Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískIhriská pre všetky generácie - DEXTRADE Žilina, s.r.o.Školský nábytok Daffer s.r.o.Nabíjacie stanice pre elektromobilyDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.MULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁSlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoSIGNATECH spol. s r. o.ŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokNávrh a realizácia detských ihrískLeader v predaji komunálnej technikyŠportové povrchy a detské ihriskáZáhradná, lesná technika a komunálna technikaInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravySme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáŠkolex s.r.o.Ozvučovacia technika pre mestá a obce, školy, škôlky, kultúrne domy, kostoly, domy smútku, športoviskáProfesionálna technika, závlahyRealizácia športových staviebKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoDrevené detské ihriská z agátového drevaAlex kovový a školský nábytok s.r.o.HIT HOFMAN, s.r.o.SPORT REAL s.r.o.Linea SK, s.r.o.Detské ihriská, street workout, fitness prvkyP & L Slovakia, spol s r.o.Ukazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyInštalácaí káblových rozvodovRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRANajväčší výrobca športovísk na SlovenskuFrantišek Křivák - TEROSATVáš špecialista na kovový nábytokSystémy pre dopravu a bezpečnosťPredaj a prenájom dopravného značeniaRVL13 - workoutové ihriskáProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíPopredný európsky výrobca LED modulovČeský výrobca vianočných a svetelných dekorácií

Fitpark - 3 - ušetríte 980 € cenovo zvýhodnených setov certifikovaných exteriérových fitness strojov od firmy Veríme v Zábavu, s.r.o.

Volajte na +421 (0)917 353 656 alebo píšte na info@verimevzabavu.sk

Dobrý deň, 

spoločnosť Veríme v Zábavu, s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť Jesennú kampaň cenovo zvýhodnených setov certifikovaných exteriérových fitness strojov. 

Všetky nami dodávané fitness prvky sú:

• najkvalitnejšie fitness na Slovensku s 5 ročnou zárukou

• certifikované podľa poslednej platnej normy STN EN 16630

• majú ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007

• materiál: žiarovo zinkovaná oceľ, zinková farba na zvaroch, prášková vypaľovaná farba - KOMAXIT

• pohyblivé časti strojov majú zabudovaný vymedzovač pohybu, aby sa predišlo úrazu alebo poškodeniu stroja.

• možnosť záväznej rezervácie na neskorší termín realizácie

Maloobchodný cenník a podrobnú ukážku použitých materiálov nájdete kliknutím na túto vetu. 

Ďakujeme za Váš čas strávený nad našou ponukou.

 

S pozdravom

Tomáš Kyselica, Konateľ

 

Veríme v Zábavu, s.r.o.                              Prevádzka:

Pod Brezinou 86                                         Zlatovská 22

911 01 Trenčín                                            911 05 Trenčín

+421 (0)917 353 656

info@verimevzabavu.sk

http://www.verimevzabavu.sk

Odoslaním objednávky súhlasíte so spracovaním a podmienkami ochrany osobných údajov.

Objednávka - Fitpark - 3 - ušetríte 980 € cenovo zvýhodnených setov certifikovaných exteriérových fitness strojov od firmy Veríme v Zábavu, s.r.o.

Vaša objednávka:
Počet kusov *
*
*
*
*
*
*
*
*
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Kópia Vašej objednávky bude zaslaná na Váš e-mail.
ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovRealizácia športovísk a športových povrchovDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáSAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáŠtudio-21 plus, s.r.o.Záhradná, lesná a komunálna technikaNabíjacie stanice pre elektromobilySolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Predaj, servis a inštalácia nabíjacích staníc pre elektromobilyIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYSTAVREMCSAKOM, spol. s r.o.Kompletné vybavenie škôlZhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíProfesionálne LED vianočné osvetlenieVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Revízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienRenovácia parkietManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuMANNET s.r.o. - technika a riešenia pre každéhoCERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇUKAPA AUDIO - Professional SoundFLORA SERVIS GROUP, s.r.o....riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOBezpečnosť cestnej premávkyVýstavba športových areálovVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyStroje pre údržbu a opravu komunikáciíMarko MT, s.r.o.Dekorum s.r.o.ŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíProfesionálne vokajšie parky a outdoor telocvičneŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.URBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískŠpecialisti na svetelné dekorácieKompletná ponuka komunálnej technikyVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Eco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieZvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieElephant smile,s.r.o.Para Invest s.r.o.SPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaA J Produkty a.s.Rozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.