Kategórie

Slovenský výrobca značkových detských ihrísk - Playsystem s.r.o.Budujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískKompletná ponuka komunálnej technikyCERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇUNOMiland s.r.o. - Učebné pomôckyBezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáFrantišek Křivák - TEROSATColmex - posilovny, fitparky, workoutVýstroj pre váš zážitokLeader v predaji komunálnej technikyRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíPredaj a prenájom dopravného značeniaNabíjacie stanice pre elektromobilyŠkolský nábytok Daffer s.r.o.REVO hřiště s.r.o. - detské ihriskáVáš špecialista na kovový nábytokProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíHIT HOFMAN, s.r.o.Profesionálna technika, závlahySme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRALinea SK, s.r.o.Záhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.Český výrobca vianočných a svetelných dekoráciíDrevené detské ihriská z agátového drevaUkazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokŠportové povrchy a detské ihriskáNávrh a realizácia detských ihrískDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíPopredný európsky výrobca LED modulovMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁSIGNATECH spol. s r. o.Inteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyRealizácia športových staviebNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyŠkolex s.r.o.

Digitalizácia vyučovania od firmy DAFFER s.r.o.

Infolinka: daffer@daffer.sk+421 46 519 87 11

Digitálna doba ovplyvnila už aj školstvo. Premietanie z počítača, práca s interaktívnymi tabuľami, vytváranie online edukačných materiálov a dnes už aj online vyučovanie. Vďaka digitalizácii sa na vyučovaní zaviedli viaceré moderné metódy, ktoré robia vyučovanie pre žiakov zábavnejšie a lákavejšie.

Firma Daffer ponúka interaktívnu techniku, vďaka ktorej vybavíte vaše triedy nielen modernou, ale najmä kvalitnou technikou. Medzi revolučné produkty patrí náš Interaktívny dotykový displej NovoTouch s LED displejom so 4K rozlíšením. Ponúkame ho s uhlopriečkou 166 cm (65″) alebo 192 cm (75″). Na displeji sa nachádza ochranné sklo pre dlhšiu životnosť.

Cenovo dostupnejšiu verziu predstavujú dataprojektory. Slúžia na premietanie obrazu, najčastejšie z počítača alebo notebooku. Výhodou je, že sa dajú prakticky prenášať a môžete ich umiestniť na také miesto, aké vám vyhovuje. Celú ponuku projektorov nájdete tu:

 

V súvislosti s digitalizáciou tried vám predstavujeme aj obľúbenú skrinku ESO na tablety. Vytvára priestor na uschovávanie a súčasné nabíjanie až 20 tabletov pre celú triedu na jednom mieste. Dvierka, prípadne roleta na skrinke, sú uzamykateľné a tablety sú preto v bezpečí.

 

Okrem moderných technológií dokážeme zabezpečiť akýkoľvek potrebný nábytok do škôl a školských zariadení. Navštívte stránku http://skoly.daffer.sk/skoly-a-skolky/skolsky-nabytok/ a objavte celú našu ponuku.

Infolinka:

daffer@daffer.sk
+421 46 519 87 11
Pondelok - Piatok
7:00 - 15:30

Kontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoStroje pre údržbu a opravu komunikáciíRealizácia športovísk a športových povrchovNábytok pre jasle, škôlky a základné školyDetské ihriská, Vonkajšie Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkúrové ihriská, Zatrávňovacie rohože, Mestský mobiliárIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáŠPORTOVÉ PROJEKTYSAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáŠtudio-21 plus, s.r.o.GARDEN TEAM s.r.o.Komplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyZáhradná, lesná a komunálna technikaURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískSolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Eco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaIng. Viera Riljaková - INTERIÉRY...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOZvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieKompletné vybavenie škôlProfesionálne vokajšie parky a outdoor telocvičneMarko MT, s.r.o.A J Produkty a.s.ŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKZhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíBezpečnosť cestnej premávkyŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.decoLIGHTING s.r.o. - vianočné osvetlenieProfesionálne LED vianočné osvetleniePara Invest s.r.o.ALEX kovový a školský nábytok s.r.o.CSAKOM, spol. s r.o.Najkvalitnejšie vybavenie pre street workout, calisthenicu a parkour.Komunálna technikaVýstavba športových areálovRenovácia parkietRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.STAVREMElephant smile,s.r.o.Špecialisti na svetelné dekorácieFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.