Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískIhriská pre všetky generácie - DEXTRADE Žilina, s.r.o.Školský nábytok Daffer s.r.o.Nabíjacie stanice pre elektromobilyDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.Pekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyRealizácia športových staviebSIGNATECH spol. s r. o.Športové povrchy a detské ihriskáProfesionálna technika, závlahyKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoŠkolex s.r.o.Popredný európsky výrobca LED modulovMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaSystémy pre dopravu a bezpečnosťRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Inštalácaí káblových rozvodovNávrh a realizácia detských ihrískLinea SK, s.r.o.P & L Slovakia, spol s r.o.Leader v predaji komunálnej technikyNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuRVL13 - workoutové ihriskáSlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoVáš špecialista na kovový nábytokInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíPredaj a prenájom dopravného značeniaSPORT REAL s.r.o.ŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokHIT HOFMAN, s.r.o.Záhradná, lesná technika a komunálna technikaOzvučovacia technika pre mestá a obce, školy, škôlky, kultúrne domy, kostoly, domy smútku, športoviskáDetské ihriská, street workout, fitness prvkyUkazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyDrevené detské ihriská z agátového drevaFrantišek Křivák - TEROSATDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRA

Respirátor triedy FFP2  od firmy Vireo s.r.o.

 

Bližšie informácie 0915 859 867 alebo kliknite sem ...

Respirátor triedy FFP2 je určený na ochranu jeho užívateľa filtráciou vdychovaného vzduchu a k zníženiu rizika infekcie medzi osobami.

Účinnosť filtrácie je najmenej 95%. Ide o zdravotnícky prostriedok podľa smernice 93/42/EHS a súčasné o osobný ochranný prostriedok podľa nariadenia 2016/425. 

NORMY CERTIFIKÁCIE

EN149:2001+A1:2009

Obsah jedného balenia: 10 ks respirátovov

CENA jedného balenia:  6.60 EUR s DPH 

Vydavateľstvo MONEX

 

 

POPIS VÝROBKU:

Účelom je zakrytie úst a nosa užívateľa, aby sa minimalizoval priamy prenos infekčných častíc medzi užívateľom a osobami v jeho okolí (vrátane pacientov). Respirátor ďalej slúži aj na ochranu užívateľa filtráciou vdychovaného vzduchu s celkovou účinnosťou prevyšujúcou 95%.

  • Jednorazové použitie
  • Príjemné a komfortné
  • Veľkosť : univerzálna
  • Materiál: Spunbond – netkaná textília, Meltblown – netkaná textília, Hot air cotton – polyester
  • Obsah balenia: 10 kusov
  • Farba: biela
  • Trieda ochrany: FFP2
  • Stupeň filtrácie: ≥ 95%

NORMY CERTIFIKÁCIE

EN149:2001+A1:2009

Odoslaním objednávky súhlasíte so spracovaním a podmienkami ochrany osobných údajov.

Objednávka - Respirátor triedy FFP2 od firmy Vireo s.r.o.

Vaša objednávka:
Počet kusov *
*
*
*
*
*
*
*
*
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Kópia Vašej objednávky bude zaslaná na Váš e-mail.
ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovRealizácia športovísk a športových povrchovDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáSAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáŠtudio-21 plus, s.r.o.Záhradná, lesná a komunálna technikaNabíjacie stanice pre elektromobilySolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Predaj, servis a inštalácia nabíjacích staníc pre elektromobilySTAVREMVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYProfesionálne vokajšie parky a outdoor telocvičneZhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíKompletná ponuka komunálnej technikyŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Bezpečnosť cestnej premávkyA J Produkty a.s.SPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaRenovácia parkietMarko MT, s.r.o.Zvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyEco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonCSAKOM, spol. s r.o.Špecialisti na svetelné dekorácieFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Revízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíStroje pre údržbu a opravu komunikáciíElephant smile,s.r.o.Výstavba športových areálovDekorum s.r.o.MANNET s.r.o. - technika a riešenia pre každéhoKAPA AUDIO - Professional SoundKompletné vybavenie škôlCERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇUVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Para Invest s.r.o.Verejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Profesionálne LED vianočné osvetlenie...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.