Kategórie

Slovenský výrobca značkových detských ihrísk - Playsystem s.r.o.Budujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískKompletná ponuka komunálnej technikyNOMiland s.r.o. - Učebné pomôckySIGNATECH spol. s r. o.obec24.sk - digitálne úradné tabuleVýstroj pre váš zážitokUkazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAŠportové povrchy a detské ihriskáZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.REVO hřiště s.r.o. - detské ihriskáSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaZora-mimex servis s. r. o. Vám ponúka kvalitnú poľnohospodársku, komunálnu a lesnú techniku so záručným a pozáručným servisomNabíjacie stanice pre elektromobilyŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Inteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyFrantišek Křivák - TEROSATBezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁRealizácia športových staviebDrevené detské ihriská z agátového drevaProfesionálna technika, závlahyPredaj a prenájom dopravného značeniaLinea SK, s.r.o.Profesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíCERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇUŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokHIT HOFMAN, s.r.o.Školex s.r.o.Váš špecialista na kovový nábytokNávrh a realizácia detských ihrískDetské ihriská Play&Fun pre radosť detí

AC nabíjacie stanice s reklamným displejom pre prezentačné a komerčné využitie od Eco Auto s.r.o.

Bližšie informácie tel. 0911 010 761 e mail: info@ecoauto.sk

Rozširujeme ponuku nabíjacích staníco komerčné AC a DC nabíjacie stanice pre elektromobily

Novým trendom vo vývoji nabíjacích staníc je prechod od „anti vandal“ riešení ku komerčnému využitiu nabíjacej stanice vo forme 55“ palcovej obrazovky prereklamné a komerčné účely.

Poskytovateľ nabíjacích služieb má možnosť počas nabíjania elektromobilu v dĺžke rádovo desiatok minúť využiť prednú časť nabíjacej stanice a poskytnúť posádke elektromobilu rôzne druhykomerčných informácií alebo môže tento reklamný priestor prenajať inému subjektu.

Takýmto komerčným využitím je možné okrem príjmu za nabíjanie získať dodatočný príjem a zvýšiť ziskovosť poskytovaných nabíjacích služieb. Napriek tomu, že ich cena je o polovicu vyššia návratnosť investície je o tretinu rýchlejšia.

Spoločnosť ECO Auto s.r.o. v spolupráci s čínskymi výrobcamiponúka AC komerčné nabíjacie stanice s výkonom 11/22/43 kW a DC komerčné nabíjacie stanice s výkonom od 40 do 600 kW.

Pre zobrazenie technických parametrov vo formáte PDF, kliknite sem ...

Kontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoStroje pre údržbu a opravu komunikáciíRealizácia športovísk a športových povrchovNábytok pre jasle, škôlky a základné školyDetské ihriská, Vonkajšie Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkúrové ihriská, Zatrávňovacie rohože, Mestský mobiliár20 rokov inovácií pre čistotu našich miest - REDOX s.r.o.Intersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáDetské ihriská, workoutové ihriská, mobiliár, cykloprístreškySAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáGARDEN TEAM s.r.o.Komplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíZáhradná, lesná a komunálna technikaPETONA CZECH s.r.o. Vám ponúka komplexné vybavenie materských, základných, stredných a vysokých škôl.Elephant smile, s.r.o. - Váš výrobca detského a školského nábytku.Eco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonKompletné vybavenie škôlSolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Rozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Para Invest s.r.o.Verejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.SPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročia...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOKomunálna technikaFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískŠpecialisti na svetelné dekorácieALEX kovový a školský nábytok s.r.o.Športové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Revízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienVýstavba športových areálovIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYNajkvalitnejšie vybavenie pre street workout, calisthenicu a parkour.Zvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadeniedecoLIGHTING s.r.o. - vianočné osvetlenieZhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíBezpečnosť cestnej premávkyVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieElephant smile,s.r.o.A J Produkty a.s.Renovácia parkietSTAVREMŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKCSAKOM, spol. s r.o.Marko MT, s.r.o.