Kategórie

Slovenský výrobca značkových detských ihrísk - Playsystem s.r.o.Budujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískIhriská pre všetky generácie - DEXTRADE Žilina, s.r.o.CERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇUBezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáTeSe s.r.o. - Protišmykové a reflexné páskyČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.Predaj a prenájom dopravného značeniaOzvučovacia technika pre mestá a obce, školy, škôlky, kultúrne domy, kostoly, domy smútku, športoviskáNabíjacie stanice pre elektromobilyNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyProfesionálna technika, závlahyRVL13 - workoutové ihriskáKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoLeader v predaji komunálnej technikyŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Návrh a realizácia detských ihrískŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyŠkolex s.r.o.Služby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁSystémy pre dopravu a bezpečnosťFrantišek Křivák - TEROSATRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíZáhradná, lesná technika a komunálna technikaDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíHIT HOFMAN, s.r.o.Najväčší výrobca športovísk na SlovenskuŠportové povrchy a detské ihriskáSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaRealizácia športových staviebSPORT REAL s.r.o.Váš špecialista na kovový nábytokDrevené detské ihriská z agátového drevaPopredný európsky výrobca LED modulovLinea SK, s.r.o.SIGNATECH spol. s r. o.Ukazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyAlex kovový a školský nábytok s.r.o.

Protišmykový sklolaminátový profil čierny od firmy TeSe s.r.o.

Bližšie informácie kliknite sem ...

www.tese.sk

Protišmykové sklolaminátové profily sú ideálne riešenie na prekrytie poškodených betónových alebo drevených rohov schodov a zároveň poskytujú ochranu triedy R13 voči pošmyknutiu. Môžu byť priskrutkované alebo prilepené k podkladu čím sú použiteľné na rôznych podkladoch ihneď. Vhodné sú do interiéru aj exteriéru. Sú extrémne odolné UV žiareniu aj akémukoľvek počasiu. 

Bližšie informácie volajte na: 0948 040 586, 0911 193 206

Rozmer: nášľapná plocha 70 mm, čelná strana 30 mm, dĺžka 1 m 

Ceny protišmykových sklolaminátových profilov:

Protišmykový sklolaminátový profil čierny: 70mm x 1000mm, SUPER cena: 21,70 € 

kliknite sem ...

Objednávka - Protišmykový sklolaminátový profil čierny od firmy TeSe s.r.o.

Vaša objednávka:
Počet kusov *
*
*
*
*
*
*
*
*
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Kópia Vašej objednávky bude zaslaná na Váš e-mail.
BELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnostiVýstavba športovísk, ihrísk, parkovRealizácia športovísk a športových povrchovNábytok pre jasle, škôlky a základné školyDetské ihriská, Vonkajšie Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkúrové ihriská, Zatrávňovacie rohože, Mestský mobiliárŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáSAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáŠtudio-21 plus, s.r.o.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Profesionálne vokajšie parky a outdoor telocvičneVýstavba športových areálov...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyKAPA AUDIO - Professional SoundA J Produkty a.s.Kompletné vybavenie škôlDekorum s.r.o.FLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Špecialisti na svetelné dekorácieVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Eco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonMANNET s.r.o. - technika a riešenia pre každéhoRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Profesionálne LED vianočné osvetlenieZhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíMarko MT, s.r.o.Stroje pre údržbu a opravu komunikáciíZáhradná, lesná a komunálna technikaRenovácia parkietNabíjacie stanice pre elektromobilyPredaj, servis a inštalácia nabíjacích staníc pre elektromobilyŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKZvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieSTAVREMElephant smile,s.r.o.Vianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieBezpečnosť cestnej premávkySolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Para Invest s.r.o.Kompletná ponuka komunálnej technikyCSAKOM, spol. s r.o.