Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískIhriská pre všetky generácie - DEXTRADE Žilina, s.r.o.František Křivák - TEROSATNabíjacie stanice pre elektromobilyDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.Mobiliár pre mestá a obceČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíSIGNATECH spol. s r. o.Ukazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyAlex kovový a školský nábytok s.r.o.SPORT REAL s.r.o.Inštalácaí káblových rozvodovRVL13 - workoutové ihriskáDrevené detské ihriská z agátového drevaPopredný európsky výrobca LED modulovŠtudio-21 plus, s.r.o.Leader v predaji komunálnej technikyZáhradná, lesná technika a komunálna technikaNávrh a realizácia detských ihrískKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáDetské ihriská, street workout, fitness prvkyProfesionálna technika, závlahyDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAŠatňové skrinky s grafickým motívomŠportové povrchy a detské ihriskáVáš špecialista na kovový nábytokHIT HOFMAN, s.r.o.Realizácia športových staviebOzvučovacia technika pre mestá a obce, školy, škôlky, kultúrne domy, kostoly, domy smútku, športoviskáNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokSystémy pre dopravu a bezpečnosťLinea SK, s.r.o.Rozžiarte Vianoce vo Vašom okolíInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyŠkolský nábytok Daffer s.r.o.P & L Slovakia, spol s r.o.Služby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoŠkolex s.r.o.Predaj a prenájom dopravného značeniaSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaMY DVA Slovakia, s.r.o.

M.Cup s.r.o. - Športové povrchy, multifunkčné ihriská a mantinelové systémy

KONTAKTUJTE NÁS NA: 02/ 624 10 664, 0915 785 016, 0905 609 275, mcup@mcup.sk

ŠPORTOVÉ POVRCHY OD FIRMY M.Cup s.r.o.

  

  

  

Mantinelový systém pre ihriská a športoviská od firmy M.Cup s.r.o.

Ľahko montovateľný hliníkový mantinelový systém vhodný pre všetky loptové hry. Toto multifunkčné mini ihrisko si môžete poskladať aj Vy podľa konkretných požiadaviek a v rôznych veľkostiach. 

Varianty multifunkčnosti: futbal, tenis, volejbal, basketbal, nohejbal a iné loptové hry. Vhodný pre profesionálne využitie, ale aj pre deti, školy, mestá a obce.

KONTAKTUJTE NÁS NA: 02/ 624 10 664, 0915 785 016, 0905 609 275, mcup@mcup.sk

ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovRealizácia športovísk a športových povrchovDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáSAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáCERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇUOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíZáhradná, lesná a komunálna technikaURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískSolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Eco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonVýstavba športových areálovVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Usporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Stroje pre údržbu a opravu komunikáciíKompletné vybavenie škôlA J Produkty a.s.Marko MT, s.r.o.Špecialisti na svetelné dekorácieNabíjacie stanice pre elektromobilyBezpečnosť cestnej premávkyMANNET s.r.o. - technika a riešenia pre každého...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Vianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieZhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíZvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovVšetko pre školuElephant smile,s.r.o.Revízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienKompletná ponuka komunálnej technikyKomplexné riešenie pre obce a mestáCSAKOM, spol. s r.o.Športové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Manutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuPara Invest s.r.o.STAVREMSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.ŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYDekorum s.r.o.Renovácia parkietVšetko pre bezpečné cestyProfesionálne LED vianočné osvetlenieKAPA AUDIO - Professional SoundVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáru