Kategórie

Slovenský výrobca značkových detských ihrísk - Playsystem s.r.o.Budujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískIhriská pre všetky generácie - DEXTRADE Žilina, s.r.o.CERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇUFrantišek Křivák - TEROSATBezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáZáhradná, lesná technika a komunálna technikaZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.TeSe s.r.o. - Protišmykové a reflexné páskyInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Český výrobca vianočných a svetelných dekoráciíLinea SK, s.r.o.Návrh a realizácia detských ihrískRVL13 - workoutové ihriskáŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAŠkolex s.r.o.Profesionálna technika, závlahyPredaj a prenájom dopravného značeniaHIT HOFMAN, s.r.o.Kontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoSPORT REAL s.r.o.Popredný európsky výrobca LED modulovUkazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuLeader v predaji komunálnej technikyMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁSystémy pre dopravu a bezpečnosťSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaNabíjacie stanice pre elektromobilyRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Profesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíŠportové povrchy a detské ihriskáRealizácia športových staviebSlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoVáš špecialista na kovový nábytokNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáSIGNATECH spol. s r. o.Drevené detské ihriská z agátového drevaDetské ihriská Play&Fun pre radosť detí

SPOLOČNOSŤ ŠKOLEX® ZÍSKALA PRESTÍŽNE OCENENIE AAA 2022 SPOLOČNOSTI BISNODE

...a je dlhodobo spoľahlivým, dôveryhodným obchodným partnerom s minimálnou rizikovosťou.

ŠKOLEX spol. s r.o. získala prestížne ocenenie AAA 2022 medzinárodnej poradenskej a analytickej spoločnosti Bisnode, v zastúpení nadnárodnej spoločnosti Dun & Bradstreet.

Medzinárodné a transparentné ocenenie AAA je prestížny nezávislý rating firiem s históriou siahajúcou až do roku 1908. Ocenenie môžu získať len spoločnosti hospodáriace so ziskom. Vydáva sa v troch stupňoch: A, AA a AAA. Certifikát potvrdzuje, že jeho držiteľ prínosne nakladá so svojimi vstupmi a efektívne ich mení na kvalitné výrobky alebo služby. Na certifikát s hodnotením A až AAA dosiahne len 10 % ekonomických subjektov pôsobiacich na Slovensku.

Prísne kritériá ratingu zaručujú exkluzivitu spoločností, ktoré môžu ocenenie získať a potvrdiť tak svoju silnú pozíciu na trhu. Hodnotenie AAA môže získať len 1,07 % najkvalitnejších spoločností.

Ocenenie AAA 2022 pre ŠKOLEX® znamená:

  • potvrdenie dlhodobej spoľahlivosti, dôveryhodnosti a minimálnej rizikovosti;
  • vnímanie ŠKOLEX® ako spoľahlivého obchodného partnera;
  • zverejnenie ŠKOLEX® v Hospodárskych novinách;
  • zvýšenie vážnosti našej spoločnosti;
  • upriamenie pozornosti a uistenie zákazníka/obchodného partnera, že je "v ŠKOLEX®" na správnom mieste nie len čo sa služieb týka, ale aj stability, kvality a bezpečnosti firmy;
  • že je firmou s najcennejšími obchodnými atribútmi - serióznosťou, slušnosťou a starostlivo si obhajujúcou svoje obchodné meno.

Ocenenie AAA 2022 znamená automatické zaradenie a zverejnenie medzi firmami, s ktorými nie je problém spolupracovať a to celoročne na webovej stránke Hospodárskych novín https://hnonline.sk/solventne-firmy s aktuálnymi informáciami o firme s dosiahnutou úrovňou hodnotenia a taktiež vo výtlačku Hospodárskych novín zo dňa 08.02.2022. 


 ZOBRAZIŤ CERTIFIKÁT AAA

BELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnostiInformačné systémy do obcí a miestRealizácia športovísk a športových povrchovNábytok pre jasle, škôlky a základné školyDetské ihriská, Vonkajšie Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkúrové ihriská, Zatrávňovacie rohože, Mestský mobiliárŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáSAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáŠtudio-21 plus, s.r.o.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískMANNET s.r.o. - technika a riešenia pre každéhoSolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Výstavba športových areálovNabíjacie stanice pre elektromobilyA J Produkty a.s.Rozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Zhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíDekorum s.r.o.CSAKOM, spol. s r.o.Špecialisti na svetelné dekorácieManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuRenovácia parkietSTAVREMKAPA AUDIO - Professional SoundEco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.ŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienKompletné vybavenie škôlStroje pre údržbu a opravu komunikáciíŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Para Invest s.r.o.Vianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieMarko MT, s.r.o.Ing. Viera Riljaková - INTERIÉRYProfesionálne vokajšie parky a outdoor telocvičneProfesionálne LED vianočné osvetlenieZáhradná, lesná a komunálna technikaZvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Elephant smile,s.r.o.Predaj, servis a inštalácia nabíjacích staníc pre elektromobilyKompletná ponuka komunálnej techniky...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOBezpečnosť cestnej premávky