Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískVonkajšia upratovacia technikaPREDAJ PROFESIONÁLNEJ POĽNOHOSPODÁRSKEJ, KOMUNÁLNEJ, LESNÍCKEJ A ZÁHRADNEJ TECHNIKYProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuPopredný európsky výrobca LED modulovSlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoSystémy pre dopravu a bezpečnosťDrevené detské ihriská z agátového drevaŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Český výrobca vianočných a svetelných dekoráciíŠkolex s.r.o.Kontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmySme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaNajväčší výber certifikovaného nábytku, hračiek a pomôcok pre školy, škôlky a jasle.MY DVA Slovakia, s.r.o.František Křivák - TEROSATRealizácia športových staviebŠatňové skrinky s grafickým motívomNávrh a realizácia detských ihrískŠportové povrchy a detské ihriskáPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRASIGNATECH spol. s r. o.P & L Slovakia, spol s r.o.Detské ihriská, street workout, fitness prvkyZáhradná, lesná technika a komunálna technikaInštalácaí káblových rozvodovMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁSPORT REAL s.r.o.Mobiliár pre mestá a obceŠtudio-21 plus, s.r.o.Váš špecialista na kovový nábytokHIT HOFMAN, s.r.o.Inteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyPredaj a prenájom dopravného značeniaLinea SK, s.r.o.Rozžiarte Vianoce vo Vašom okolíKomplexné vybavenie športovískLeader v predaji komunálnej technikyRVL13 - workoutové ihriskáDodanie a montáž detských preliezačiek, ihrísk a Outdoor fitnessŠkolský nábytok Daffer s.r.o.

VISTECH s.r.o. - IP audio systém Harmonys - lepšia organizácia vyučovania a vyššia bezpečnosť v škole

IP audio systém Harmonys - lepšia organizácia vyučovania a vyššia bezpečnosť v škole

  • Chcete signalizáciu prestávok melódiami ?
  • Chcete varovanie osôb pred nebezpečenstvom ?
  • Chcete hlásenia alebo hudbu do vybraných zón ?
  • Chcete mať v škole presný čas ?
  • Systém Harmonys toto všetko dokáže !

VISTECH s.r.o.

Systém Harmonys (IP audio systém pre školské zvonenie, školský rozhlas a varovanie pred nebezpečenstvom) bol rozšírený o ďalšie zariadenia:

  • Diaľkový ovládač a prijímač - pre ručné spustenie systému varovania (generovanie sirény, predprogramovaného hlásenie, zopnutie relé a pod.)
  • GSM ovládacia skrinka - pre spustenie systému varovania z mobilného telefónu a odoslanie SMS varovných správ až na 6 telefónnych čísiel
  • Harmonys Line - toto zariadenie umožňuje pripojenie systému Harmonys k zosilňovaču indukčnej slučky alebo zosilňovaču 100V audio systému.

Odoslaním objednávky súhlasíte so spracovaním a podmienkami ochrany osobných údajov.

Objednávka - VISTECH s.r.o. - IP audio systém Harmonys - lepšia organizácia vyučovania a vyššia bezpečnosť v škole

Vaša objednávka:
*
*
*
*
*
*
*
*
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Kópia Vašej objednávky bude zaslaná na Váš e-mail.
ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovDetské a viacúčelové ihriská, športoviská, záhradná architektúraDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáFRANTIŠEK SMITKA - DETSKÉ IHRISKÁ, WORKOUT, FITNESSVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Predaj, servis poľnohospodárskej a komunálnej technikyKompletná ponuka komunálnej technikyManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuŠpecialisti na svetelné dekorácieDextrade Žilina, s.r.o.Profesionálne LED vianočné osvetlenieVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruRenovácia parkietVšetko pre bezpečné cestyVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieVšetko pre školuKAPA AUDIO - Professional SoundA J Produkty a.s.Stroje pre údržbu a opravu komunikáciíwww.mojeihrisko.skVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Komplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školySPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaKomplexné riešenie pre obce a mestá3D PROGRAM – unikátne 3D herné prvkyCSAKOM, spol. s r.o.Marko MT, s.r.o.Kompletné vybavenie škôlŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.STAVREMSPORT SERVICE, s.r.o. - multifunkčné a detské ihriská, workoutové a fintess ihriskáURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Osvetlenie - ozvučenie miest a obcíUsporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatia...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYElephant smile,s.r.o.Záhradná, lesná a komunálna technikaFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Bezpečnosť cestnej premávkyDekorum s.r.o.Para Invest s.r.o.Odpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyVýstavba športových areálovVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémov