Kategórie

Slovenský výrobca značkových detských ihrísk - Playsystem s.r.o.Budujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískIhriská pre všetky generácie - DEXTRADE Žilina, s.r.o.NOMiland s.r.o. - Učebné pomôckyŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Rozžiarte Vianoce vo Vašom okolíČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíNabíjacie stanice pre elektromobilyZáhradná, lesná technika a komunálna technikaUkazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.TeSe s.r.o. - Protišmykové a reflexné páskyDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAVáš špecialista na kovový nábytokRVL13 - workoutové ihriskáSystémy pre dopravu a bezpečnosťDrevené detské ihriská z agátového drevaSIGNATECH spol. s r. o.Návrh a realizácia detských ihrískŠportové povrchy a detské ihriskáRealizácia športových staviebProfesionálna technika, závlahyPopredný európsky výrobca LED modulovNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoCERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇUŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Predaj a prenájom dopravného značeniaLinea SK, s.r.o.Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáFrantišek Křivák - TEROSATHIT HOFMAN, s.r.o.MULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíLeader v predaji komunálnej technikyProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáŠkolex s.r.o.Inteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravySPORT REAL s.r.o.

Protišmykový sklolaminátový profil žlto/čierny od firmy TeSe s.r.o.

Bližšie informácie kliknite sem ...

www.tese.sk

Protišmykové sklolaminátové profily sú ideálne riešenie na prekrytie poškodených betónových alebo drevených rohov schodov a zároveň poskytujú ochranu triedy R13 voči pošmyknutiu. Môžu byť priskrutkované alebo prilepené k podkladu čím sú použiteľné na rôznych podkladoch ihneď. Vhodné sú do interiéru aj exteriéru. Sú extrémne odolné UV žiareniu aj akémukoľvek počasiu. 

Bližšie informácie volajte na: 0948 040 586, 0911 193 206

Rozmer: nášľapná plocha 70 mm, čelná strana 30 mm, dĺžka 1 m 

Ceny protišmykových sklolaminátových profilov:

Protišmykový sklolaminátový profil žlto/čierny: 70mm x 1000mm, SUPER cena: 35 €

kliknite sem ...

Odoslaním objednávky súhlasíte so spracovaním a podmienkami ochrany osobných údajov.

Objednávka - Protišmykový sklolaminátový profil žlto/čierny od firmy TeSe s.r.o.

Vaša objednávka:
Počet kusov *
*
*
*
*
*
*
*
*
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Kópia Vašej objednávky bude zaslaná na Váš e-mail.
BELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnostiInformačné systémy do obcí a miestRealizácia športovísk a športových povrchovNábytok pre jasle, škôlky a základné školyDetské ihriská, Vonkajšie Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkúrové ihriská, Zatrávňovacie rohože, Mestský mobiliárŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáŠtudio-21 plus, s.r.o.SAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáGARDEN TEAM s.r.o.Profesionálne LED vianočné osvetlenieBezpečnosť cestnej premávkyKomunálna technikaŠpecialisti na svetelné dekorácieSolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Vianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekoráciedecoLIGHTING s.r.o. - vianočné osvetlenieŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYA J Produkty a.s.Kompletná ponuka komunálnej technikyZvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieKompletné vybavenie škôlCSAKOM, spol. s r.o.Športové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovMANNET s.r.o. - technika a riešenia pre každéhoZáhradná, lesná a komunálna technikaRenovácia parkietZhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíMarko MT, s.r.o.Manutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.STAVREM...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyKAPA AUDIO - Professional SoundSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Profesionálne vokajšie parky a outdoor telocvičneVýstavba športových areálovElephant smile,s.r.o.Verejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Stroje pre údržbu a opravu komunikáciíEco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískPara Invest s.r.o.Revízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stien