Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískIhriská pre všetky generácie - DEXTRADE Žilina, s.r.o.František Křivák - TEROSATNabíjacie stanice pre elektromobilyDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.Ukazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyŠatňové skrinky s grafickým motívomZáhradná, lesná technika a komunálna technikaDrevené detské ihriská z agátového drevaNávrh a realizácia detských ihrískProfesionálna technika, závlahyPopredný európsky výrobca LED modulovSIGNATECH spol. s r. o.Sme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Inteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyMobiliár pre mestá a obceLinea SK, s.r.o.Predaj a prenájom dopravného značeniaHIT HOFMAN, s.r.o.MY DVA Slovakia, s.r.o.DOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAOzvučovacia technika pre mestá a obce, školy, škôlky, kultúrne domy, kostoly, domy smútku, športoviskáŠkolex s.r.o.Rozžiarte Vianoce vo Vašom okolíSPORT REAL s.r.o.Najväčší výrobca športovísk na SlovenskuŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Študio-21 plus, s.r.o.Leader v predaji komunálnej technikyŠportové povrchy a detské ihriskáVáš špecialista na kovový nábytokČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíSlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokSystémy pre dopravu a bezpečnosťP & L Slovakia, spol s r.o.Detské ihriská, street workout, fitness prvkyInštalácaí káblových rozvodovPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoRVL13 - workoutové ihriskáRealizácia športových stavieb

Pumptrackové dráhy

  • Pumptrack je návyková, pôvodne bicyklová dráha, ktorá láka všetky vekové a výkonnostné kategórie jazdcov od najmenších detí na odrážadlách až po pretekárov.
  • Počet firiem v kategórii (1)
ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovRealizácia športovísk a športových povrchovDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáSAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáCERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇUOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíZáhradná, lesná a komunálna technikaURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískA J Produkty a.s.Usporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaKompletná ponuka komunálnej technikyŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKPara Invest s.r.o.Všetko pre bezpečné cestyZhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaSTAVREMOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkySolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Verejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Výrobca vonkajších vitrín a mobiliáruRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Športové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Ing. Viera Riljaková - INTERIÉRYVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovBezpečnosť cestnej premávkyKomplexné riešenie pre obce a mestáMarko MT, s.r.o.CSAKOM, spol. s r.o.KAPA AUDIO - Professional SoundVšetko pre školuKompletné vybavenie škôlStroje pre údržbu a opravu komunikáciíNabíjacie stanice pre elektromobilyMANNET s.r.o. - technika a riešenia pre každéhoŠpecialisti na svetelné dekorácieVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieZvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenie...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOElephant smile,s.r.o.Renovácia parkietDekorum s.r.o.Výstavba športových areálovManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuEco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonProfesionálne LED vianočné osvetlenieKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.FLORA SERVIS GROUP, s.r.o.