Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískIhriská pre všetky generácie - DEXTRADE Žilina, s.r.o.František Křivák - TEROSATNabíjacie stanice pre elektromobilyDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.Školex s.r.o.Záhradná, lesná technika a komunálna technikaProfesionálna technika, závlahyRVL13 - workoutové ihriskáNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuUkazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyNávrh a realizácia detských ihrískMobiliár pre mestá a obceMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁDrevené detské ihriská z agátového drevaSPORT REAL s.r.o.Popredný európsky výrobca LED modulovOzvučovacia technika pre mestá a obce, školy, škôlky, kultúrne domy, kostoly, domy smútku, športoviskáŠtudio-21 plus, s.r.o.Systémy pre dopravu a bezpečnosťRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíAlex kovový a školský nábytok s.r.o.HIT HOFMAN, s.r.o.ŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyLeader v predaji komunálnej technikyDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAVáš špecialista na kovový nábytokSlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoPredaj a prenájom dopravného značeniaPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíInštalácaí káblových rozvodovSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaMY DVA Slovakia, s.r.o.Detské ihriská, street workout, fitness prvkyP & L Slovakia, spol s r.o.Profesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíRealizácia športových staviebKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoLinea SK, s.r.o.Nádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmySIGNATECH spol. s r. o.Šatňové skrinky s grafickým motívomŠportové povrchy a detské ihriskáŠkolský nábytok Daffer s.r.o.

Detské ihriská z Agátu - Karol Šimonek - INTER

Zhotovujeme detské ihriská rôznych variácií, ktorých súčasťou sú aj šmýkačky. Každé dieťa poteší šmýkanie na šmýkačke, nakoľko zábava z rýchlosti patrí k detskej hre. Ich súčasťou môžu byť schodíky, lezecká stena, hojdačky, rôzne veže...

Všetky výrobky sú vyrábané v zmysle noriem pre bezpečnosť detských ihrísk STN EN 11 76 a STN EN 11 77

Karol Šimonek - INTER

Naša spoločnosť Karol Šimonek - INTER vznikla v roku 2008, zaoberá sa výrobou a predajom detských ihrísk a záhradného nábytku. Všetky výrobky sú vyrábané v zmysle noriem pre bezpečnosť detských ihrísk STN EN 11 76 a STN EN 11 77. Vyrábame detské ihriská, masívny, drevený, záhradný nábytok vhodný do miest, obcí, škôl, záhrad, letných terás, parkov, altánkov. Všetko zhotovujeme aj na mieru. Pružnosť výroby umožňuje uspokojiť aj najnáročnejších zákazníkov. Na výrobu využívame drevinu agát. Naše výrobky z dreviny agát sú zárukou prírodného vzhľadu, maximálnej trvanlivosti, nakoľko životnosť tohto dreva je aj bez akejkoľvek údržby bežne niekoľko desaťročí.

V našej ponuke nájdete rôzne druhy preliezačiek, hojdačiek, šmýkačiek, veže, lezecké steny, originálne detské ihriská, záhradné sety, sedacie súpravy, stoly, stoličky, lavičky. Všetky výrobky sú vhodné i do záhradných reštaurácií. Samozrejmosťou je navrhovanie a výroba ihrísk, altánkov, zariadení záhrad a chát vyrábaných podľa požiadaviek zákazníka.

V prípade Vášho záujmu nás, prosím, kontaktujte. Osobne Vás navštívime, spoločne navrhneme a doporučíme najvhodnejšie riešenie zodpovedajúce Vašim predstavám.

Odoslaním objednávky súhlasíte so spracovaním a podmienkami ochrany osobných údajov.

Objednávka - Detské ihriská z Agátu - Karol Šimonek - INTER

Vaša objednávka:
Počet kusov *
*
*
*
*
*
*
*
*
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Kópia Vašej objednávky bude zaslaná na Váš e-mail.
ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovRealizácia športovísk a športových povrchovDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáSAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáCERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇUOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíZáhradná, lesná a komunálna technikaURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískMarko MT, s.r.o.MANNET s.r.o. - technika a riešenia pre každéhoManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuA J Produkty a.s.Výrobca vonkajších vitrín a mobiliáruProfesionálne LED vianočné osvetlenieZvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieVšetko pre bezpečné cestyVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Renovácia parkietŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o....riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOVšetko pre školuSolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovŠpecialisti na svetelné dekorácieSTAVREMBezpečnosť cestnej premávkyZhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Komplexné riešenie pre obce a mestáFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Para Invest s.r.o.Kompletné vybavenie škôlCSAKOM, spol. s r.o.Verejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.ŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienElephant smile,s.r.o.Vianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYUsporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyKAPA AUDIO - Professional SoundVýstavba športových areálovNabíjacie stanice pre elektromobilyStroje pre údržbu a opravu komunikáciíEco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonKompletná ponuka komunálnej technikySPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaDekorum s.r.o.