Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískVonkajšia upratovacia technikaPREDAJ PROFESIONÁLNEJ POĽNOHOSPODÁRSKEJ, KOMUNÁLNEJ, LESNÍCKEJ A ZÁHRADNEJ TECHNIKYProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíLinea SK, s.r.o.MY DVA Slovakia, s.r.o.Komplexné vybavenie športovískŠkolex s.r.o.Služby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoSIGNATECH spol. s r. o.P & L Slovakia, spol s r.o.DOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRADetské ihriská, street workout, fitness prvkyŠtudio-21 plus, s.r.o.František Křivák - TEROSATSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíMobiliár pre mestá a obceMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁNávrh a realizácia detských ihrískInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyNajväčší výber certifikovaného nábytku, hračiek a pomôcok pre školy, škôlky a jasle.Systémy pre dopravu a bezpečnosťPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáŠatňové skrinky s grafickým motívomVáš špecialista na kovový nábytokČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuDodanie a montáž detských preliezačiek, ihrísk a Outdoor fitnessNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoDrevené detské ihriská z agátového drevaLeader v predaji komunálnej technikyŠportové povrchy a detské ihriskáPredaj a prenájom dopravného značeniaInštalácaí káblových rozvodovRealizácia športových staviebŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokRVL13 - workoutové ihriskáAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Záhradná, lesná technika a komunálna technikaPopredný európsky výrobca LED modulovHIT HOFMAN, s.r.o.SPORT REAL s.r.o.Školský nábytok Daffer s.r.o.

Plakety a reliéfne znaky SR k rôznym príležitostiam od firmy DEKORUM s.r.o.

Pre bližšie a konkrétne informácie o cenách a jednotlivých realizáciách prosím kontaktujte nás na telefónne číslo: 0903 714 791

Alebo klinite na www.dekorum.sk

Jubilea a školstvo

Kovová plaketa s priemerom 11,5 cm so štítkom s ľubovoľným nápisom na závesnom štíte s rozmerom 25x20cm resp. v zamatovej kazete 16 x16 cm.

Plakety sú odliate z ušľachtilej zliatiny s povrchovou úpravou - mosadz. Medailón aplikovaný do plastu vo farbe zlata.

 

  

Hasiči a šport

Plaketa s priemerom 8,5 cm v zamatovej kazete 11x16 cm resp. plaketa s priemerom 11 cm na závesnom štíte s rozmerom 25x20cm.

  

Pamätné plakety

Rámik 

Rámik rozmeru 32x24 cm s priemerom plakety 11 cm

Kazeta 

Kazeta rozmeru 25x18 cm

Plaketa rozmeru 12x12 cm

Štítok rozmeru 14x3,5 cm

Reliéfne znaky SR

Odliate z AL s povrchovou úpravou:

a) troj - farebné

b) v odtieňoch: zlato, striebro, med, mosadz

Rozmery: výška znakov 55cm , 60cm, 65cm, 70cm

  

Drevene podlahové stojany

Drevené podlahové stojany a žrde s ozdobnými koncovkami

 

Mistrál

Uličný orientačný systém

 


Pre bližšie a konkrétne informácie o cenách a jednotlivých realizáciách prosím kontaktujte nás na telefónne číslo: 0903 714 791

Alebo klinite na www.dekorum.sk

 

ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovDetské a viacúčelové ihriská, športoviská, záhradná architektúraDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáFRANTIŠEK SMITKA - DETSKÉ IHRISKÁ, WORKOUT, FITNESSVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Predaj, servis poľnohospodárskej a komunálnej technikyKompletná ponuka komunálnej technikyManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Komplexné riešenie pre obce a mestáVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovZáhradná, lesná a komunálna technikaKompletné vybavenie škôlVšetko pre bezpečné cestyOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíMarko MT, s.r.o.SPORT SERVICE, s.r.o. - multifunkčné a detské ihriská, workoutové a fintess ihriskáŠpecialisti na svetelné dekorácieOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovísk3D PROGRAM – unikátne 3D herné prvkySTAVREMŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKProfesionálne LED vianočné osvetlenieKAPA AUDIO - Professional SoundCSAKOM, spol. s r.o.Bezpečnosť cestnej premávkyVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáru...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKORenovácia parkietSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Dekorum s.r.o.Usporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaStroje pre údržbu a opravu komunikáciíA J Produkty a.s.Para Invest s.r.o.www.mojeihrisko.skVýstavba športových areálovRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Verejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Komplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYVšetko pre školuDextrade Žilina, s.r.o.Elephant smile,s.r.o.