Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískIhriská pre všetky generácie - DEXTRADE Žilina, s.r.o.Školský nábytok Daffer s.r.o.Nabíjacie stanice pre elektromobilyDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.Kontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Športové povrchy a detské ihriskáSPORT REAL s.r.o.Profesionálna technika, závlahyNávrh a realizácia detských ihrískFrantišek Křivák - TEROSATZáhradná, lesná technika a komunálna technikaInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyDrevené detské ihriská z agátového drevaPredaj a prenájom dopravného značeniaRVL13 - workoutové ihriskáSlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoSIGNATECH spol. s r. o.Sme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaSystémy pre dopravu a bezpečnosťOzvučovacia technika pre mestá a obce, školy, škôlky, kultúrne domy, kostoly, domy smútku, športoviskáDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAHIT HOFMAN, s.r.o.Ukazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyVáš špecialista na kovový nábytokPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáP & L Slovakia, spol s r.o.Rozžiarte Vianoce vo Vašom okolíNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyPopredný európsky výrobca LED modulovŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokRealizácia športových staviebMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁDetské ihriská, street workout, fitness prvkyČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíLeader v predaji komunálnej technikyInštalácaí káblových rozvodovNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuŠkolex s.r.o.Profesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíLinea SK, s.r.o.

Drevené autobusové prístrešky od firmy značenie.sk, s.r.o. pre rok 2022

KONTAKTUJTE NÁS: 0905 520 518, znacenie@znacenie.sk

Ponúkame vám dodanie kvalitného masívneho dreveného prístrešku, ktorý nielen spríjemní čakanie Vašich občanov na autobus, ale je i pekným estetickým prvkom.

Kvalitné ruské sibírske drevo s priemerom 22 cm ošetrené dvoma nátermi je zárukou dlhej životnosti.

Rozmery: (š)4.500 x (h)2.000 x (v)3.500 mm s lavičkou po celej šírke.

Možnosť dodania iných rozmerov na vyžiadanie.

Cena: 4.980,- € teraz v akcii 3.400.- €

(cena zahŕňa komplet drevo, strešnú krytinu - plech, rýny, montážny plán, dopravu)

Montáž 550.- €

Cena nezahŕňa zemné práce, základovú dosku, vybavenie povolení.

Odoslaním objednávky súhlasíte so spracovaním a podmienkami ochrany osobných údajov.

Objednávka - Drevené autobusové prístrešky od firmy značenie.sk, s.r.o. pre rok 2022

Vaša objednávka:
Počet kusov *
*
*
*
*
*
*
*
*
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Kópia Vašej objednávky bude zaslaná na Váš e-mail.
ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovRealizácia športovísk a športových povrchovDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáSAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáŠtudio-21 plus, s.r.o.Záhradná, lesná a komunálna technikaNabíjacie stanice pre elektromobilySolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Predaj, servis a inštalácia nabíjacích staníc pre elektromobilyCSAKOM, spol. s r.o.FLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Rozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.CERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇUStroje pre údržbu a opravu komunikáciíSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyKompletná ponuka komunálnej technikyBezpečnosť cestnej premávkyEco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Komplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyIng. Viera Riljaková - INTERIÉRY...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOKompletné vybavenie škôlVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruMANNET s.r.o. - technika a riešenia pre každéhoVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.KAPA AUDIO - Professional SoundDekorum s.r.o.Profesionálne vokajšie parky a outdoor telocvičneProfesionálne LED vianočné osvetlenieElephant smile,s.r.o.Renovácia parkietOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíPara Invest s.r.o.Výstavba športových areálovVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.ŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKA J Produkty a.s.STAVREMManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuZhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíMarko MT, s.r.o.Špecialisti na svetelné dekorácieZvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenie