Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískVonkajšia upratovacia technikaPREDAJ PROFESIONÁLNEJ POĽNOHOSPODÁRSKEJ, KOMUNÁLNEJ, LESNÍCKEJ A ZÁHRADNEJ TECHNIKYProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíMY DVA Slovakia, s.r.o.SIGNATECH spol. s r. o.Najväčší výber certifikovaného nábytku, hračiek a pomôcok pre školy, škôlky a jasle.Popredný európsky výrobca LED modulovDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRADodanie a montáž detských preliezačiek, ihrísk a Outdoor fitnessMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁRealizácia športových staviebP & L Slovakia, spol s r.o.František Křivák - TEROSATČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíDrevené detské ihriská z agátového drevaNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmySPORT REAL s.r.o.Detské ihriská, street workout, fitness prvkyAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Záhradná, lesná technika a komunálna technikaKomplexné vybavenie športovískNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuLinea SK, s.r.o.Návrh a realizácia detských ihrískSlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokVáš špecialista na kovový nábytokŠatňové skrinky s grafickým motívomInštalácaí káblových rozvodovŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Mobiliár pre mestá a obceHIT HOFMAN, s.r.o.Športové povrchy a detské ihriskáInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyŠtudio-21 plus, s.r.o.Školex s.r.o.Leader v predaji komunálnej technikyPredaj a prenájom dopravného značeniaRVL13 - workoutové ihriskáSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaSystémy pre dopravu a bezpečnosťPekné, funkčné a bezpečné detské ihriská

Fitpark - 2 - ušetríte 640 € cenovo zvýhodnených setov certifikovaných exteriérových fitness strojov od firmy Veríme v Zábavu, s.r.o.

Volajte na +421 (0)917 353 656 alebo píšte na info@verimevzabavu.sk

Dobrý deň, 

spoločnosť Veríme v Zábavu, s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť Jesennú kampaň cenovo zvýhodnených setov certifikovaných exteriérových fitness strojov. 

Všetky nami dodávané fitness prvky sú:

• najkvalitnejšie fitness na Slovensku s 5 ročnou zárukou

• certifikované podľa poslednej platnej normy STN EN 16630

• majú ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007

• materiál: žiarovo zinkovaná oceľ, zinková farba na zvaroch, prášková vypaľovaná farba - KOMAXIT

• pohyblivé časti strojov majú zabudovaný vymedzovač pohybu, aby sa predišlo úrazu alebo poškodeniu stroja.

• možnosť záväznej rezervácie na neskorší termín realizácie

Maloobchodný cenník a podrobnú ukážku použitých materiálov nájdete kliknutím na túto vetu. 

Ďakujeme za Váš čas strávený nad našou ponukou.

 

S pozdravom

Tomáš Kyselica, Konateľ

 

Veríme v Zábavu, s.r.o.                              Prevádzka:

Pod Brezinou 86                                         Zlatovská 22

911 01 Trenčín                                            911 05 Trenčín

+421 (0)917 353 656

info@verimevzabavu.sk

http://www.verimevzabavu.sk

Odoslaním objednávky súhlasíte so spracovaním a podmienkami ochrany osobných údajov.

Objednávka - Fitpark - 2 - ušetríte 640 € cenovo zvýhodnených setov certifikovaných exteriérových fitness strojov od firmy Veríme v Zábavu, s.r.o.

Vaša objednávka:
*
*
*
*
*
*
*
*
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Kópia Vašej objednávky bude zaslaná na Váš e-mail.
ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovDetské a viacúčelové ihriská, športoviská, záhradná architektúraDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáFRANTIŠEK SMITKA - DETSKÉ IHRISKÁ, WORKOUT, FITNESSVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Predaj, servis poľnohospodárskej a komunálnej technikyKompletná ponuka komunálnej technikyManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.ŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYMarko MT, s.r.o.FLORA SERVIS GROUP, s.r.o.3D PROGRAM – unikátne 3D herné prvkyVýstavba športových areálovElephant smile,s.r.o.Osvetlenie - ozvučenie miest a obcíZáhradná, lesná a komunálna technikaSTAVREMStroje pre údržbu a opravu komunikáciíOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruDextrade Žilina, s.r.o.A J Produkty a.s.Profesionálne LED vianočné osvetlenieVšetko pre školuKAPA AUDIO - Professional SoundVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Komplexné riešenie pre obce a mestáBezpečnosť cestnej premávkyURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískVšetko pre bezpečné cestyKompletné vybavenie škôlKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyRenovácia parkietwww.mojeihrisko.skSPORT SERVICE, s.r.o. - multifunkčné a detské ihriská, workoutové a fintess ihriskáPara Invest s.r.o.Špecialisti na svetelné dekorácieUsporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaDekorum s.r.o.CSAKOM, spol. s r.o....riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.