Kategórie

Slovenský výrobca značkových detských ihrísk - Playsystem s.r.o.Budujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískIhriská pre všetky generácie - DEXTRADE Žilina, s.r.o.NOMiland s.r.o. - Učebné pomôckyŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Rozžiarte Vianoce vo Vašom okolíČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíNabíjacie stanice pre elektromobilyZáhradná, lesná technika a komunálna technikaUkazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.TeSe s.r.o. - Protišmykové a reflexné páskySPORT REAL s.r.o.Drevené detské ihriská z agátového drevaCERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇUNávrh a realizácia detských ihrískPopredný európsky výrobca LED modulovNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmySIGNATECH spol. s r. o.Profesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Systémy pre dopravu a bezpečnosťKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoProfesionálna technika, závlahyRVL13 - workoutové ihriskáŠkolex s.r.o.Športové povrchy a detské ihriskáLinea SK, s.r.o.Váš špecialista na kovový nábytokSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRADetské ihriská Play&Fun pre radosť detíHIT HOFMAN, s.r.o.František Křivák - TEROSATPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáLeader v predaji komunálnej technikyMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyPredaj a prenájom dopravného značeniaBezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokRealizácia športových stavieb

SPOLOČNOSŤ ŠKOLEX® ZÍSKALA PRESTÍŽNE OCENENIE AAA 2022 SPOLOČNOSTI BISNODE

...a je dlhodobo spoľahlivým, dôveryhodným obchodným partnerom s minimálnou rizikovosťou.

ŠKOLEX spol. s r.o. získala prestížne ocenenie AAA 2022 medzinárodnej poradenskej a analytickej spoločnosti Bisnode, v zastúpení nadnárodnej spoločnosti Dun & Bradstreet.

Medzinárodné a transparentné ocenenie AAA je prestížny nezávislý rating firiem s históriou siahajúcou až do roku 1908. Ocenenie môžu získať len spoločnosti hospodáriace so ziskom. Vydáva sa v troch stupňoch: A, AA a AAA. Certifikát potvrdzuje, že jeho držiteľ prínosne nakladá so svojimi vstupmi a efektívne ich mení na kvalitné výrobky alebo služby. Na certifikát s hodnotením A až AAA dosiahne len 10 % ekonomických subjektov pôsobiacich na Slovensku.

Prísne kritériá ratingu zaručujú exkluzivitu spoločností, ktoré môžu ocenenie získať a potvrdiť tak svoju silnú pozíciu na trhu. Hodnotenie AAA môže získať len 1,07 % najkvalitnejších spoločností.

Ocenenie AAA 2022 pre ŠKOLEX® znamená:

  • potvrdenie dlhodobej spoľahlivosti, dôveryhodnosti a minimálnej rizikovosti;
  • vnímanie ŠKOLEX® ako spoľahlivého obchodného partnera;
  • zverejnenie ŠKOLEX® v Hospodárskych novinách;
  • zvýšenie vážnosti našej spoločnosti;
  • upriamenie pozornosti a uistenie zákazníka/obchodného partnera, že je "v ŠKOLEX®" na správnom mieste nie len čo sa služieb týka, ale aj stability, kvality a bezpečnosti firmy;
  • že je firmou s najcennejšími obchodnými atribútmi - serióznosťou, slušnosťou a starostlivo si obhajujúcou svoje obchodné meno.

Ocenenie AAA 2022 znamená automatické zaradenie a zverejnenie medzi firmami, s ktorými nie je problém spolupracovať a to celoročne na webovej stránke Hospodárskych novín https://hnonline.sk/solventne-firmy s aktuálnymi informáciami o firme s dosiahnutou úrovňou hodnotenia a taktiež vo výtlačku Hospodárskych novín zo dňa 08.02.2022. 


 ZOBRAZIŤ CERTIFIKÁT AAA

BELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnostiRozhlasové, radarové a informačné systémy do obcí a miestRealizácia športovísk a športových povrchovNábytok pre jasle, škôlky a základné školyDetské ihriská, Vonkajšie Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkúrové ihriská, Zatrávňovacie rohože, Mestský mobiliárŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáŠtudio-21 plus, s.r.o.SAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáGARDEN TEAM s.r.o.Manutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuSolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Vianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekoráciedecoLIGHTING s.r.o. - vianočné osvetlenieProfesionálne vokajšie parky a outdoor telocvičneVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Osvetlenie - ozvučenie miest a obcíŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Odpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o....riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOKompletná ponuka komunálnej technikyŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKElephant smile,s.r.o.URBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískZáhradná, lesná a komunálna technikaBezpečnosť cestnej premávkyPara Invest s.r.o.Marko MT, s.r.o.Rozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Špecialisti na svetelné dekorácieKomunálna technikaRenovácia parkietProfesionálne LED vianočné osvetlenieVýstavba športových areálovKompletné vybavenie škôlA J Produkty a.s.Eco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonCSAKOM, spol. s r.o.Stroje pre údržbu a opravu komunikáciíZhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYSTAVREMKAPA AUDIO - Professional SoundMANNET s.r.o. - technika a riešenia pre každéhoSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienZvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenie