od firmy NOMIland s.r.o.

Vaša objednávka:
Počet kusov *
*
*
*
*
*
*
*
*
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Kópia Vašej objednávky bude zaslaná na Váš e-mail.
BELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnostiVýstavba športovísk, ihrísk, parkovRealizácia športovísk a športových povrchovNábytok pre jasle, škôlky a základné školyDetské ihriská, Vonkajšie Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkúrové ihriská, Zatrávňovacie rohože, Mestský mobiliárŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáSAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáŠtudio-21 plus, s.r.o.Renovácia parkietCSAKOM, spol. s r.o.A J Produkty a.s.Verejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Para Invest s.r.o.Profesionálne vokajšie parky a outdoor telocvičneKompletné vybavenie škôlPredaj, servis a inštalácia nabíjacích staníc pre elektromobilyRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovElephant smile,s.r.o.URBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískZvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienMANNET s.r.o. - technika a riešenia pre každéhoFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.STAVREMManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyŠpecialisti na svetelné dekorácieDekorum s.r.o.Nabíjacie stanice pre elektromobilyKAPA AUDIO - Professional Sound...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOSolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Výstavba športových areálovVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Záhradná, lesná a komunálna technikaŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKEco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonBezpečnosť cestnej premávkyMarko MT, s.r.o.Ing. Viera Riljaková - INTERIÉRYSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaProfesionálne LED vianočné osvetlenieCERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇUKompletná ponuka komunálnej technikyStroje pre údržbu a opravu komunikáciíOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Zhotovujeme detské ihriská rôznych variácií