Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískIhriská pre všetky generácie - DEXTRADE Žilina, s.r.o.František Křivák - TEROSATNabíjacie stanice pre elektromobilyDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.Nádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyUkazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokŠkolex s.r.o.Inštalácaí káblových rozvodovNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuAlex kovový a školský nábytok s.r.o.HIT HOFMAN, s.r.o.Váš špecialista na kovový nábytokOzvučovacia technika pre mestá a obce, školy, škôlky, kultúrne domy, kostoly, domy smútku, športoviskáSPORT REAL s.r.o.Služby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoDetské ihriská, street workout, fitness prvkyPopredný európsky výrobca LED modulovZáhradná, lesná technika a komunálna technikaŠportové povrchy a detské ihriskáPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíNávrh a realizácia detských ihrískMobiliár pre mestá a obceProfesionálna technika, závlahySIGNATECH spol. s r. o.Sme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaRVL13 - workoutové ihriskáP & L Slovakia, spol s r.o.Predaj a prenájom dopravného značeniaLeader v predaji komunálnej technikyMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁMY DVA Slovakia, s.r.o.Realizácia športových staviebSystémy pre dopravu a bezpečnosťŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Profesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRARozžiarte Vianoce vo Vašom okolíDrevené detské ihriská z agátového drevaŠtudio-21 plus, s.r.o.Šatňové skrinky s grafickým motívomInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyLinea SK, s.r.o.

Dlažby pre mestá a obce

  • Zámkové dlažby, betónové prvky, betónové dlažby, obrubníky, zatrávňovacie dlažby, pokládka zámkovej dlažby, pokládka dlažby, predaj dlažby, poradenstvo pre dlažbu
  • Počet firiem v kategórii (18)

Jozef Spodniak JORAX

Jozef Spodniak JORAX
Adresa: Nám.mieru 1395/25, 962 12 Detva
Viac informácií

PAK-INVEST, s.r.o.

PAK-INVEST, s.r.o.
Adresa: Kovarská 157/20, 955 01 Chrabrany
Viac informácií

TEXING PREST, s.r.o.

TEXING PREST, s.r.o.
Adresa: Bystrická cesta 45, 034 01 Ružomberok
Viac informácií

Rehak Paving s.r.o.

Rehak Paving s.r.o.
Adresa: Dopravná 18, 955 01 Topoľčany
Viac informácií

MARM, s. r. o.

MARM, s. r. o.
Adresa: Hamuliakovo 119, 900 43 Hamuliakovo
Viac informácií

Jaroslav Obcovič

Jaroslav Obcovič
Adresa: Svätoplukova 1213/19, 903 01 Senec
Viac informácií

Marek Labuda - LBD

Marek Labuda - LBD
Adresa: Obsolovce 93, 956 08 Horné Obdokovce
Viac informácií
ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovRealizácia športovísk a športových povrchovDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáSAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáCERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇUOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíZáhradná, lesná a komunálna technikaURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyMarko MT, s.r.o.Solárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Ing. Viera Riljaková - INTERIÉRYPara Invest s.r.o.A J Produkty a.s.Všetko pre bezpečné cestyKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieVšetko pre školuRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Verejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Športové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Kompletná ponuka komunálnej technikyŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKSTAVREMFLORA SERVIS GROUP, s.r.o....riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOZvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.MANNET s.r.o. - technika a riešenia pre každéhoProfesionálne LED vianočné osvetlenieSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaEco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonVýstavba športových areálovUsporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaElephant smile,s.r.o.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovStroje pre údržbu a opravu komunikáciíKomplexné riešenie pre obce a mestáBezpečnosť cestnej premávkyKAPA AUDIO - Professional SoundRenovácia parkietCSAKOM, spol. s r.o.Kompletné vybavenie škôlZhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíNabíjacie stanice pre elektromobilyŠpecialisti na svetelné dekorácieManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuDekorum s.r.o.