Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískIhriská pre všetky generácie - DEXTRADE Žilina, s.r.o.František Křivák - TEROSATNabíjacie stanice pre elektromobilyDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.Školex s.r.o.Záhradná, lesná technika a komunálna technikaProfesionálna technika, závlahyRVL13 - workoutové ihriskáNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuUkazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyNávrh a realizácia detských ihrískMobiliár pre mestá a obceMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁDrevené detské ihriská z agátového drevaSPORT REAL s.r.o.Popredný európsky výrobca LED modulovOzvučovacia technika pre mestá a obce, školy, škôlky, kultúrne domy, kostoly, domy smútku, športoviskáŠtudio-21 plus, s.r.o.Systémy pre dopravu a bezpečnosťRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíAlex kovový a školský nábytok s.r.o.HIT HOFMAN, s.r.o.ŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyLeader v predaji komunálnej technikyDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAVáš špecialista na kovový nábytokSlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoPredaj a prenájom dopravného značeniaPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíInštalácaí káblových rozvodovSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaMY DVA Slovakia, s.r.o.Detské ihriská, street workout, fitness prvkyP & L Slovakia, spol s r.o.Profesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíRealizácia športových staviebKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoLinea SK, s.r.o.Nádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmySIGNATECH spol. s r. o.Šatňové skrinky s grafickým motívomŠportové povrchy a detské ihriskáŠkolský nábytok Daffer s.r.o.

Respirátor triedy FFP2  od firmy Vireo s.r.o.

Respirátor triedy FFP2 je určený na ochranu jeho užívateľa filtráciou vdychovaného vzduchu a k zníženiu rizika infekcie medzi osobami.

Účinnosť filtrácie je najmenej 95%. Ide o zdravotnícky prostriedok podľa smernice 93/42/EHS a súčasné o osobný ochranný prostriedok podľa nariadenia 2016/425. 

NORMY CERTIFIKÁCIE

EN149:2001+A1:2009

Obsah jedného balenia: 10 ks respirátovov

CENA RESPIRÁTORA ZA 1 KUS:  0.55 EUR  

Vydavateľstvo MONEX

 

 

POPIS VÝROBKU:

Účelom je zakrytie úst a nosa užívateľa, aby sa minimalizoval priamy prenos infekčných častíc medzi užívateľom a osobami v jeho okolí (vrátane pacientov). Respirátor ďalej slúži aj na ochranu užívateľa filtráciou vdychovaného vzduchu s celkovou účinnosťou prevyšujúcou 95%.

  • Jednorazové použitie
  • Príjemné a komfortné
  • Veľkosť : univerzálna
  • Materiál: Spunbond – netkaná textília, Meltblown – netkaná textília, Hot air cotton – polyester
  • Obsah balenia: 10 kusov
  • Farba: biela
  • Trieda ochrany: FFP2
  • Stupeň filtrácie: ≥ 95%

NORMY CERTIFIKÁCIE

EN149:2001+A1:2009

ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovRealizácia športovísk a športových povrchovDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáSAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáCERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇUOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíZáhradná, lesná a komunálna technikaURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískMarko MT, s.r.o.MANNET s.r.o. - technika a riešenia pre každéhoManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuA J Produkty a.s.Výrobca vonkajších vitrín a mobiliáruProfesionálne LED vianočné osvetlenieZvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieVšetko pre bezpečné cestyVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Renovácia parkietŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o....riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOVšetko pre školuSolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovŠpecialisti na svetelné dekorácieSTAVREMBezpečnosť cestnej premávkyZhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Komplexné riešenie pre obce a mestáFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Para Invest s.r.o.Kompletné vybavenie škôlCSAKOM, spol. s r.o.Verejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.ŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienElephant smile,s.r.o.Vianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYUsporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyKAPA AUDIO - Professional SoundVýstavba športových areálovNabíjacie stanice pre elektromobilyStroje pre údržbu a opravu komunikáciíEco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonKompletná ponuka komunálnej technikySPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaDekorum s.r.o.