Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískVonkajšia upratovacia technikaPREDAJ PROFESIONÁLNEJ POĽNOHOSPODÁRSKEJ, KOMUNÁLNEJ, LESNÍCKEJ A ZÁHRADNEJ TECHNIKYProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuPopredný európsky výrobca LED modulovSlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoSystémy pre dopravu a bezpečnosťDrevené detské ihriská z agátového drevaŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Český výrobca vianočných a svetelných dekoráciíŠkolex s.r.o.Kontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmySme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaNajväčší výber certifikovaného nábytku, hračiek a pomôcok pre školy, škôlky a jasle.MY DVA Slovakia, s.r.o.František Křivák - TEROSATRealizácia športových staviebŠatňové skrinky s grafickým motívomNávrh a realizácia detských ihrískŠportové povrchy a detské ihriskáPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRASIGNATECH spol. s r. o.P & L Slovakia, spol s r.o.Detské ihriská, street workout, fitness prvkyZáhradná, lesná technika a komunálna technikaInštalácaí káblových rozvodovMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁSPORT REAL s.r.o.Mobiliár pre mestá a obceŠtudio-21 plus, s.r.o.Váš špecialista na kovový nábytokHIT HOFMAN, s.r.o.Inteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyPredaj a prenájom dopravného značeniaLinea SK, s.r.o.Rozžiarte Vianoce vo Vašom okolíKomplexné vybavenie športovískLeader v predaji komunálnej technikyRVL13 - workoutové ihriskáDodanie a montáž detských preliezačiek, ihrísk a Outdoor fitnessŠkolský nábytok Daffer s.r.o.

Fitpark - 4 - ušetríte 1710 € cenovo zvýhodnených setov certifikovaných exteriérových fitness strojov od firmy Veríme v Zábavu, s.r.o.

Volajte na +421 (0)917 353 656 alebo píšte na info@verimevzabavu.sk

Dobrý deň, 

spoločnosť Veríme v Zábavu, s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť Jesenná kampaň cenovo zvýhodnených setov certifikovaných exteriérových fitness strojov. 

Všetky nami dodávané fitness prvky sú:

• najkvalitnejšie fitness na Slovensku s 5 ročnou zárukou

• certifikované podľa poslednej platnej normy STN EN 16630

• majú ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007

• materiál: žiarovo zinkovaná oceľ, zinková farba na zvaroch, prášková vypaľovaná farba - KOMAXIT

• pohyblivé časti strojov majú zabudovaný vymedzovač pohybu, aby sa predišlo úrazu alebo poškodeniu stroja.

• možnosť záväznej rezervácie na neskorší termín realizácie

Maloobchodný cenník a podrobnú ukážku použitých materiálov nájdete kliknutím na túto vetu. 

Ďakujeme za Váš čas strávený nad našou ponukou.

 

S pozdravom

Tomáš Kyselica, Konateľ

 

Veríme v Zábavu, s.r.o.                              Prevádzka:

Pod Brezinou 86                                         Zlatovská 22

911 01 Trenčín                                            911 05 Trenčín

+421 (0)917 353 656

info@verimevzabavu.sk

http://www.verimevzabavu.sk

Odoslaním objednávky súhlasíte so spracovaním a podmienkami ochrany osobných údajov.

Objednávka - Fitpark - 4 - ušetríte 1710 € cenovo zvýhodnených setov certifikovaných exteriérových fitness strojov od firmy Veríme v Zábavu, s.r.o.

Vaša objednávka:
*
*
*
*
*
*
*
*
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Kópia Vašej objednávky bude zaslaná na Váš e-mail.
ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovDetské a viacúčelové ihriská, športoviská, záhradná architektúraDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáFRANTIŠEK SMITKA - DETSKÉ IHRISKÁ, WORKOUT, FITNESSVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Predaj, servis poľnohospodárskej a komunálnej technikyKompletná ponuka komunálnej technikyManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuŠpecialisti na svetelné dekorácieDextrade Žilina, s.r.o.Profesionálne LED vianočné osvetlenieVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruRenovácia parkietVšetko pre bezpečné cestyVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieVšetko pre školuKAPA AUDIO - Professional SoundA J Produkty a.s.Stroje pre údržbu a opravu komunikáciíwww.mojeihrisko.skVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Komplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školySPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaKomplexné riešenie pre obce a mestá3D PROGRAM – unikátne 3D herné prvkyCSAKOM, spol. s r.o.Marko MT, s.r.o.Kompletné vybavenie škôlŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.STAVREMSPORT SERVICE, s.r.o. - multifunkčné a detské ihriská, workoutové a fintess ihriskáURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Osvetlenie - ozvučenie miest a obcíUsporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatia...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYElephant smile,s.r.o.Záhradná, lesná a komunálna technikaFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Bezpečnosť cestnej premávkyDekorum s.r.o.Para Invest s.r.o.Odpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyVýstavba športových areálovVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémov