Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískIhriská pre všetky generácie - DEXTRADE Žilina, s.r.o.Školský nábytok Daffer s.r.o.Nabíjacie stanice pre elektromobilyDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.Systémy pre dopravu a bezpečnosťPopredný európsky výrobca LED modulovProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíPredaj a prenájom dopravného značeniaSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaHIT HOFMAN, s.r.o.Leader v predaji komunálnej technikyDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAOzvučovacia technika pre mestá a obce, školy, škôlky, kultúrne domy, kostoly, domy smútku, športoviskáNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuUkazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyRVL13 - workoutové ihriskáFrantišek Křivák - TEROSATSIGNATECH spol. s r. o.Pekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokDrevené detské ihriská z agátového drevaInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyVáš špecialista na kovový nábytokDetské ihriská, street workout, fitness prvkyLinea SK, s.r.o.Záhradná, lesná technika a komunálna technikaInštalácaí káblových rozvodovMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁŠkolex s.r.o.Služby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Realizácia športových staviebKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíProfesionálna technika, závlahyČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíNávrh a realizácia detských ihrískSPORT REAL s.r.o.Športové povrchy a detské ihriskáP & L Slovakia, spol s r.o.

Sterilizátor vzduchu SterilLight Air, 60 od firmy NOMIland s.r.o.

Bezplatná infolinka: 0800 60 60 50V pracovných dňoch od 08.00 do 15.00 hod.

Sterilizátory vzduchu STERILLIGHT Air 60 sú určené na čistenie vzduchu v uzavretých priestoroch. Využívajú zdroj ultrafialového žiarenia bez tvorby ozónu, ktorý je uzavretý nepriepustným krytom a zariadenie je preto možné využívať aj v prítomnosti človeka. Kontaminovaný vzduch je nasávaný cez nasávací otvor do zariadenia. Následne prechádza sterilizačnou komorou, kde sú baktérie, vírusy a plesne vystavené UV-C žiareniu počas dostatočne dlhej expozičnej doby a likvidované. V zdravotníctve sa UV-C žiarenie využíva na dezinfekciu priestorov už desiatky rokov.

Použitie: školstvo, domácnosti, administratívne priestory, zdravotníctvo, obchody, hotely.

Bezpečná a vysoko efektívna technológia na likvidáciu vírusov (aj COVID-19), baktérií, roztočov a plesní pomocou ultrafialového žiarenia UV-C. Účinný aj pri bežných virózach a chorobách.

435,00 € s DPH
Vydavateľstvo MONEX

Technické údaje:

Príkon: 52 W.
Objem prečerpaného vzduchu: 50 m3 / h.
Hmotnosť: 5,7 kg.
Životnosť UV-C zdroja: 8000 hod.
Zdroj UV-C žiarenia: 2 x 16 W (G5).
Minimálna životnosť zariadenia: 60 000 hod.
Rozmery: 75 x 22 x 9 cm (D x Š x V).

PLUSY A VÝHODY

- kvalitný certifikovaný slovenský výrobok

- jednoduché ovládanie

- uzavretý sterilizátor = bezpečný

- bez O3 (bez ozónu)

- nízka hlučnosť

- nepretržité čistenie vzduchu v prítomnosti ľudí

- príslušenstvo na dokúpenie:

  • mobilný stojan na kolieskach (LD00001)
  • stojan na nábytok (LD00002)
  • závesné príslušenstvo - lanko (LD00004)
  • závesné príslušenstvo - retiazka (LD00003)

Odoslaním objednávky súhlasíte so spracovaním a podmienkami ochrany osobných údajov.

Objednávka - Sterilizátor vzduchu SterilLight Air, 60 od firmy NOMIland s.r.o.

Vaša objednávka:
Počet kusov *
*
*
*
*
*
*
*
*
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Kópia Vašej objednávky bude zaslaná na Váš e-mail.
ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovRealizácia športovísk a športových povrchovDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáSAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáŠtudio-21 plus, s.r.o.Záhradná, lesná a komunálna technikaNabíjacie stanice pre elektromobilySolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Predaj, servis a inštalácia nabíjacích staníc pre elektromobilySTAVREMVýstavba športových areálovKAPA AUDIO - Professional SoundVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Špecialisti na svetelné dekorácieCERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇUKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyRenovácia parkietEco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonProfesionálne LED vianočné osvetlenieIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYCSAKOM, spol. s r.o.URBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Kompletná ponuka komunálnej technikyA J Produkty a.s.Dekorum s.r.o.Športové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Stroje pre údržbu a opravu komunikáciíZhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíZvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieMANNET s.r.o. - technika a riešenia pre každéhoKompletné vybavenie škôl...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOPara Invest s.r.o.Profesionálne vokajšie parky a outdoor telocvičneManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuElephant smile,s.r.o.Marko MT, s.r.o.Verejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Výrobca vonkajších vitrín a mobiliáruRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Bezpečnosť cestnej premávkyVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovOsvetlenie - ozvučenie miest a obcí