Kategórie

Slovenský výrobca značkových detských ihrísk - Playsystem s.r.o.Budujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískIhriská pre všetky generácie - DEXTRADE Žilina, s.r.o.NOMiland s.r.o. - Učebné pomôckyColmex - posilovny, fitparky, workoutSPORT REAL s.r.o.Záhradná, lesná technika a komunálna technikaNabíjacie stanice pre elektromobilyKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAProfesionálna technika, závlahyHIT HOFMAN, s.r.o.Profesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíPredaj a prenájom dopravného značeniaRealizácia športových staviebŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Sme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíBezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáŠportové povrchy a detské ihriskáČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáLinea SK, s.r.o.Návrh a realizácia detských ihrískDrevené detské ihriská z agátového drevaFrantišek Křivák - TEROSATSIGNATECH spol. s r. o.ŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokVáš špecialista na kovový nábytokŠkolex s.r.o.Inteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyPopredný európsky výrobca LED modulovZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.Alex kovový a školský nábytok s.r.o.Ukazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyLeader v predaji komunálnej technikyMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁTeSe s.r.o. - Protišmykové a reflexné páskyCERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇUNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmy

Nabíjacia stanica Nikola DC Walbox25kW od firmy Eco Auto s.r.o.

Bližšie informácie o "rýchlej" DC nabíjacej stanici , prosím volajte na +421 911 010 761, alebo pošlite nám E-mail: info@ecoauto.sk

Nová česká kompaktná nabíjacia stanica Nikola DC Walbox s výstupným výkonom 25kW a výstupným prúdom až 60A ponúka efektívny spôsob rýchleho nabíjania vozidiel bez nutnosti použitia klasických rychlonabíjacích staníc. Vysoký výstupní prúd až60A garantuje maximálne možné využitie nabíjacieho príkonu a tím skracuje dobu nabíjania.

Väčšina súčasných elektromobilov je vybavená akumulátorom o menovitom napätí okolo 400V DC. Pre využitie maximálneho možného príkonu nabíjačky 25kW je pri tomto napätí nutné, aby bola stanica schopná dodať dostatočný prúd. U staníc, ktoré ponúkajú pri 25kW výstupného výkonu výstupný prúd nižší ako 60A, nie je preto pri reálnom použití nikdy možné dosiahnuť nabíjanie plným výkonom, ale len výkonom daným súčinom maximálneho možného výstupného prúdu a napätia akumulátora.

Takýto výkon potom býva výrazne nižší ako udávaných 25kW. Vďaka vysokému výstupnému prúdu 60A, zaisťuje nová nabíjačka Nikola DC Walbox možnosť nabíjania maximálnym výkonom 25kW aj v reálnychpodmienkach.

Pre možnosť využitia štandardných trojfázových zásuviek, prípadne vstupného istenia 3x32A, je možné výstupný výkon nabíjacej stanice znížiť na 22kW.

Nabíjacia stanica Nikola DC Walbox25kW

 

Tecnické parametre Nikola DC Walbox25kW

Okrem sofistikovaného designu ponúka Nikola DC Walbox tiež široké možnosti ovládania (Displej, RFID, Platobný terminál, Mobilná aplikácia atd.) a vysoký užívateľský komfort.

                                         

Softwarové riešenie určené pre ľahké ovládanie nabíjacích staníc elektromobilov. Prostredníctvom aplikácie pre chytré telefóny má užívateľ možnosť zahájiť dobíjanie, monitorovať ho a po jeho ukončení komfortne zaplatiť za odobranú energiu. Vďaka integrovanej podpore protokolov rodiny OCPx, zostáva úplne otvorená tretím stranám.

Bližšie informácie o "rýchlej" DC nabíjacej stanici , prosím volajte na +421 911 010 761, alebo pošlite nám E-mail: info@ecoauto.sk

BELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnostiRozhlasové, radarové a informačné systémy do obcí a miestRealizácia športovísk a športových povrchovNábytok pre jasle, škôlky a základné školyDetské ihriská, Vonkajšie Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkúrové ihriská, Zatrávňovacie rohože, Mestský mobiliárŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáŠtudio-21 plus, s.r.o.SAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáGARDEN TEAM s.r.o.Profesionálne vokajšie parky a outdoor telocvičnedecoLIGHTING s.r.o. - vianočné osvetlenieRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovProfesionálne LED vianočné osvetlenieRenovácia parkietZvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieElephant smile,s.r.o.Verejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.FLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Solárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Bezpečnosť cestnej premávkyA J Produkty a.s.Výstavba športových areálovPara Invest s.r.o.Športové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Stroje pre údržbu a opravu komunikáciíŠpecialisti na svetelné dekorácieŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovísk...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOZáhradná, lesná a komunálna technikaSTAVREMIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYKomunálna technikaCSAKOM, spol. s r.o.MANNET s.r.o. - technika a riešenia pre každéhoKompletná ponuka komunálnej technikyEco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Vianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieZhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíKompletné vybavenie škôlOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyMarko MT, s.r.o.Osvetlenie - ozvučenie miest a obcí