Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískVonkajšia upratovacia technikaPREDAJ PROFESIONÁLNEJ POĽNOHOSPODÁRSKEJ, KOMUNÁLNEJ, LESNÍCKEJ A ZÁHRADNEJ TECHNIKYProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíŠtudio-21 plus, s.r.o.Školex s.r.o.DOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAInštalácaí káblových rozvodovLinea SK, s.r.o.Popredný európsky výrobca LED modulovRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíPredaj a prenájom dopravného značeniaŠatňové skrinky s grafickým motívomŠportové povrchy a detské ihriskáKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoNajväčší výber certifikovaného nábytku, hračiek a pomôcok pre školy, škôlky a jasle.Systémy pre dopravu a bezpečnosťVáš špecialista na kovový nábytokNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyMY DVA Slovakia, s.r.o.SIGNATECH spol. s r. o.Inteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyDodanie a montáž detských preliezačiek, ihrísk a Outdoor fitnessDetské ihriská, street workout, fitness prvkyFrantišek Křivák - TEROSATŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Alex kovový a školský nábytok s.r.o.RVL13 - workoutové ihriskáSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaP & L Slovakia, spol s r.o.HIT HOFMAN, s.r.o.Záhradná, lesná technika a komunálna technikaSlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁNávrh a realizácia detských ihrískDrevené detské ihriská z agátového drevaMobiliár pre mestá a obceČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíKomplexné vybavenie športovískLeader v predaji komunálnej technikyRealizácia športových stavieb

M.Cup s.r.o. - Športové povrchy, multifunkčné ihriská a mantinelové systémy

KONTAKTUJTE NÁS NA: 02/ 624 10 664, 0915 785 016, 0905 609 275, mcup@mcup.sk

ŠPORTOVÉ POVRCHY OD FIRMY M.Cup s.r.o.

  

  

  

Mantinelový systém pre ihriská a športoviská od firmy M.Cup s.r.o.

Ľahko montovateľný hliníkový mantinelový systém vhodný pre všetky loptové hry. Toto multifunkčné mini ihrisko si môžete poskladať aj Vy podľa konkretných požiadaviek a v rôznych veľkostiach. 

Varianty multifunkčnosti: futbal, tenis, volejbal, basketbal, nohejbal a iné loptové hry. Vhodný pre profesionálne využitie, ale aj pre deti, školy, mestá a obce.

KONTAKTUJTE NÁS NA: 02/ 624 10 664, 0915 785 016, 0905 609 275, mcup@mcup.sk

ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovDetské a viacúčelové ihriská, športoviská, záhradná architektúraDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáSAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáPredaj, servis poľnohospodárskej a komunálnej technikyKompletná ponuka komunálnej technikyManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuZáhradná, lesná a komunálna technikaMarko MT, s.r.o.Komplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíSTAVREMSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaKomplexné riešenie pre obce a mestáA J Produkty a.s....riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOVšetko pre bezpečné cestyProfesionálne LED vianočné osvetlenieVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémov3D PROGRAM – unikátne 3D herné prvkywww.mojeihrisko.skStroje pre údržbu a opravu komunikáciíŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKVýstavba športových areálovPara Invest s.r.o.CSAKOM, spol. s r.o.Verejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Verejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.URBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruDekorum s.r.o.Usporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaKAPA AUDIO - Professional SoundDextrade Žilina, s.r.o.Elephant smile,s.r.o.Športové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Bezpečnosť cestnej premávkyŠpecialisti na svetelné dekorácieKompletné vybavenie škôlZhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Vianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieVšetko pre školuRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyRenovácia parkietIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.