Kategórie

Slovenský výrobca značkových detských ihrísk - Playsystem s.r.o.Budujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískKompletná ponuka komunálnej technikyNOMiland s.r.o. - Učebné pomôckySIGNATECH spol. s r. o.obec24.sk - digitálne úradné tabuleVýstroj pre váš zážitokŠportové povrchy a detské ihriskáŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Inteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyPredaj a prenájom dopravného značeniaDrevené detské ihriská z agátového drevaNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuŠkolex s.r.o.Detské ihriská Play&Fun pre radosť detíZora-mimex servis s. r. o. Vám ponúka kvalitnú poľnohospodársku, komunálnu a lesnú techniku so záručným a pozáručným servisomProfesionálna technika, závlahySme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRANabíjacie stanice pre elektromobilyREVO hřiště s.r.o. - detské ihriskáLeader v predaji komunálnej technikyŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokVáš špecialista na kovový nábytokProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíCERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇUČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáNávrh a realizácia detských ihrískBezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁLinea SK, s.r.o.František Křivák - TEROSATRealizácia športových staviebHIT HOFMAN, s.r.o.Záhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.Ukazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávky

Digitalizácia vyučovania od firmy DAFFER s.r.o.

Infolinka: daffer@daffer.sk+421 46 519 87 11

Digitálna doba ovplyvnila už aj školstvo. Premietanie z počítača, práca s interaktívnymi tabuľami, vytváranie online edukačných materiálov a dnes už aj online vyučovanie. Vďaka digitalizácii sa na vyučovaní zaviedli viaceré moderné metódy, ktoré robia vyučovanie pre žiakov zábavnejšie a lákavejšie.

Firma Daffer ponúka interaktívnu techniku, vďaka ktorej vybavíte vaše triedy nielen modernou, ale najmä kvalitnou technikou. Medzi revolučné produkty patrí náš Interaktívny dotykový displej NovoTouch s LED displejom so 4K rozlíšením. Ponúkame ho s uhlopriečkou 166 cm (65″) alebo 192 cm (75″). Na displeji sa nachádza ochranné sklo pre dlhšiu životnosť.

Cenovo dostupnejšiu verziu predstavujú dataprojektory. Slúžia na premietanie obrazu, najčastejšie z počítača alebo notebooku. Výhodou je, že sa dajú prakticky prenášať a môžete ich umiestniť na také miesto, aké vám vyhovuje. Celú ponuku projektorov nájdete tu:

 

V súvislosti s digitalizáciou tried vám predstavujeme aj obľúbenú skrinku ESO na tablety. Vytvára priestor na uschovávanie a súčasné nabíjanie až 20 tabletov pre celú triedu na jednom mieste. Dvierka, prípadne roleta na skrinke, sú uzamykateľné a tablety sú preto v bezpečí.

 

Okrem moderných technológií dokážeme zabezpečiť akýkoľvek potrebný nábytok do škôl a školských zariadení. Navštívte stránku http://skoly.daffer.sk/skoly-a-skolky/skolsky-nabytok/ a objavte celú našu ponuku.

Infolinka:

daffer@daffer.sk
+421 46 519 87 11
Pondelok - Piatok
7:00 - 15:30

Kontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoStroje pre údržbu a opravu komunikáciíRealizácia športovísk a športových povrchovNábytok pre jasle, škôlky a základné školyDetské ihriská, Vonkajšie Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkúrové ihriská, Zatrávňovacie rohože, Mestský mobiliárIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáŠPORTOVÉ PROJEKTYDetské ihriská, workoutové ihriská, mobiliár, cykloprístreškySAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáGARDEN TEAM s.r.o.Komplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíZáhradná, lesná a komunálna technikaPETONA CZECH s.r.o. Vám ponúka komplexné vybavenie materských, základných, stredných a vysokých škôl.Elephant smile, s.r.o. - Váš výrobca detského a školského nábytku.Kompletné vybavenie škôldecoLIGHTING s.r.o. - vianočné osvetlenieCSAKOM, spol. s r.o.STAVREMŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Najkvalitnejšie vybavenie pre street workout, calisthenicu a parkour.ŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKZvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Verejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Para Invest s.r.o.URBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískRenovácia parkietBezpečnosť cestnej premávkyVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Zhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíEco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyMarko MT, s.r.o.Výstavba športových areálovKomunálna technikaA J Produkty a.s.Solárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Ing. Viera Riljaková - INTERIÉRYŠpecialisti na svetelné dekorácieALEX kovový a školský nábytok s.r.o.Revízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienElephant smile,s.r.o....riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKO