Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískVonkajšia upratovacia technikaPREDAJ PROFESIONÁLNEJ POĽNOHOSPODÁRSKEJ, KOMUNÁLNEJ, LESNÍCKEJ A ZÁHRADNEJ TECHNIKYProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíLinea SK, s.r.o.MY DVA Slovakia, s.r.o.Komplexné vybavenie športovískŠkolex s.r.o.Služby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoSIGNATECH spol. s r. o.P & L Slovakia, spol s r.o.DOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRADetské ihriská, street workout, fitness prvkyŠtudio-21 plus, s.r.o.František Křivák - TEROSATSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíMobiliár pre mestá a obceMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁNávrh a realizácia detských ihrískInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyNajväčší výber certifikovaného nábytku, hračiek a pomôcok pre školy, škôlky a jasle.Systémy pre dopravu a bezpečnosťPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáŠatňové skrinky s grafickým motívomVáš špecialista na kovový nábytokČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuDodanie a montáž detských preliezačiek, ihrísk a Outdoor fitnessNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoDrevené detské ihriská z agátového drevaLeader v predaji komunálnej technikyŠportové povrchy a detské ihriskáPredaj a prenájom dopravného značeniaInštalácaí káblových rozvodovRealizácia športových staviebŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokRVL13 - workoutové ihriskáAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Záhradná, lesná technika a komunálna technikaPopredný európsky výrobca LED modulovHIT HOFMAN, s.r.o.SPORT REAL s.r.o.Školský nábytok Daffer s.r.o.

Šatňové skrinky od firmy HANKO s.r.o.

Vážený zákazník,

predstavujeme Vám šatňové skrinky, ktorých cena Vás určite osloví. Uvažujete nad zmenou šatne vo Vašej škole? Máte obavy, že si ich z Vášho rozpočtu nemôžete dovoliť? Tieto skrinky si dovoliť môžete.

Skrinky sú vyrobené z oceľového plechu ošetreného práškovou vypaľovacou farbou. Paleta farieb je široká, až 16 farieb bez príplatku. Farby môžete na dvierkach ľubovoľne kombinovať bez príplatku. Každá skrinka má vetracie otvory, poličku, vešiak alebo vešiakovú tyč – v závislosti od modelu (v prípade záujmu Vám vieme podľa predstáv dodať skrinky s poličkou navyše).

Dvierka skrinky sú špeciálne upravené, čo zvyšuje ich pevnosť. Uzamykanie je cylindrickým zámkom, ku ktorému dodávame dva kľúče a generálny kľúč k celej dodávke, alebo úchytom na visiaci zámok.

V ponuke máme množstvo modelov v rôznych rozmeroch. Výška skriniek je 1800 mm a hĺbka 500 mm.

Určite Vás osloví vysoká kvalita výrobkov. Našim cieľom je predovšetkým Vaša a spokojnosť Vašich žiakov a pedagógov.

Celý náš sortiment si môžete pozrieť na stránke www.metaltrend.sk. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, radi zodpovieme na Vaše otázky a vypracujeme Vám nezáväznú cenovú ponuku.

Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte telefonicky, alebo nám zadajte dopyt -  kliknite sem

HANKO s.r.o.

HANKO s.r.o.

HANKO s.r.o.

Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte telefonicky, alebo nám zadajte dopyt -  kliknite sem

Objednávka - Šatňové skrinky od firmy HANKO s.r.o.

Vaša objednávka:
*
*
*
*
*
*
*
*
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Kópia Vašej objednávky bude zaslaná na Váš e-mail.
ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovDetské a viacúčelové ihriská, športoviská, záhradná architektúraDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáFRANTIŠEK SMITKA - DETSKÉ IHRISKÁ, WORKOUT, FITNESSVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Predaj, servis poľnohospodárskej a komunálnej technikyKompletná ponuka komunálnej technikyManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Komplexné riešenie pre obce a mestáVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovZáhradná, lesná a komunálna technikaKompletné vybavenie škôlVšetko pre bezpečné cestyOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíMarko MT, s.r.o.SPORT SERVICE, s.r.o. - multifunkčné a detské ihriská, workoutové a fintess ihriskáŠpecialisti na svetelné dekorácieOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovísk3D PROGRAM – unikátne 3D herné prvkySTAVREMŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKProfesionálne LED vianočné osvetlenieKAPA AUDIO - Professional SoundCSAKOM, spol. s r.o.Bezpečnosť cestnej premávkyVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáru...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKORenovácia parkietSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Dekorum s.r.o.Usporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaStroje pre údržbu a opravu komunikáciíA J Produkty a.s.Para Invest s.r.o.www.mojeihrisko.skVýstavba športových areálovRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Verejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Komplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYVšetko pre školuDextrade Žilina, s.r.o.Elephant smile,s.r.o.