Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískVonkajšia upratovacia technikaPREDAJ PROFESIONÁLNEJ POĽNOHOSPODÁRSKEJ, KOMUNÁLNEJ, LESNÍCKEJ A ZÁHRADNEJ TECHNIKYProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíMY DVA Slovakia, s.r.o.SIGNATECH spol. s r. o.Najväčší výber certifikovaného nábytku, hračiek a pomôcok pre školy, škôlky a jasle.Popredný európsky výrobca LED modulovDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRADodanie a montáž detských preliezačiek, ihrísk a Outdoor fitnessMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁRealizácia športových staviebP & L Slovakia, spol s r.o.František Křivák - TEROSATČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíDrevené detské ihriská z agátového drevaNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmySPORT REAL s.r.o.Detské ihriská, street workout, fitness prvkyAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Záhradná, lesná technika a komunálna technikaKomplexné vybavenie športovískNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuLinea SK, s.r.o.Návrh a realizácia detských ihrískSlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokVáš špecialista na kovový nábytokŠatňové skrinky s grafickým motívomInštalácaí káblových rozvodovŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Mobiliár pre mestá a obceHIT HOFMAN, s.r.o.Športové povrchy a detské ihriskáInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyŠtudio-21 plus, s.r.o.Školex s.r.o.Leader v predaji komunálnej technikyPredaj a prenájom dopravného značeniaRVL13 - workoutové ihriskáSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaSystémy pre dopravu a bezpečnosťPekné, funkčné a bezpečné detské ihriská

Šatňové skrinky s grafickým motívom od firmy HANKO s.r.o.

Vážený zákazník,

predstavujeme Vám novinku na slovenskom trhu a to šatňové skrinky s grafickým motívom. Na dvierkach skriniek realizujeme grafické motívy technikou veľkoplošnej solventnej tlače. Môžete si vybrať vlastný motív, alebo motív z našej ponuky. 

Naše motívy nájdete TU www.metaltrend.sk

Skrinky sú vyrobené z oceľového plechu ošetreného práškovou vypaľovacou farbou. Každá skrinka má vetracie otvory, poličku, vešiak alebo vešiakovú tyč – v závislosti od modelu. Uzamykanie je kódovacím zámkom. Každý žiak má kód, ktorý si navolí. K skrinkám dodávame generálny kľúč, ktorým sa dá skrinka otvoriť a už nastavený kód zmeniť.

V ponuke máme množstvo modelov v rôznych rozmeroch. V rôznych výškach, vhodné aj pre mladších žiakov.

Určite Vás osloví  vysoká kvalita výrobkov. Našim cieľom je predovšetkým Vaša a spokojnosť Vašich žiakov a pedagógov.

Celý náš sortiment si môžete pozrieť na stránke www.metaltrend.sk. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, radi zodpovieme na Vaše otázky a vypracujeme Vám nezáväznú cenovú ponuku.

Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte telefonicky, alebo nám zadajte dopyt -  kliknite sem

hanko

hanko

Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte telefonicky, alebo nám zadajte dopyt -  kliknite sem

Odoslaním objednávky súhlasíte so spracovaním a podmienkami ochrany osobných údajov.

Objednávka - Šatňové skrinky s grafickým motívom od firmy HANKO s.r.o.

Vaša objednávka:
*
*
*
*
*
*
*
*
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Kópia Vašej objednávky bude zaslaná na Váš e-mail.
ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovDetské a viacúčelové ihriská, športoviská, záhradná architektúraDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáFRANTIŠEK SMITKA - DETSKÉ IHRISKÁ, WORKOUT, FITNESSVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Predaj, servis poľnohospodárskej a komunálnej technikyKompletná ponuka komunálnej technikyManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.ŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYMarko MT, s.r.o.FLORA SERVIS GROUP, s.r.o.3D PROGRAM – unikátne 3D herné prvkyVýstavba športových areálovElephant smile,s.r.o.Osvetlenie - ozvučenie miest a obcíZáhradná, lesná a komunálna technikaSTAVREMStroje pre údržbu a opravu komunikáciíOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruDextrade Žilina, s.r.o.A J Produkty a.s.Profesionálne LED vianočné osvetlenieVšetko pre školuKAPA AUDIO - Professional SoundVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Komplexné riešenie pre obce a mestáBezpečnosť cestnej premávkyURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískVšetko pre bezpečné cestyKompletné vybavenie škôlKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyRenovácia parkietwww.mojeihrisko.skSPORT SERVICE, s.r.o. - multifunkčné a detské ihriská, workoutové a fintess ihriskáPara Invest s.r.o.Špecialisti na svetelné dekorácieUsporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaDekorum s.r.o.CSAKOM, spol. s r.o....riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.