Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískIhriská pre všetky generácie - DEXTRADE Žilina, s.r.o.SIGNATECH spol. s r. o.Nabíjacie stanice pre elektromobilyProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíUkazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokRealizácia športových staviebPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáDrevené detské ihriská z agátového drevaOzvučovacia technika pre mestá a obce, školy, škôlky, kultúrne domy, kostoly, domy smútku, športoviskáHIT HOFMAN, s.r.o.MULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Školex s.r.o.Leader v predaji komunálnej technikyRVL13 - workoutové ihriskáLinea SK, s.r.o.Služby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoKomplexné vybavenie športovískPredaj a prenájom dopravného značeniaMobiliár pre mestá a obcePopredný európsky výrobca LED modulovČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíZáhradná, lesná technika a komunálna technikaNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Športové povrchy a detské ihriskáSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.Najväčší výrobca športovísk na SlovenskuInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravySystémy pre dopravu a bezpečnosťSPORT REAL s.r.o.P & L Slovakia, spol s r.o.Inštalácaí káblových rozvodovRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíFrantišek Křivák - TEROSATNávrh a realizácia detských ihrískMY DVA Slovakia, s.r.o.Detské ihriská, street workout, fitness prvkyŠatňové skrinky s grafickým motívomŠtudio-21 plus, s.r.o.Váš špecialista na kovový nábytokKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoProfesionálna technika, závlahy

Nabíjacia stanica Nikola DC Walbox25kW od firmy Eco Auto s.r.o.

Bližšie informácie o "rýchlej" DC nabíjacej stanici , prosím volajte na +421 911 010 761, alebo pošlite nám E-mail: info@ecoauto.sk

Nová česká kompaktná nabíjacia stanica Nikola DC Walbox s výstupným výkonom 25kW a výstupným prúdom až 60A ponúka efektívny spôsob rýchleho nabíjania vozidiel bez nutnosti použitia klasických rychlonabíjacích staníc. Vysoký výstupní prúd až60A garantuje maximálne možné využitie nabíjacieho príkonu a tím skracuje dobu nabíjania.

Väčšina súčasných elektromobilov je vybavená akumulátorom o menovitom napätí okolo 400V DC. Pre využitie maximálneho možného príkonu nabíjačky 25kW je pri tomto napätí nutné, aby bola stanica schopná dodať dostatočný prúd. U staníc, ktoré ponúkajú pri 25kW výstupného výkonu výstupný prúd nižší ako 60A, nie je preto pri reálnom použití nikdy možné dosiahnuť nabíjanie plným výkonom, ale len výkonom daným súčinom maximálneho možného výstupného prúdu a napätia akumulátora.

Takýto výkon potom býva výrazne nižší ako udávaných 25kW. Vďaka vysokému výstupnému prúdu 60A, zaisťuje nová nabíjačka Nikola DC Walbox možnosť nabíjania maximálnym výkonom 25kW aj v reálnychpodmienkach.

Pre možnosť využitia štandardných trojfázových zásuviek, prípadne vstupného istenia 3x32A, je možné výstupný výkon nabíjacej stanice znížiť na 22kW.

Nabíjacia stanica Nikola DC Walbox25kW

 

Tecnické parametre Nikola DC Walbox25kW

Okrem sofistikovaného designu ponúka Nikola DC Walbox tiež široké možnosti ovládania (Displej, RFID, Platobný terminál, Mobilná aplikácia atd.) a vysoký užívateľský komfort.

                                         

Softwarové riešenie určené pre ľahké ovládanie nabíjacích staníc elektromobilov. Prostredníctvom aplikácie pre chytré telefóny má užívateľ možnosť zahájiť dobíjanie, monitorovať ho a po jeho ukončení komfortne zaplatiť za odobranú energiu. Vďaka integrovanej podpore protokolov rodiny OCPx, zostáva úplne otvorená tretím stranám.

Bližšie informácie o "rýchlej" DC nabíjacej stanici , prosím volajte na +421 911 010 761, alebo pošlite nám E-mail: info@ecoauto.sk

ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovRealizácia športovísk a športových povrchovDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáSAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáEco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonKompletná ponuka komunálnej technikyManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuMarko MT, s.r.o.Odpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyZáhradná, lesná a komunálna technikaŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.STAVREMVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKStroje pre údržbu a opravu komunikáciíVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.FLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Výstavba športových areálovDekorum s.r.o.Revízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienBezpečnosť cestnej premávkyProfesionálne LED vianočné osvetlenieNabíjacie stanice pre elektromobilySolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.KAPA AUDIO - Professional SoundŠpecialisti na svetelné dekorácieVšetko pre bezpečné cestyVšetko pre školuOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovwww.mojeihrisko.skCSAKOM, spol. s r.o.SPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaKomplexné riešenie pre obce a mestáKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruPara Invest s.r.o.Usporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatia...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKORozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.MANNET s.r.o. - technika a riešenia pre každéhoRenovácia parkietDextrade Žilina, s.r.o.URBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískZvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieZhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíElephant smile,s.r.o.Verejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.A J Produkty a.s.