Kategórie

Slovenský výrobca značkových detských ihrísk - Playsystem s.r.o.Budujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískIhriská pre všetky generácie - DEXTRADE Žilina, s.r.o.NOMiland s.r.o. - Učebné pomôckyŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Rozžiarte Vianoce vo Vašom okolíČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíNabíjacie stanice pre elektromobilyZáhradná, lesná technika a komunálna technikaUkazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.TeSe s.r.o. - Protišmykové a reflexné páskySPORT REAL s.r.o.Predaj a prenájom dopravného značeniaAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Inteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravySIGNATECH spol. s r. o.Linea SK, s.r.o.Športové povrchy a detské ihriskáVáš špecialista na kovový nábytokRealizácia športových staviebDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíDrevené detské ihriská z agátového drevaProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíProfesionálna technika, závlahyNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuSystémy pre dopravu a bezpečnosťPopredný európsky výrobca LED modulovNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁBezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáNávrh a realizácia detských ihrískŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoLeader v predaji komunálnej technikyHIT HOFMAN, s.r.o.CERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇUDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAFrantišek Křivák - TEROSATPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáŠkolex s.r.o.RVL13 - workoutové ihriská

Protišmykový sklolaminátový profil žltý od firmy TeSe s.r.o.

Bližšie informácie kliknite sem ...

www.tese.sk

Protišmykové sklolaminátové profily sú ideálne riešenie na prekrytie poškodených betónových alebo drevených rohov schodov a zároveň poskytujú ochranu triedy R13 voči pošmyknutiu. Môžu byť priskrutkované alebo prilepené k podkladu čím sú použiteľné na rôznych podkladoch ihneď. Vhodné sú do interiéru aj exteriéru. Sú extrémne odolné UV žiareniu aj akémukoľvek počasiu. 

Bližšie informácie volajte na: 0948 040 586, 0911 193 206

Rozmer: nášľapná plocha 70 mm, čelná strana 30 mm, dĺžka 1 m 

Ceny protišmykových sklolaminátových profilov:

Protišmykový sklolaminátový profil žltý: 70mm x 1000mm, SUPER cena: 21,70 € 

kliknite sem ...

Odoslaním objednávky súhlasíte so spracovaním a podmienkami ochrany osobných údajov.

Objednávka - Protišmykový sklolaminátový profil žltý od firmy TeSe s.r.o.

Vaša objednávka:
Počet kusov *
*
*
*
*
*
*
*
*
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Kópia Vašej objednávky bude zaslaná na Váš e-mail.
BELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnostiInformačné systémy do obcí a miestRealizácia športovísk a športových povrchovNábytok pre jasle, škôlky a základné školyDetské ihriská, Vonkajšie Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkúrové ihriská, Zatrávňovacie rohože, Mestský mobiliárŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáŠtudio-21 plus, s.r.o.SAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáGARDEN TEAM s.r.o.Profesionálne LED vianočné osvetlenieBezpečnosť cestnej premávkyKomunálna technikaŠpecialisti na svetelné dekorácieSolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Vianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekoráciedecoLIGHTING s.r.o. - vianočné osvetlenie...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.FLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Profesionálne vokajšie parky a outdoor telocvičneVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienMANNET s.r.o. - technika a riešenia pre každéhoSTAVREMIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYZhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíElephant smile,s.r.o.Záhradná, lesná a komunálna technikaZvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískA J Produkty a.s.Kompletná ponuka komunálnej technikyVýstavba športových areálovKAPA AUDIO - Professional SoundEco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuRenovácia parkietMarko MT, s.r.o.Verejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Rozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Para Invest s.r.o.SPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaKompletné vybavenie škôlŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyStroje pre údržbu a opravu komunikáciíCSAKOM, spol. s r.o.