Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískIhriská pre všetky generácie - DEXTRADE Žilina, s.r.o.Školský nábytok Daffer s.r.o.Nabíjacie stanice pre elektromobilyDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.ŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokInštalácaí káblových rozvodovNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyNávrh a realizácia detských ihrískŠportové povrchy a detské ihriskáSPORT REAL s.r.o.Školex s.r.o.DOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRARozžiarte Vianoce vo Vašom okolíČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíPredaj a prenájom dopravného značeniaLinea SK, s.r.o.MULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuSIGNATECH spol. s r. o.P & L Slovakia, spol s r.o.Alex kovový a školský nábytok s.r.o.Záhradná, lesná technika a komunálna technikaProfesionálna technika, závlahySystémy pre dopravu a bezpečnosťPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyLeader v predaji komunálnej technikyPopredný európsky výrobca LED modulovDrevené detské ihriská z agátového drevaFrantišek Křivák - TEROSATUkazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyDetské ihriská, street workout, fitness prvkyRealizácia športových staviebSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaVáš špecialista na kovový nábytokKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíOzvučovacia technika pre mestá a obce, školy, škôlky, kultúrne domy, kostoly, domy smútku, športoviskáRVL13 - workoutové ihriskáSlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoHIT HOFMAN, s.r.o.

Kontakt

  • MONEX Slovakia s.r.o.
  • Banícka 14/7
  • 971 01 Prievidza
  • Slovenská republika
  • Telefón: 00421 907 222 944

Chcete pravidelne dostávať kvalitné DOPYTY a OBJEDNÁVKY z www.katalogfirmy.sk od mestských úradov, obecných úradov, škôl a školských zariadení, domov kultúry, domov sociálnych služieb, divadiel, dobrovoľných požiarnych zborov, vyšších územných celkov a celej verejnej správy SR ???

Ak áno, prosím kontaktujte nás:

  • E-mailom: info@katalogfirmy.sk
  • Telefonicky: 00421 907 222 944
  • Kontaktným formulárom: vyplnte ZDARMA kontaktný formulár a odošlite

Odoslaním kontaktného formulára súhlasíte s podmienkami spracovania osobných údajov.

Ak nesúhlasíte so spracovaním osobných údajov nevypĺňajte a neodosielajte kontaktný formulár.

Kontaktný formulár
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovRealizácia športovísk a športových povrchovDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáSAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáŠtudio-21 plus, s.r.o.Záhradná, lesná a komunálna technikaNabíjacie stanice pre elektromobilySolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Predaj, servis a inštalácia nabíjacích staníc pre elektromobilyKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školy...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKORenovácia parkietVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.MANNET s.r.o. - technika a riešenia pre každéhoVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienMarko MT, s.r.o.Zvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Elephant smile,s.r.o.Eco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Odpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyA J Produkty a.s.Profesionálne vokajšie parky a outdoor telocvičneVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieDekorum s.r.o.SPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Bezpečnosť cestnej premávkyKompletné vybavenie škôlCSAKOM, spol. s r.o.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískSTAVREMProfesionálne LED vianočné osvetlenieKompletná ponuka komunálnej technikyOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíCERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇUVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Stroje pre údržbu a opravu komunikáciíPara Invest s.r.o.Zhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKVýstavba športových areálovKAPA AUDIO - Professional SoundŠpecialisti na svetelné dekorácie