Slovenský výrobca značkových detských ihrísk - Playsystem s.r.o.Budujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískKompletná ponuka komunálnej technikyCERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇUNOMiland s.r.o. - Učebné pomôckyBezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáFrantišek Křivák - TEROSATColmex - posilovny, fitparky, workoutVýstroj pre váš zážitokPopredný európsky výrobca LED modulovProfesionálna technika, závlahyInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravySme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaŠportové povrchy a detské ihriskáLeader v predaji komunálnej technikyVáš špecialista na kovový nábytokŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Ukazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyHIT HOFMAN, s.r.o.Návrh a realizácia detských ihrískRealizácia športových staviebNabíjacie stanice pre elektromobilySIGNATECH spol. s r. o.DOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.MULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíREVO hřiště s.r.o. - detské ihriskáNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíŠkolex s.r.o.Drevené detské ihriská z agátového drevaProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíPredaj a prenájom dopravného značeniaNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuLinea SK, s.r.o.

Dlažby pre mestá a obce

  • Zámkové dlažby, betónové prvky, betónové dlažby, obrubníky, zatrávňovacie dlažby, pokládka zámkovej dlažby, pokládka dlažby, predaj dlažby, poradenstvo pre dlažbu
  • Počet firiem v kategórii (18)

Jozef Spodniak JORAX

Jozef Spodniak JORAX
Adresa: Nám.mieru 1395/25, 962 12 Detva
Viac informácií

PAK-INVEST, s.r.o.

PAK-INVEST, s.r.o.
Adresa: Kovarská 157/20, 955 01 Chrabrany
Viac informácií

TEXING PREST, s.r.o.

TEXING PREST, s.r.o.
Adresa: Bystrická cesta 45, 034 01 Ružomberok
Viac informácií

Rehak Paving s.r.o.

Rehak Paving s.r.o.
Adresa: Dopravná 18, 955 01 Topoľčany
Viac informácií

MARM, s. r. o.

MARM, s. r. o.
Adresa: Hamuliakovo 119, 900 43 Hamuliakovo
Viac informácií

Jaroslav Obcovič

Jaroslav Obcovič
Adresa: Svätoplukova 1213/19, 903 01 Senec
Viac informácií

Marek Labuda - LBD

Marek Labuda - LBD
Adresa: Obsolovce 93, 956 08 Horné Obdokovce
Viac informácií
Kontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoStroje pre údržbu a opravu komunikáciíRealizácia športovísk a športových povrchovNábytok pre jasle, škôlky a základné školyDetské ihriská, Vonkajšie Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkúrové ihriská, Zatrávňovacie rohože, Mestský mobiliárIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáŠPORTOVÉ PROJEKTYSAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáŠtudio-21 plus, s.r.o.GARDEN TEAM s.r.o.Komplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyZáhradná, lesná a komunálna technikaURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískKompletné vybavenie škôlElephant smile,s.r.o.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovEco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Profesionálne LED vianočné osvetlenieŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Ing. Viera Riljaková - INTERIÉRYSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiadecoLIGHTING s.r.o. - vianočné osvetlenie...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOVýstavba športových areálovALEX kovový a školský nábytok s.r.o.Renovácia parkietSolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.CSAKOM, spol. s r.o.Odpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Profesionálne vokajšie parky a outdoor telocvičneZhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienNajkvalitnejšie vybavenie pre street workout, calisthenicu a parkour.Špecialisti na svetelné dekorácieA J Produkty a.s.STAVREMBezpečnosť cestnej premávkyMarko MT, s.r.o.Para Invest s.r.o.Zvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieKomunálna technikaRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.