Kategórie

Slovenský výrobca značkových detských ihrísk - Playsystem s.r.o.Budujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískKompletná ponuka komunálnej technikyNOMiland s.r.o. - Učebné pomôckySIGNATECH spol. s r. o.obec24.sk - digitálne úradné tabuleVýstroj pre váš zážitokMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁŠportové povrchy a detské ihriskáREVO hřiště s.r.o. - detské ihriskáInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáFrantišek Křivák - TEROSATDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRADetské ihriská Play&Fun pre radosť detíProfesionálna technika, závlahyProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíVáš špecialista na kovový nábytokBezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáUkazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyZora-mimex servis s. r. o. Vám ponúka kvalitnú poľnohospodársku, komunálnu a lesnú techniku so záručným a pozáručným servisomDrevené detské ihriská z agátového drevaZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.Školex s.r.o.Najväčší výrobca športovísk na SlovenskuCERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇUSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokNávrh a realizácia detských ihrískŠkolský nábytok Daffer s.r.o.HIT HOFMAN, s.r.o.Český výrobca vianočných a svetelných dekoráciíRealizácia športových staviebLinea SK, s.r.o.Nabíjacie stanice pre elektromobilyRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíPredaj a prenájom dopravného značenia

AKCIA na traktor TYM-Branson 2500 od Kocht

  KONTAKTUJTE NÁS: obchod@kocht.sk, +421 905 033 081, +421 918 141 822, +421 917 664 450

        

POPIS TRAKTORA TYM-Branson 2500

Traktor TYM-Branson 2500 patrí napriek svojmu výkonu a vlastnostiam do kategórie malotraktorov, ktoré nezaberú vo vašej garáži alebo stodole veľa miesta. Tento kompaktný traktor možno obsluhovať pomocou 2-rýchlostnej hydrostatickej prevodovky. O plynulú jazdu sa postarajú aj pripojiteľný predný pohon (4×4), či uzávierka zadného diferenciálu. Aj tieto traktory sú bežne dodávané spolu aj s čelným nakladačom a zadným trojbodovým závesom.

ZÁKLADNÉ PARAMETRE TRAKTORA TYM-Branson 2500

 • výkon 24 k
 • odpojiteľný pohon 4×4
 • uzávierka zadného difereciálu
 • hydrostatická prevodovka 2-stupňová
 • zadný vývodový hriadeľ 540/960 ot./min.
 • stredný vývodový hriadeľ 2500 ot./min.
 • zadný trojbodový záves kategórie I. so zdvihom 680 kg
 • robusne navrhnutá prevodovka poskytuje vyššiu účinnosť a nižšiu spotrebu paliva
 • zadný hydraulický vývod
 • brzdená vlečka 900kg / nebrzdená vlečka 900 kg
 • čelný nakladač v základnej výbave

GALÉRIA TRAKTORA TYM-Branson 2500

VIDEO TRAKTORA TYM-Branson 2500

  KONTAKTUJTE NÁS: obchod@kocht.sk, +421 905 033 081, +421 918 141 822, +421 917 664 450

Kontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoStroje pre údržbu a opravu komunikáciíRealizácia športovísk a športových povrchovNábytok pre jasle, škôlky a základné školyDetské ihriská, Vonkajšie Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkúrové ihriská, Zatrávňovacie rohože, Mestský mobiliár20 rokov inovácií pre čistotu našich miest - REDOX s.r.o.Intersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáDetské ihriská, workoutové ihriská, mobiliár, cykloprístreškySAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáGARDEN TEAM s.r.o.Komplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíZáhradná, lesná a komunálna technikaPETONA CZECH s.r.o. Vám ponúka komplexné vybavenie materských, základných, stredných a vysokých škôl.Elephant smile, s.r.o. - Váš výrobca detského a školského nábytku.SPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovŠpecialisti na svetelné dekorácieŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKSTAVREMVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Zvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieKomunálna technika...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOSolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Ing. Viera Riljaková - INTERIÉRYRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Výstavba športových areálovNajkvalitnejšie vybavenie pre street workout, calisthenicu a parkour.Revízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienPara Invest s.r.o.Kompletné vybavenie škôlElephant smile,s.r.o.ALEX kovový a školský nábytok s.r.o.Renovácia parkietBezpečnosť cestnej premávkyŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Marko MT, s.r.o.A J Produkty a.s.Eco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohondecoLIGHTING s.r.o. - vianočné osvetlenieVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Zhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíCSAKOM, spol. s r.o.