Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískIhriská pre všetky generácie - DEXTRADE Žilina, s.r.o.Školský nábytok Daffer s.r.o.Nabíjacie stanice pre elektromobilyDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.Profesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíRVL13 - workoutové ihriskáNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuNávrh a realizácia detských ihrískČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíHIT HOFMAN, s.r.o.MULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁRealizácia športových staviebAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Predaj a prenájom dopravného značeniaPopredný európsky výrobca LED modulovDetské ihriská, street workout, fitness prvkyLeader v predaji komunálnej technikySlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoŠportové povrchy a detské ihriskáFrantišek Křivák - TEROSATSIGNATECH spol. s r. o.Profesionálna technika, závlahySystémy pre dopravu a bezpečnosťSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyZáhradná, lesná technika a komunálna technikaInštalácaí káblových rozvodovŠkolex s.r.o.DOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravySPORT REAL s.r.o.ŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokLinea SK, s.r.o.Ozvučovacia technika pre mestá a obce, školy, škôlky, kultúrne domy, kostoly, domy smútku, športoviskáDrevené detské ihriská z agátového drevaUkazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyP & L Slovakia, spol s r.o.Váš špecialista na kovový nábytok

Fitpark - 1 - ušetríte 280 € cenovo zvýhodnených setov certifikovaných exteriérových fitness strojov od firmy Veríme v Zábavu, s.r.o.

Volajte na +421 (0)917 353 656 alebo píšte na info@verimevzabavu.sk

Dobrý deň, 

spoločnosť Veríme v Zábavu, s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť Jesennú kampaň cenovo zvýhodnených setov certifikovaných exteriérových fitness strojov. 

Všetky nami dodávané fitness prvky sú:

• najkvalitnejšie fitness na Slovensku s 5 ročnou zárukou

• certifikované podľa poslednej platnej normy STN EN 16630

• majú ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007

• materiál: žiarovo zinkovaná oceľ, zinková farba na zvaroch, prášková vypaľovaná farba - KOMAXIT

• pohyblivé časti strojov majú zabudovaný vymedzovač pohybu, aby sa predišlo úrazu alebo poškodeniu stroja.

• možnosť záväznej rezervácie na neskorší termín realizácie

Maloobchodný cenník a podrobnú ukážku použitých materiálov nájdete kliknutím na túto vetu. 

Ďakujeme za Váš čas strávený nad našou ponukou.

 

S pozdravom

Tomáš Kyselica, Konateľ

 

Veríme v Zábavu, s.r.o.                              Prevádzka:

Pod Brezinou 86                                         Zlatovská 22

911 01 Trenčín                                            911 05 Trenčín

+421 (0)917 353 656

info@verimevzabavu.sk

http://www.verimevzabavu.sk

Odoslaním objednávky súhlasíte so spracovaním a podmienkami ochrany osobných údajov.

Objednávka - Fitpark - 1 - ušetríte 280 € cenovo zvýhodnených setov certifikovaných exteriérových fitness strojov od firmy Veríme v Zábavu, s.r.o.

Vaša objednávka:
Počet kusov *
*
*
*
*
*
*
*
*
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Kópia Vašej objednávky bude zaslaná na Váš e-mail.
ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovRealizácia športovísk a športových povrchovDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáSAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáŠtudio-21 plus, s.r.o.Záhradná, lesná a komunálna technikaNabíjacie stanice pre elektromobilySolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Predaj, servis a inštalácia nabíjacích staníc pre elektromobilyIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYProfesionálne LED vianočné osvetleniePara Invest s.r.o.CSAKOM, spol. s r.o.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienCERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇUŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.MANNET s.r.o. - technika a riešenia pre každéhoVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieProfesionálne vokajšie parky a outdoor telocvičneMarko MT, s.r.o.A J Produkty a.s.Eco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonElephant smile,s.r.o.URBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískRenovácia parkietVýstavba športových areálovVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Manutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyBezpečnosť cestnej premávkyOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyDekorum s.r.o.Výrobca vonkajších vitrín a mobiliáruŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o....riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOZhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíŠpecialisti na svetelné dekorácieStroje pre údržbu a opravu komunikáciíKompletné vybavenie škôlVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.FLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Osvetlenie - ozvučenie miest a obcíSTAVREMKompletná ponuka komunálnej technikyZvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaKAPA AUDIO - Professional Sound