Kategórie

Slovenský výrobca značkových detských ihrísk - Playsystem s.r.o.Budujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískKompletná ponuka komunálnej technikyCERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇUNOMiland s.r.o. - Učebné pomôckyBezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáFrantišek Křivák - TEROSATColmex - posilovny, fitparky, workoutVýstroj pre váš zážitokREVO hřiště s.r.o. - detské ihriskáProfesionálna technika, závlahyRealizácia športových staviebSIGNATECH spol. s r. o.Popredný európsky výrobca LED modulovLinea SK, s.r.o.Detské ihriská Play&Fun pre radosť detíČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.Športové povrchy a detské ihriskáNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyUkazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáPredaj a prenájom dopravného značeniaVáš špecialista na kovový nábytokRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíNávrh a realizácia detských ihrískŠkolex s.r.o.ŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaLeader v predaji komunálnej technikyDrevené detské ihriská z agátového drevaHIT HOFMAN, s.r.o.Nabíjacie stanice pre elektromobilyMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁŠkolský nábytok Daffer s.r.o.

Nabíjacia stanica Nikola DC Walbox25kW od firmy Eco Auto s.r.o.

Bližšie informácie o "rýchlej" DC nabíjacej stanici , prosím volajte na +421 911 010 761, alebo pošlite nám E-mail: info@ecoauto.sk

Nová česká kompaktná nabíjacia stanica Nikola DC Walbox s výstupným výkonom 25kW a výstupným prúdom až 60A ponúka efektívny spôsob rýchleho nabíjania vozidiel bez nutnosti použitia klasických rychlonabíjacích staníc. Vysoký výstupní prúd až60A garantuje maximálne možné využitie nabíjacieho príkonu a tím skracuje dobu nabíjania.

Väčšina súčasných elektromobilov je vybavená akumulátorom o menovitom napätí okolo 400V DC. Pre využitie maximálneho možného príkonu nabíjačky 25kW je pri tomto napätí nutné, aby bola stanica schopná dodať dostatočný prúd. U staníc, ktoré ponúkajú pri 25kW výstupného výkonu výstupný prúd nižší ako 60A, nie je preto pri reálnom použití nikdy možné dosiahnuť nabíjanie plným výkonom, ale len výkonom daným súčinom maximálneho možného výstupného prúdu a napätia akumulátora.

Takýto výkon potom býva výrazne nižší ako udávaných 25kW. Vďaka vysokému výstupnému prúdu 60A, zaisťuje nová nabíjačka Nikola DC Walbox možnosť nabíjania maximálnym výkonom 25kW aj v reálnychpodmienkach.

Pre možnosť využitia štandardných trojfázových zásuviek, prípadne vstupného istenia 3x32A, je možné výstupný výkon nabíjacej stanice znížiť na 22kW.

Nabíjacia stanica Nikola DC Walbox25kW

 

Tecnické parametre Nikola DC Walbox25kW

Okrem sofistikovaného designu ponúka Nikola DC Walbox tiež široké možnosti ovládania (Displej, RFID, Platobný terminál, Mobilná aplikácia atd.) a vysoký užívateľský komfort.

                                         

Softwarové riešenie určené pre ľahké ovládanie nabíjacích staníc elektromobilov. Prostredníctvom aplikácie pre chytré telefóny má užívateľ možnosť zahájiť dobíjanie, monitorovať ho a po jeho ukončení komfortne zaplatiť za odobranú energiu. Vďaka integrovanej podpore protokolov rodiny OCPx, zostáva úplne otvorená tretím stranám.

Bližšie informácie o "rýchlej" DC nabíjacej stanici , prosím volajte na +421 911 010 761, alebo pošlite nám E-mail: info@ecoauto.sk

Kontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoStroje pre údržbu a opravu komunikáciíRealizácia športovísk a športových povrchovNábytok pre jasle, škôlky a základné školyDetské ihriská, Vonkajšie Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkúrové ihriská, Zatrávňovacie rohože, Mestský mobiliárIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáŠPORTOVÉ PROJEKTYSAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáŠtudio-21 plus, s.r.o.GARDEN TEAM s.r.o.Komplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyZáhradná, lesná a komunálna technikaURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískEco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienPara Invest s.r.o.Profesionálne LED vianočné osvetlenieCSAKOM, spol. s r.o.Špecialisti na svetelné dekorácieZvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieVýstavba športových areálovSolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Marko MT, s.r.o.Športové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Manutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuBezpečnosť cestnej premávkyElephant smile,s.r.o.Zhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíNajkvalitnejšie vybavenie pre street workout, calisthenicu a parkour.Verejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.A J Produkty a.s.ŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKRenovácia parkietFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.decoLIGHTING s.r.o. - vianočné osvetlenie...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOKompletné vybavenie škôlVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaKomunálna technikaSTAVREMALEX kovový a školský nábytok s.r.o.Rozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Odpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyProfesionálne vokajšie parky a outdoor telocvičneVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémov