Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískIhriská pre všetky generácie - DEXTRADE Žilina, s.r.o.Školský nábytok Daffer s.r.o.Nabíjacie stanice pre elektromobilyDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.RVL13 - workoutové ihriskáČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁRealizácia športových staviebSPORT REAL s.r.o.Inteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyPopredný európsky výrobca LED modulovHIT HOFMAN, s.r.o.ŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokŠkolex s.r.o.Systémy pre dopravu a bezpečnosťNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuVáš špecialista na kovový nábytokProfesionálna technika, závlahySIGNATECH spol. s r. o.Kontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoInštalácaí káblových rozvodovSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaSlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoP & L Slovakia, spol s r.o.František Křivák - TEROSATDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRALeader v predaji komunálnej technikyProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíUkazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyZáhradná, lesná technika a komunálna technikaPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáDrevené detské ihriská z agátového drevaOzvučovacia technika pre mestá a obce, školy, škôlky, kultúrne domy, kostoly, domy smútku, športoviskáPredaj a prenájom dopravného značeniaNávrh a realizácia detských ihrískLinea SK, s.r.o.Detské ihriská, street workout, fitness prvkyŠportové povrchy a detské ihriskáAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Nádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmy

CD - Príhovory, prejavy, vinše a blahoželania pre mestá a obce Slovenska od vydavateľstva MONEX

  MONEX Slovakia s.r.o., Banícka 14/7, 971 01 Prievidza, Slovensko, Telefón: 00421 907 222 944, E-mail: info@katalogfirmy.sk, Web: www.katalogfirmy.sk

CD - Príhovory, prejavy, vinše a blahoželania pre mestá a obce SlovenskaOBJEDNAŤ

Formát: pdf

Cena: 23,90 EUR

Poštovné a balné zdarma.

CD zasielame poštou na dobierku.

CD obsahuje 190 strán (formát PDF) príhovorov, prejavov, vinšov a blahoželaní určených predovšetkým pre starostov, primátorov, prednostov, zástupcov a pracovníkov miest a obcí Slovenska.

Príhovory, prejavy, vinše a blahoželania boli zozbierané a tvorené pre mestá a obce Slovenska.

Veríme, že toto CD plné príhovorov, prejavov, vinšov a blahoželaní pomôže a bude používané starostami, primátormi a pracovníkmi mestských a obecných úradov na Slovensku.

Podmienkou zobrazenia CD je mať na používanom počítači nainštalovaný program „Adobe Reader,“ alebo iný program podporujúci prácu s formátom (.pdf).

Podrobnejšie o obsahu:

Nakoľko starostovia, primátori a zamestnanci úradov miest a obcí Slovenska sa musia počas roka neustále prihovárať a mať prejavy k svojim občanom miest a obcí Slovenska, sme usúdili že je potrebné vytvoriť zbierku príhovorov, prejavov, vinšov a blahoželaní, tak aby starostovia, primátori a zamestnanci úradov, mohli pomerne ľahko a rýchlo vytvoriť príhovor, prejav, vinš alebo blahoželanie k rôznym slávnostným alebo smútočným príležitostiam a kultúrnospoločenským akciám v meste alebo obci.

Obsah príhovorov, prejavov, vinšov a blahoželaní k rôznym príležitostiam pre mestá a obce SR:

  • K vianočným sviatkom a Novému roku
  • K plesom a silvestrovským oslavám
  • K svadbám a sobášom, telegramy a vinše
  • K pohrebom a smútočným rozlúčkam, vyjadrenie sústrasti pri úmrtí
  • K uvítaniu novonarodených detí, vinše k narodeniu dieťaťa
  • K jubileám občanov, pracovným jubileám a blahoželania jubilantom
  • K jubileám miest a obcí
  • K športovo - kultúrnym podujatiam, významným stavbám a pomníkom
  • OBJEDNAŤBlahoželania k meninám a blahoželania rôznym osobnostiam

 

Odoslaním objednávky súhlasíte so spracovaním a podmienkami ochrany osobných údajov.

Objednávka - CD - Príhovory, prejavy, vinše a blahoželania pre mestá a obce Slovenska od vydavateľstva MONEX

Vaša objednávka:
Počet kusov *
*
*
*
*
*
*
*
*
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Kópia Vašej objednávky bude zaslaná na Váš e-mail.
ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovRealizácia športovísk a športových povrchovDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáSAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáŠtudio-21 plus, s.r.o.Záhradná, lesná a komunálna technikaNabíjacie stanice pre elektromobilySolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Predaj, servis a inštalácia nabíjacích staníc pre elektromobilyŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.SPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaMarko MT, s.r.o.CSAKOM, spol. s r.o.Verejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Bezpečnosť cestnej premávkyOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyProfesionálne LED vianočné osvetlenieVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovPara Invest s.r.o.MANNET s.r.o. - technika a riešenia pre každéhoRenovácia parkietURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuDekorum s.r.o.STAVREMProfesionálne vokajšie parky a outdoor telocvičneZvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieStroje pre údržbu a opravu komunikáciíFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Špecialisti na svetelné dekorácieVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Revízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKZhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíA J Produkty a.s.Verejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Ing. Viera Riljaková - INTERIÉRYVýstavba športových areálovCERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇUKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyEco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonKAPA AUDIO - Professional SoundKompletná ponuka komunálnej technikyOsvetlenie - ozvučenie miest a obcí...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOKompletné vybavenie škôlElephant smile,s.r.o.