Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískIhriská pre všetky generácie - DEXTRADE Žilina, s.r.o.SIGNATECH spol. s r. o.Nabíjacie stanice pre elektromobilyProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyZáhradná, lesná technika a komunálna technikaLinea SK, s.r.o.Školex s.r.o.Kontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokFrantišek Křivák - TEROSATOzvučovacia technika pre mestá a obce, školy, škôlky, kultúrne domy, kostoly, domy smútku, športoviskáVáš špecialista na kovový nábytokDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAUkazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyRVL13 - workoutové ihriskáPopredný európsky výrobca LED modulovHIT HOFMAN, s.r.o.Najväčší výrobca športovísk na SlovenskuMobiliár pre mestá a obceŠatňové skrinky s grafickým motívomNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyDetské ihriská, street workout, fitness prvkyDrevené detské ihriská z agátového drevaKomplexné vybavenie športovískŠportové povrchy a detské ihriskáP & L Slovakia, spol s r.o.Systémy pre dopravu a bezpečnosťProfesionálna technika, závlahyNávrh a realizácia detských ihrískRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Leader v predaji komunálnej technikyMY DVA Slovakia, s.r.o.Alex kovový a školský nábytok s.r.o.Predaj a prenájom dopravného značeniaČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíRealizácia športových staviebŠtudio-21 plus, s.r.o.Záhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.SPORT REAL s.r.o.Inštalácaí káblových rozvodovSlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihrisko

Stojan na dezinfekciu s bezdotykovým dávkovačom s dezinfekciou, 800 ml od firmy A J Produkty a.s.

Bližšie informácie: 02/ 48 214 712, info@ajprodukty.sk

Číslo výrobku: 334090

139,- €  169,- €
Cena bez DPH
Vydavateľstvo MONEX
Dodanie v rozsahu 4-6 pracovných dní a j produkty

  • Bezkontaktný  
  • Dávkovač na senzor, 800 ml (súčasť balenia)  
  • Nastavenie pomocou aplikácie 

Dezinfekčný stojan so smart senzorovým bezdotykovým dávkovačom dezinfekcie s objemom 800 ml. Dávkovač je možné nastaviť pomocou aplikácie (viď popis nižšie). Tento stojan na dezinfekciu je vhodný pre podniky, školy, obchodné centrá, obchody, úrady - jednoducho všade, kde je potrebná častá dezinfekcia rúk pre zamestnancov alebo návštevníkov. Dávkovač je dodávaný bez batérií. 

Parametre 

Výška: 1370 mm

Šírka: 350 mm

Hĺbka: 400 mm

Materiál konštrukcie: Oceľový plech

Hmotnosť: 10 kg

Montáž: Dodávané v rozloženom stave

Záruka: 3 roky

Popis produktu 

Stojan na dezinfekciu s bezdotykovým dávkovačom dezinfekcie s objemom 800 ml. Dávkovač dezinfekcie funguje na senzor, takže stačí pod dávkovač vložiť ruku a potrebné množstvo dezinfekcie vám dávkovač bezkontaktne nanesie na vašu ruku. Dávkovač disponuje mnohými možnosťami nastavení pomocou mobilnej aplikácie Hygienekey. Po stiahnutí aplikácie mobilný telefón spárujete s dávkovačom pomocou bluetooth a v aplikácií si následne môžete nastaviť objem jednotlivých dávok dezinfekcie, v aké dni a v akom čase má byť dávkovač dezinfekcie zapnutý a taktiež si môžete vybrať z 3 módov dávkovania podľa typu dezinfekčnej náplne (pena, tekutina, sprej). V aplikácií tiež prehľadne vidíte, koľko dezinfekcie ešte v dávkovači zostáva a aj úroveň nabitia batérií. Aplikácia Hygienekey je dostupná na pre iOS aj Android. Samotný stojan na dezinfekciu disponuje v hornej časti veľkým voľným priestorom, na ktorý si môžete nalepiť piktogram, alebo pripnúť bezpečnostné informácie a meniť ich podľa potreby. Dávkovač je dodávaný bez batérií (je potrebné doobjednať 4 ks AA batérií).

Odoslaním objednávky súhlasíte so spracovaním a podmienkami ochrany osobných údajov.

Objednávka - Stojan na dezinfekciu s bezdotykovým dávkovačom s dezinfekciou, 800 ml od firmy A J Produkty a.s.

Vaša objednávka:
Počet kusov *
*
*
*
*
*
*
*
*
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Kópia Vašej objednávky bude zaslaná na Váš e-mail.
ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovRealizácia športovísk a športových povrchovDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáSAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáEco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonKompletná ponuka komunálnej technikyManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuKomplexné riešenie pre obce a mestáVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Dextrade Žilina, s.r.o.Výstavba športových areálovA J Produkty a.s.Revízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíSTAVREMOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkywww.mojeihrisko.skMANNET s.r.o. - technika a riešenia pre každéhoŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Záhradná, lesná a komunálna technikaProfesionálne LED vianočné osvetlenieMarko MT, s.r.o.Vianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieBezpečnosť cestnej premávkyRenovácia parkietŠpecialisti na svetelné dekorácieZhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Stroje pre údržbu a opravu komunikáciíVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Usporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaPara Invest s.r.o.Elephant smile,s.r.o.CSAKOM, spol. s r.o.Všetko pre školuNabíjacie stanice pre elektromobilyVšetko pre bezpečné cestyZvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískSolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.KAPA AUDIO - Professional Sound...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Komplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školySPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYDekorum s.r.o.