Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískVonkajšia upratovacia technikaPREDAJ PROFESIONÁLNEJ POĽNOHOSPODÁRSKEJ, KOMUNÁLNEJ, LESNÍCKEJ A ZÁHRADNEJ TECHNIKYProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAMY DVA Slovakia, s.r.o.Predaj a prenájom dopravného značeniaŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokSPORT REAL s.r.o.Záhradná, lesná technika a komunálna technikaNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuŠportové povrchy a detské ihriskáŠkolex s.r.o.František Křivák - TEROSATŠtudio-21 plus, s.r.o.Alex kovový a školský nábytok s.r.o.Realizácia športových staviebNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyHIT HOFMAN, s.r.o.Detské ihriská, street workout, fitness prvkyRVL13 - workoutové ihriskáNávrh a realizácia detských ihrískMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁSIGNATECH spol. s r. o.Pekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáNajväčší výber certifikovaného nábytku, hračiek a pomôcok pre školy, škôlky a jasle.Služby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoLeader v predaji komunálnej technikyInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoKomplexné vybavenie športovískPopredný európsky výrobca LED modulovRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíMobiliár pre mestá a obceVáš špecialista na kovový nábytokInštalácaí káblových rozvodovDodanie a montáž detských preliezačiek, ihrísk a Outdoor fitnessŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Systémy pre dopravu a bezpečnosťDrevené detské ihriská z agátového drevaŠatňové skrinky s grafickým motívomP & L Slovakia, spol s r.o.Linea SK, s.r.o.

Akustické mobilné priečky od firmy Peter Galvánek - Bytex

Peter Galvánek - Bytex, 0905 470 144, sportparket@gmail.com

www.mobilnepriecky.sk

Čo je akustická mobilná priečka?

Mobilná akustická priečka je systém, ktorý umožňuje rozdelenie priestoru prakticky ľubovoľným spôsobom.

Kde môžem využiť tento systém?

Mobilné akustické priečky možno využiť napríklad v:

  • školách
  • kultúrnych domoch
  • konferenčných sálach
  • kanceláriách
  • multifunkčných objektoch
  • hoteloch
  • reštauráciách
  • a mnohých ďalších objektoch

Prečo mobilné akustické priečky?

Základnou myšlienkou a funkcií týchto stien je rozdelenie a usporiadaniu priestoru rýchlym, jednoduchým, elegantným a finančne nenáročným spôsobom.

bytex

www.mobilnepriecky.sk

ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovDetské a viacúčelové ihriská, športoviská, záhradná architektúraDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáFRANTIŠEK SMITKA - DETSKÉ IHRISKÁ, WORKOUT, FITNESSVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Predaj, servis poľnohospodárskej a komunálnej technikyKompletná ponuka komunálnej technikyManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuKomplexné riešenie pre obce a mestáSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOK3D PROGRAM – unikátne 3D herné prvkywww.mojeihrisko.skFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Rozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Bezpečnosť cestnej premávkySPORT SERVICE, s.r.o. - multifunkčné a detské ihriská, workoutové a fintess ihriskáVšetko pre školuOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískDekorum s.r.o.Vianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Odpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyŠpecialisti na svetelné dekorácieCSAKOM, spol. s r.o.Elephant smile,s.r.o.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYSTAVREM...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOKAPA AUDIO - Professional SoundPara Invest s.r.o.Marko MT, s.r.o.Stroje pre údržbu a opravu komunikáciíRenovácia parkietKompletné vybavenie škôlUsporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Výstavba športových areálovZáhradná, lesná a komunálna technikaVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruDextrade Žilina, s.r.o.Všetko pre bezpečné cestyA J Produkty a.s.Profesionálne LED vianočné osvetlenie