Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískIhriská pre všetky generácie - DEXTRADE Žilina, s.r.o.SIGNATECH spol. s r. o.Nabíjacie stanice pre elektromobilyProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyLeader v predaji komunálnej technikyRealizácia športových staviebSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAPredaj a prenájom dopravného značeniaZáhradná, lesná technika a komunálna technikaFrantišek Křivák - TEROSATInštalácaí káblových rozvodovMY DVA Slovakia, s.r.o.Komplexné vybavenie športovískDetské ihriská, street workout, fitness prvkyAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Rozžiarte Vianoce vo Vašom okolíSystémy pre dopravu a bezpečnosťPopredný európsky výrobca LED modulovP & L Slovakia, spol s r.o.Najväčší výrobca športovísk na SlovenskuDrevené detské ihriská z agátového drevaOzvučovacia technika pre mestá a obce, školy, škôlky, kultúrne domy, kostoly, domy smútku, športoviskáŠkolex s.r.o.HIT HOFMAN, s.r.o.Šatňové skrinky s grafickým motívomŠtudio-21 plus, s.r.o.Záhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.RVL13 - workoutové ihriskáKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁNávrh a realizácia detských ihrískŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Linea SK, s.r.o.Služby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoProfesionálna technika, závlahyPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáVáš špecialista na kovový nábytokSPORT REAL s.r.o.Mobiliár pre mestá a obceUkazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyŠportové povrchy a detské ihriská

Dezinfekčný stojan Klassik 1 s bezdotykovým dávkovačom (roztok/mydlo/gél) od firmy DORTUN s.r.o.

VIAC INFORMÁCIÍ: +421 918 892 155, dortun@dortun.sk

€ 112,00 bez DPH

Vydavateľstvo MONEX

Dezinfekčný stojan Klassik 1 s bezdotykovým dávkovačom (roztok/mydlo/gél)

Dezinfekčný stojan Klassik 1 – Bezdotykové dávkovanie dezinfekcie 

Automatické dávkovanie dezinfekčného prostriedku po detekcii rúk v priestore pod dávkovačom. Batérie 4ks zdarma. 

Náhradný ventil zdarma! 

Doprava po celom Slovensku zdarma!

 

Dodacia lehota 15-25 dní!
Velkoobchodná cena s dohodou!

Popis produktu:

Dezinfekčný stojan Klassik 1 – Bezdotykové dávkovanie dezinfekcie

Automatické dávkovanie dezinfekčného prostriedku po detekcii rúk v priestore pod dávkovačom.

Batérie 4ks zdarma.

IR senzor, detekčná vzdialenosť 20 – 120 mm.

LED signalizácia prevádzkového stavu.

Dopĺňateľná nádrž na dezinfekčný prostriedok 1000 ml.

Prevádzka na alkalické batérie (4 ks AA typ), cca 15 000 pracovných cyklov.

Možnosť zapojenia na napájací adaptér 230 V.Adaptér nieje súšasťou balenia.

Životnosť dávkovacej pumpy 100 000 cyklov.

Kryt dávkovača s uzamykaním.

Stabilný stojan pre umiestnenie na podlahu, ( ocelová konštrukcia, p.ú.: prášková farba-komaxit ), vyrobený na Slovensku.

Dávkovač so stojanom sa dodáva kompletne zložený a pripravený na okamžité použitie.

Kategória: Dávkovače dezinfekcie na ruky

Záruka: 2 roky

Hmotnosť: 10 kg

Batérie: 4x 1.5 V Typ AA

Kľudový odber: max 80 μA

Výdrž batérií: Cca 10 000 cyklov

Životnosť dávkovacej pumpy: 100 000 cyklov

Odoslaním objednávky súhlasíte so spracovaním a podmienkami ochrany osobných údajov.

Objednávka - Dezinfekčný stojan Klassik 1 s bezdotykovým dávkovačom (roztok/mydlo/gél) od firmy DORTUN s.r.o.

Vaša objednávka:
Počet kusov *
*
*
*
*
*
*
*
*
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Kópia Vašej objednávky bude zaslaná na Váš e-mail.
ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovRealizácia športovísk a športových povrchovDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáSAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáEco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonKompletná ponuka komunálnej technikyManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovMANNET s.r.o. - technika a riešenia pre každého...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOMarko MT, s.r.o.Výrobca vonkajších vitrín a mobiliáruElephant smile,s.r.o.Komplexné riešenie pre obce a mestáSolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Stroje pre údržbu a opravu komunikáciíOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíVšetko pre bezpečné cestyRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.STAVREMVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.FLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Para Invest s.r.o.Špecialisti na svetelné dekorácieCSAKOM, spol. s r.o.Záhradná, lesná a komunálna technikaProfesionálne LED vianočné osvetlenieŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKUsporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaVšetko pre školuDekorum s.r.o.Zhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíRenovácia parkietOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyBezpečnosť cestnej premávkywww.mojeihrisko.skKAPA AUDIO - Professional SoundRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienNabíjacie stanice pre elektromobilyIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaA J Produkty a.s.Výstavba športových areálovKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.URBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískZvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Dextrade Žilina, s.r.o.