Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískIhriská pre všetky generácie - DEXTRADE Žilina, s.r.o.TeSe s.r.o. - Protišmykové a reflexné páskyČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíSPORT REAL s.r.o.Rozžiarte Vianoce vo Vašom okolíRVL13 - workoutové ihriskáLeader v predaji komunálnej technikyPredaj a prenájom dopravného značeniaNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAZáhradná, lesná technika a komunálna technikaSIGNATECH spol. s r. o.Najväčší výrobca športovísk na SlovenskuVáš špecialista na kovový nábytokHIT HOFMAN, s.r.o.Pekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáŠportové povrchy a detské ihriskáLinea SK, s.r.o.Detské ihriská Play&Fun pre radosť detíMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁSystémy pre dopravu a bezpečnosťKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Školex s.r.o.Nabíjacie stanice pre elektromobilyDrevené detské ihriská z agátového drevaSlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Profesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíOzvučovacia technika pre mestá a obce, školy, škôlky, kultúrne domy, kostoly, domy smútku, športoviskáNávrh a realizácia detských ihrískFrantišek Křivák - TEROSATZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.Sme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaRealizácia športových staviebProfesionálna technika, závlahyPopredný európsky výrobca LED modulovInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyUkazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávky

Sterilizátor vzduchu SterilLight Air, 60 od firmy NOMIland s.r.o.

Bezplatná infolinka: 0800 60 60 50V pracovných dňoch od 08.00 do 15.00 hod.

Sterilizátory vzduchu STERILLIGHT Air 60 sú určené na čistenie vzduchu v uzavretých priestoroch. Využívajú zdroj ultrafialového žiarenia bez tvorby ozónu, ktorý je uzavretý nepriepustným krytom a zariadenie je preto možné využívať aj v prítomnosti človeka. Kontaminovaný vzduch je nasávaný cez nasávací otvor do zariadenia. Následne prechádza sterilizačnou komorou, kde sú baktérie, vírusy a plesne vystavené UV-C žiareniu počas dostatočne dlhej expozičnej doby a likvidované. V zdravotníctve sa UV-C žiarenie využíva na dezinfekciu priestorov už desiatky rokov.

Použitie: školstvo, domácnosti, administratívne priestory, zdravotníctvo, obchody, hotely.

Bezpečná a vysoko efektívna technológia na likvidáciu vírusov (aj COVID-19), baktérií, roztočov a plesní pomocou ultrafialového žiarenia UV-C. Účinný aj pri bežných virózach a chorobách.

435,00 € s DPH
Vydavateľstvo MONEX

Technické údaje:

Príkon: 52 W.
Objem prečerpaného vzduchu: 50 m3 / h.
Hmotnosť: 5,7 kg.
Životnosť UV-C zdroja: 8000 hod.
Zdroj UV-C žiarenia: 2 x 16 W (G5).
Minimálna životnosť zariadenia: 60 000 hod.
Rozmery: 75 x 22 x 9 cm (D x Š x V).

PLUSY A VÝHODY

- kvalitný certifikovaný slovenský výrobok

- jednoduché ovládanie

- uzavretý sterilizátor = bezpečný

- bez O3 (bez ozónu)

- nízka hlučnosť

- nepretržité čistenie vzduchu v prítomnosti ľudí

- príslušenstvo na dokúpenie:

  • mobilný stojan na kolieskach (LD00001)
  • stojan na nábytok (LD00002)
  • závesné príslušenstvo - lanko (LD00004)
  • závesné príslušenstvo - retiazka (LD00003)

Odoslaním objednávky súhlasíte so spracovaním a podmienkami ochrany osobných údajov.

Objednávka - Sterilizátor vzduchu SterilLight Air, 60 od firmy NOMIland s.r.o.

Vaša objednávka:
Počet kusov *
*
*
*
*
*
*
*
*
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Kópia Vašej objednávky bude zaslaná na Váš e-mail.
BELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnostiVýstavba športovísk, ihrísk, parkovRealizácia športovísk a športových povrchovNábytok pre jasle, škôlky a základné školyDetské ihriská, Vonkajšie Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkúrové ihriská, Zatrávňovacie rohože, Mestský mobiliárŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáSAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáŠtudio-21 plus, s.r.o.Záhradná, lesná a komunálna technikaIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieŠpecialisti na svetelné dekorácieMANNET s.r.o. - technika a riešenia pre každéhoZhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaVýstavba športových areálovKompletné vybavenie škôlPara Invest s.r.o.Kompletná ponuka komunálnej technikyKAPA AUDIO - Professional SoundRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.CSAKOM, spol. s r.o.Marko MT, s.r.o.Športové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovZvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieEco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKStroje pre údržbu a opravu komunikáciíProfesionálne vokajšie parky a outdoor telocvičneA J Produkty a.s.Profesionálne LED vianočné osvetlenieRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkySolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o....riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOCERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇUBezpečnosť cestnej premávkyElephant smile,s.r.o.STAVREMManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuRenovácia parkietVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Dekorum s.r.o.Predaj, servis a inštalácia nabíjacích staníc pre elektromobilyNabíjacie stanice pre elektromobilyFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Verejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.