Kategórie

Slovenský výrobca značkových detských ihrísk - Playsystem s.r.o.Budujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískIhriská pre všetky generácie - DEXTRADE Žilina, s.r.o.CERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇUFrantišek Křivák - TEROSATBezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáZáhradná, lesná technika a komunálna technikaZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.TeSe s.r.o. - Protišmykové a reflexné páskyNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Nabíjacie stanice pre elektromobilySPORT REAL s.r.o.SIGNATECH spol. s r. o.Profesionálna technika, závlahyUkazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíPredaj a prenájom dopravného značeniaInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyRVL13 - workoutové ihriskáLinea SK, s.r.o.MULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Rozžiarte Vianoce vo Vašom okolíKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoPopredný európsky výrobca LED modulovVáš špecialista na kovový nábytokDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíRealizácia športových staviebSlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoLeader v predaji komunálnej technikyNávrh a realizácia detských ihrískŠportové povrchy a detské ihriskáSystémy pre dopravu a bezpečnosťDrevené detské ihriská z agátového drevaSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaHIT HOFMAN, s.r.o.ŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíŠkolex s.r.o.DOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRA

Čistička vzduchu VIREX AIR od firmy NOMIland s.r.o.

Bezplatná infolinka: 0800 60 60 50V pracovných dňoch od 08.00 do 15.00 hod.

Mobilná čistička VIREX AIR vzduchu s diaľkovým ovládaním.
Rozmery: 88,5 x 195 x 77,5 cm (ŠxVxH).

Filtruje a dezinfikuje vzduch v interiéri a odstraňuje z neho vírusy (aj COVID 19), baktérie, zárodky plesní a iné jemné nečistoty. Veľmi jemná HEPA filtrácia nefunguje ako lievik, ako by sa dalo predpokladať. Rôzne veľkosti mikročastíc (vírusy, baktérie, atď.) majú vzájomne odlišnú trajektóriu pohybu, každá veľkosť uplatňuje iný princíp zachytenia HEPA filtrom. Difúzny princíp platí pre najmenšie a stredne veľké mikročastice. Väčšie mikročastice sú zachytené medzi vláknami, tzv. intercepcia. Kohezívne sily v materiáli filtra pôsobia ako permanentný magnet (tzv. elektret) a akonáhle sa mikročastice k povrchu vlákien filtra priblížia, alebo sa ich dotknú, priľnú k ním.

 • dvojstupňová filtrácia: ePM1 55% (F7) a HEPA H14 (účinnosť 99,995%)
 • dezinfekcia vzduchu ultrafialovým žiarením UVC pri vlnovej dĺžke 254nm
 • prietok vzduchu až 1 000 m3/h
 • energeticky účinné EC ventilátory s nízkym SFP
 • intuitívne a jednoduché ovládanie
 • jednoduchá inštalácia, manipulácia a údržba
 • Použitie: školské triedy, učebne, kancelárie, recepcia, lobby, čakárne, ordinácie, a pod.
5 450,00 € s DPH
Vydavateľstvo MONEX

PLUSY A VÝHODY:

 • jednoduché ovládanie
 • uzavretá čistička = bezpečná
 • nízka hlučnosť

AKO TO FUNGUJE:

 • Prvý stupeň filtrácie (predfilter) zachytáva prach a jemné častice, trieda filtra ePM1 55% - ISO16890 (F7 podľa EN779: 2012). Predfilter primárne chráni vnútorné časti zariadenia a predlžuje jeho životnosť.
 • Druhý stupeň filtrácie sa skladá z vysoko účinného HEPA filtru triedy 14 - EN1822 s účinnosťou 99,995% pre častice 0,1 až 0,3 mikrometrov.
 • Dezinfekcia vzduchu prebieha v komore UVC, kde sú germicídne žiariče UVC s celkovým výkonom 120W, z toho 48W je čisté UVC ultrafialové žiarenie s vlnovou dĺžkou 254 nm. Priestranná komora UVC a vertikálne umiestnenie UVC žiariča zaisťuje vysokú a konzistentné expozíciu UVC, ničí vírusy, baktérie a ďalšie živé mikroorganizmy vo vzduchu. Účinnosť filtrácie Virex AIR sa významne zvyšuje, keď vzduch prechádza komorou UVC. 99,95% mikročastíc je zachytených filtrom HEPA, ďalších 0,005% mikročastíc, ktoré nemusia byť zachytené filtrom HEPA, je už ošetrených vysokou dávkou UVC žiarenie. Umiestnenie komory UVC pred filter HEPA zaisťuje dezinfekciu vzduchu a eliminuje riziko prieniku životaschopných vírusových častíc späť do priestoru. HEPA filter teda filtruje už dezinfikovaný vzduch pomocou germicídneho UVC žiarenia, čím je zaistená maximálna možná účinnosť zariadenia.

Antivirová čistička vzduchu je vybavená 2 stupňovou filtráciou. Hlavný čistiaci filtračný prvok je vysoko účinný filter HEPA H14 s odlučivosťou minimálne 99,995% pre častice s najväčším prienikom – tzv. MPPS (Most Penetrating Particle Size). Pre HEPA H14 sú MPPS v ro zmedzí 0,1 - 0,3 mikrónov, pre ostatné veľkosti častíc je odlučivosť ešte vyššia, sú odfiltrované prakticky úplne. Na sanie čističky je umiestnený predfilter - filtračná trieda ePM1 55% podľa ISO16890. P rimárne chráni vnútorné časti zariadenia, zaisťuje jeho bezproblémový chod a predlžuje životnosť HEPA filtra. Znečistenie filtrov je monitorované tlakovými senzormi, blikajúce kontrolky upozornia na potrebu výmeny.

PRÍSLUŠENSTVO:

 • Predfilter ePM1 55% (F7)
 • Druhý stupeň filtrácie HEPA 14
 • Náhradná UVC žiarivka (1 ks)
 • Náhradná UVC žiarivka (4 ks)

Odoslaním objednávky súhlasíte so spracovaním a podmienkami ochrany osobných údajov.

Objednávka - Čistička vzduchu VIREX AIR od firmy NOMIland s.r.o.

Vaša objednávka:
Počet kusov *
*
*
*
*
*
*
*
*
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Kópia Vašej objednávky bude zaslaná na Váš e-mail.
BELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnostiInformačné systémy do obcí a miestRealizácia športovísk a športových povrchovNábytok pre jasle, škôlky a základné školyDetské ihriská, Vonkajšie Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkúrové ihriská, Zatrávňovacie rohože, Mestský mobiliárŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáSAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáŠtudio-21 plus, s.r.o.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískMANNET s.r.o. - technika a riešenia pre každéhoRenovácia parkietElephant smile,s.r.o.Verejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Bezpečnosť cestnej premávkyVýstavba športových areálovŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o....riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKORozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Predaj, servis a inštalácia nabíjacích staníc pre elektromobilyŠpecialisti na svetelné dekorácieKompletná ponuka komunálnej technikyKompletné vybavenie škôlKAPA AUDIO - Professional SoundNabíjacie stanice pre elektromobilyDekorum s.r.o.Manutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieEco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Marko MT, s.r.o.Stroje pre údržbu a opravu komunikáciíZvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienZáhradná, lesná a komunálna technikaA J Produkty a.s.Ing. Viera Riljaková - INTERIÉRYCSAKOM, spol. s r.o.Para Invest s.r.o.Zhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkySolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Profesionálne LED vianočné osvetlenieSTAVREMProfesionálne vokajšie parky a outdoor telocvične