Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískIhriská pre všetky generácie - DEXTRADE Žilina, s.r.o.Školský nábytok Daffer s.r.o.Nabíjacie stanice pre elektromobilyDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.MULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁSlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoSIGNATECH spol. s r. o.ŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokNávrh a realizácia detských ihrískLeader v predaji komunálnej technikyŠportové povrchy a detské ihriskáZáhradná, lesná technika a komunálna technikaInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravySme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáŠkolex s.r.o.Ozvučovacia technika pre mestá a obce, školy, škôlky, kultúrne domy, kostoly, domy smútku, športoviskáProfesionálna technika, závlahyRealizácia športových staviebKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoDrevené detské ihriská z agátového drevaAlex kovový a školský nábytok s.r.o.HIT HOFMAN, s.r.o.SPORT REAL s.r.o.Linea SK, s.r.o.Detské ihriská, street workout, fitness prvkyP & L Slovakia, spol s r.o.Ukazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyInštalácaí káblových rozvodovRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRANajväčší výrobca športovísk na SlovenskuFrantišek Křivák - TEROSATVáš špecialista na kovový nábytokSystémy pre dopravu a bezpečnosťPredaj a prenájom dopravného značeniaRVL13 - workoutové ihriskáProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíPopredný európsky výrobca LED modulovČeský výrobca vianočných a svetelných dekorácií

Čistička vzduchu VIREX AIR od firmy NOMIland s.r.o.

Bezplatná infolinka: 0800 60 60 50V pracovných dňoch od 08.00 do 15.00 hod.

Mobilná čistička VIREX AIR vzduchu s diaľkovým ovládaním.
Rozmery: 88,5 x 195 x 77,5 cm (ŠxVxH).

Filtruje a dezinfikuje vzduch v interiéri a odstraňuje z neho vírusy (aj COVID 19), baktérie, zárodky plesní a iné jemné nečistoty. Veľmi jemná HEPA filtrácia nefunguje ako lievik, ako by sa dalo predpokladať. Rôzne veľkosti mikročastíc (vírusy, baktérie, atď.) majú vzájomne odlišnú trajektóriu pohybu, každá veľkosť uplatňuje iný princíp zachytenia HEPA filtrom. Difúzny princíp platí pre najmenšie a stredne veľké mikročastice. Väčšie mikročastice sú zachytené medzi vláknami, tzv. intercepcia. Kohezívne sily v materiáli filtra pôsobia ako permanentný magnet (tzv. elektret) a akonáhle sa mikročastice k povrchu vlákien filtra priblížia, alebo sa ich dotknú, priľnú k ním.

 • dvojstupňová filtrácia: ePM1 55% (F7) a HEPA H14 (účinnosť 99,995%)
 • dezinfekcia vzduchu ultrafialovým žiarením UVC pri vlnovej dĺžke 254nm
 • prietok vzduchu až 1 000 m3/h
 • energeticky účinné EC ventilátory s nízkym SFP
 • intuitívne a jednoduché ovládanie
 • jednoduchá inštalácia, manipulácia a údržba
 • Použitie: školské triedy, učebne, kancelárie, recepcia, lobby, čakárne, ordinácie, a pod.
5 450,00 € s DPH
Vydavateľstvo MONEX

PLUSY A VÝHODY:

 • jednoduché ovládanie
 • uzavretá čistička = bezpečná
 • nízka hlučnosť

AKO TO FUNGUJE:

 • Prvý stupeň filtrácie (predfilter) zachytáva prach a jemné častice, trieda filtra ePM1 55% - ISO16890 (F7 podľa EN779: 2012). Predfilter primárne chráni vnútorné časti zariadenia a predlžuje jeho životnosť.
 • Druhý stupeň filtrácie sa skladá z vysoko účinného HEPA filtru triedy 14 - EN1822 s účinnosťou 99,995% pre častice 0,1 až 0,3 mikrometrov.
 • Dezinfekcia vzduchu prebieha v komore UVC, kde sú germicídne žiariče UVC s celkovým výkonom 120W, z toho 48W je čisté UVC ultrafialové žiarenie s vlnovou dĺžkou 254 nm. Priestranná komora UVC a vertikálne umiestnenie UVC žiariča zaisťuje vysokú a konzistentné expozíciu UVC, ničí vírusy, baktérie a ďalšie živé mikroorganizmy vo vzduchu. Účinnosť filtrácie Virex AIR sa významne zvyšuje, keď vzduch prechádza komorou UVC. 99,95% mikročastíc je zachytených filtrom HEPA, ďalších 0,005% mikročastíc, ktoré nemusia byť zachytené filtrom HEPA, je už ošetrených vysokou dávkou UVC žiarenie. Umiestnenie komory UVC pred filter HEPA zaisťuje dezinfekciu vzduchu a eliminuje riziko prieniku životaschopných vírusových častíc späť do priestoru. HEPA filter teda filtruje už dezinfikovaný vzduch pomocou germicídneho UVC žiarenia, čím je zaistená maximálna možná účinnosť zariadenia.

Antivirová čistička vzduchu je vybavená 2 stupňovou filtráciou. Hlavný čistiaci filtračný prvok je vysoko účinný filter HEPA H14 s odlučivosťou minimálne 99,995% pre častice s najväčším prienikom – tzv. MPPS (Most Penetrating Particle Size). Pre HEPA H14 sú MPPS v ro zmedzí 0,1 - 0,3 mikrónov, pre ostatné veľkosti častíc je odlučivosť ešte vyššia, sú odfiltrované prakticky úplne. Na sanie čističky je umiestnený predfilter - filtračná trieda ePM1 55% podľa ISO16890. P rimárne chráni vnútorné časti zariadenia, zaisťuje jeho bezproblémový chod a predlžuje životnosť HEPA filtra. Znečistenie filtrov je monitorované tlakovými senzormi, blikajúce kontrolky upozornia na potrebu výmeny.

PRÍSLUŠENSTVO:

 • Predfilter ePM1 55% (F7)
 • Druhý stupeň filtrácie HEPA 14
 • Náhradná UVC žiarivka (1 ks)
 • Náhradná UVC žiarivka (4 ks)

Odoslaním objednávky súhlasíte so spracovaním a podmienkami ochrany osobných údajov.

Objednávka - Čistička vzduchu VIREX AIR od firmy NOMIland s.r.o.

Vaša objednávka:
Počet kusov *
*
*
*
*
*
*
*
*
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Kópia Vašej objednávky bude zaslaná na Váš e-mail.
ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovRealizácia športovísk a športových povrchovDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáSAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáŠtudio-21 plus, s.r.o.Záhradná, lesná a komunálna technikaNabíjacie stanice pre elektromobilySolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Predaj, servis a inštalácia nabíjacích staníc pre elektromobilyIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYSTAVREMCSAKOM, spol. s r.o.Kompletné vybavenie škôlZhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíProfesionálne LED vianočné osvetlenieVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Revízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienRenovácia parkietManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuMANNET s.r.o. - technika a riešenia pre každéhoCERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇUKAPA AUDIO - Professional SoundFLORA SERVIS GROUP, s.r.o....riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOBezpečnosť cestnej premávkyVýstavba športových areálovVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyStroje pre údržbu a opravu komunikáciíMarko MT, s.r.o.Dekorum s.r.o.ŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíProfesionálne vokajšie parky a outdoor telocvičneŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.URBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískŠpecialisti na svetelné dekorácieKompletná ponuka komunálnej technikyVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Eco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieZvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieElephant smile,s.r.o.Para Invest s.r.o.SPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaA J Produkty a.s.Rozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.