Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískIhriská pre všetky generácie - DEXTRADE Žilina, s.r.o.Školský nábytok Daffer s.r.o.Nabíjacie stanice pre elektromobilyDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.František Křivák - TEROSATHIT HOFMAN, s.r.o.SPORT REAL s.r.o.Sme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíSystémy pre dopravu a bezpečnosťAlex kovový a školský nábytok s.r.o.ŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokSIGNATECH spol. s r. o.Návrh a realizácia detských ihrískDetské ihriská, street workout, fitness prvkyPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáLeader v predaji komunálnej technikyVáš špecialista na kovový nábytokProfesionálna technika, závlahySlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoRealizácia športových staviebŠportové povrchy a detské ihriskáDrevené detské ihriská z agátového drevaPopredný európsky výrobca LED modulovProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíUkazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyInštalácaí káblových rozvodovRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíŠkolex s.r.o.MULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁRVL13 - workoutové ihriskáLinea SK, s.r.o.Záhradná, lesná technika a komunálna technikaP & L Slovakia, spol s r.o.Ozvučovacia technika pre mestá a obce, školy, škôlky, kultúrne domy, kostoly, domy smútku, športoviskáNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuPredaj a prenájom dopravného značenia

AGA - final, revízie a opravy detských ihrísk, telocviční, telocvičného náradia, posilňovní ...

NOVINKA - Dodávka športového tovaru a náradia.

Naša firma viac ako 20 rokov vyrába telocvičné náradie a zabezpečuje jeho záručný a pozáručný servis, vrátane vykonania revízie telocvičného náradia, revízie telocvične, revízie posilňovní, revízie detských ihrísk a vypracovanie podrobnej revíznej spávy.

Okrem toho zabezpečujeme rekonštrukciu, prípadne výmenu podláh v telocvični vrátane vyznačenia ihriskových čiar. Dodávame a montujeme ochranné a predeľovacie siete v telocvičniach aj na vonkajších ihriskách, vymieňame poťahy na žinenkách. 

Kompletná ponuka: 

- revízie telocvične(odborná technická kontrola) vrátane vypracovania podrobnej revíznej spávy

- revízie telocvičného náradia

- revízie posilňovní a fitness centier

- revízie detských ihrísk

- oprava a servis telocvičného náradia

- dodávka a montáž telocvičného náradia

- dodávka a montáž ochranných a predeľovacích sieti

- rekonštrukcia a náter podláh v telocvični vrátane vyznačenia ihriskových čiar

- školský a šatňový nábytok, šatňové lavičky

- športové trofeje

- obloženie telocviční

- rebriny bytové

- a iné služby školám (maľovanie interiérov, drobné stavebné úpravy, výmena podlahových krytín a podobne....)

ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovRealizácia športovísk a športových povrchovDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáSAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáŠtudio-21 plus, s.r.o.Záhradná, lesná a komunálna technikaNabíjacie stanice pre elektromobilySolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Predaj, servis a inštalácia nabíjacích staníc pre elektromobilySTAVREMVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.A J Produkty a.s.Ing. Viera Riljaková - INTERIÉRYKompletné vybavenie škôlBezpečnosť cestnej premávkyŠpecialisti na svetelné dekorácieKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Zvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieMANNET s.r.o. - technika a riešenia pre každéhoRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Manutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuKompletná ponuka komunálnej technikyOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíProfesionálne LED vianočné osvetlenieCERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇUVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienZhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieEco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonPara Invest s.r.o.KAPA AUDIO - Professional SoundVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Renovácia parkietDekorum s.r.o.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaProfesionálne vokajšie parky a outdoor telocvičneURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískVýstavba športových areálovŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.ŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKMarko MT, s.r.o.Odpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyCSAKOM, spol. s r.o.Stroje pre údržbu a opravu komunikácií...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOElephant smile,s.r.o.