Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískVonkajšia upratovacia technikaPREDAJ PROFESIONÁLNEJ POĽNOHOSPODÁRSKEJ, KOMUNÁLNEJ, LESNÍCKEJ A ZÁHRADNEJ TECHNIKYProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíHIT HOFMAN, s.r.o.SPORT REAL s.r.o.Detské ihriská, street workout, fitness prvkyLeader v predaji komunálnej technikyKomplexné vybavenie športovískSIGNATECH spol. s r. o.Rozžiarte Vianoce vo Vašom okolíAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Šatňové skrinky s grafickým motívomPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáŠtudio-21 plus, s.r.o.Športové povrchy a detské ihriskáDrevené detské ihriská z agátového drevaČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoZáhradná, lesná technika a komunálna technikaLinea SK, s.r.o.Systémy pre dopravu a bezpečnosťRealizácia športových staviebP & L Slovakia, spol s r.o.Sme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Inteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyVáš špecialista na kovový nábytokNávrh a realizácia detských ihrískNajväčší výber certifikovaného nábytku, hračiek a pomôcok pre školy, škôlky a jasle.František Křivák - TEROSATInštalácaí káblových rozvodovDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokSlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoŠkolex s.r.o.MULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁMobiliár pre mestá a obcePopredný európsky výrobca LED modulovMY DVA Slovakia, s.r.o.Predaj a prenájom dopravného značeniaRVL13 - workoutové ihriskáNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyDodanie a montáž detských preliezačiek, ihrísk a Outdoor fitness

Fitpark - 1 - ušetríte 280 € cenovo zvýhodnených setov certifikovaných exteriérových fitness strojov od firmy Veríme v Zábavu, s.r.o.

Volajte na +421 (0)917 353 656 alebo píšte na info@verimevzabavu.sk

Dobrý deň, 

spoločnosť Veríme v Zábavu, s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť Jesennú kampaň cenovo zvýhodnených setov certifikovaných exteriérových fitness strojov. 

Všetky nami dodávané fitness prvky sú:

• najkvalitnejšie fitness na Slovensku s 5 ročnou zárukou

• certifikované podľa poslednej platnej normy STN EN 16630

• majú ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007

• materiál: žiarovo zinkovaná oceľ, zinková farba na zvaroch, prášková vypaľovaná farba - KOMAXIT

• pohyblivé časti strojov majú zabudovaný vymedzovač pohybu, aby sa predišlo úrazu alebo poškodeniu stroja.

• možnosť záväznej rezervácie na neskorší termín realizácie

Maloobchodný cenník a podrobnú ukážku použitých materiálov nájdete kliknutím na túto vetu. 

Ďakujeme za Váš čas strávený nad našou ponukou.

 

S pozdravom

Tomáš Kyselica, Konateľ

 

Veríme v Zábavu, s.r.o.                              Prevádzka:

Pod Brezinou 86                                         Zlatovská 22

911 01 Trenčín                                            911 05 Trenčín

+421 (0)917 353 656

info@verimevzabavu.sk

http://www.verimevzabavu.sk

Odoslaním objednávky súhlasíte so spracovaním a podmienkami ochrany osobných údajov.

Objednávka - Fitpark - 1 - ušetríte 280 € cenovo zvýhodnených setov certifikovaných exteriérových fitness strojov od firmy Veríme v Zábavu, s.r.o.

Vaša objednávka:
*
*
*
*
*
*
*
*
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Kópia Vašej objednávky bude zaslaná na Váš e-mail.
ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovDetské a viacúčelové ihriská, športoviská, záhradná architektúraDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáFRANTIŠEK SMITKA - DETSKÉ IHRISKÁ, WORKOUT, FITNESSVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Predaj, servis poľnohospodárskej a komunálnej technikyKompletná ponuka komunálnej technikyManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuVýstavba športových areálovVšetko pre školuVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Vianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.SPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaMarko MT, s.r.o.Dextrade Žilina, s.r.o.Bezpečnosť cestnej premávkyDekorum s.r.o.KAPA AUDIO - Professional SoundIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyKomplexné riešenie pre obce a mestáUsporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaPara Invest s.r.o.Stroje pre údržbu a opravu komunikáciíCSAKOM, spol. s r.o.Odpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáru...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOSPORT SERVICE, s.r.o. - multifunkčné a detské ihriská, workoutové a fintess ihriskáFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.ŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKwww.mojeihrisko.skVšetko pre bezpečné cestyŠpecialisti na svetelné dekorácieURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískZáhradná, lesná a komunálna technikaRenovácia parkietElephant smile,s.r.o.3D PROGRAM – unikátne 3D herné prvkyOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíProfesionálne LED vianočné osvetlenieSTAVREMKompletné vybavenie škôlA J Produkty a.s.