Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískIhriská pre všetky generácie - DEXTRADE Žilina, s.r.o.SIGNATECH spol. s r. o.Nabíjacie stanice pre elektromobilyProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaFrantišek Křivák - TEROSATŠtudio-21 plus, s.r.o.Rozžiarte Vianoce vo Vašom okolíŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokZáhradná, lesná technika a komunálna technikaDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRARVL13 - workoutové ihriskáPredaj a prenájom dopravného značeniaMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁSystémy pre dopravu a bezpečnosťInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Ukazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyPopredný európsky výrobca LED modulovMobiliár pre mestá a obceZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.Pekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáProfesionálna technika, závlahyHIT HOFMAN, s.r.o.Šatňové skrinky s grafickým motívomInštalácaí káblových rozvodovŠportové povrchy a detské ihriskáLinea SK, s.r.o.Najväčší výrobca športovísk na SlovenskuNávrh a realizácia detských ihrískRealizácia športových staviebSlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoŠkolex s.r.o.SPORT REAL s.r.o.Kontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíDetské ihriská, street workout, fitness prvkyP & L Slovakia, spol s r.o.Drevené detské ihriská z agátového drevaLeader v predaji komunálnej technikyVáš špecialista na kovový nábytokKomplexné vybavenie športovískMY DVA Slovakia, s.r.o.Školský nábytok Daffer s.r.o.Ozvučovacia technika pre mestá a obce, školy, škôlky, kultúrne domy, kostoly, domy smútku, športoviskáNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmy

Digitalizácia vyučovania od firmy DAFFER s.r.o.

Digitálna doba ovplyvnila už aj školstvo. Premietanie z počítača, práca s interaktívnymi tabuľami, vytváranie online edukačných materiálov a dnes už aj online vyučovanie. Vďaka digitalizácii sa na vyučovaní zaviedli viaceré moderné metódy, ktoré robia vyučovanie pre žiakov zábavnejšie a lákavejšie.

Firma Daffer ponúka interaktívnu techniku, vďaka ktorej vybavíte vaše triedy nielen modernou, ale najmä kvalitnou technikou. Medzi revolučné produkty patrí náš Interaktívny dotykový displej NovoTouch s LED displejom so 4K rozlíšením. Ponúkame ho s uhlopriečkou 166 cm (65″) alebo 192 cm (75″). Na displeji sa nachádza ochranné sklo pre dlhšiu životnosť.

Cenovo dostupnejšiu verziu predstavujú dataprojektory. Slúžia na premietanie obrazu, najčastejšie z počítača alebo notebooku. Výhodou je, že sa dajú prakticky prenášať a môžete ich umiestniť na také miesto, aké vám vyhovuje. Celú ponuku projektorov nájdete tu:

 

V súvislosti s digitalizáciou tried vám predstavujeme aj obľúbenú skrinku ESO na tablety. Vytvára priestor na uschovávanie a súčasné nabíjanie až 20 tabletov pre celú triedu na jednom mieste. Dvierka, prípadne roleta na skrinke, sú uzamykateľné a tablety sú preto v bezpečí.

 

Okrem moderných technológií dokážeme zabezpečiť akýkoľvek potrebný nábytok do škôl a školských zariadení. Navštívte stránku http://skoly.daffer.sk/skoly-a-skolky/skolsky-nabytok/ a objavte celú našu ponuku.

Infolinka:

daffer@daffer.sk
+421 46 519 87 11
Pondelok - Piatok
7:00 - 15:30

ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovRealizácia športovísk a športových povrchovDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáSAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáEco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonKompletná ponuka komunálnej technikyManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyKAPA AUDIO - Professional SoundIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Dekorum s.r.o.Komplexné riešenie pre obce a mestáŠpecialisti na svetelné dekorácieVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekoráciewww.mojeihrisko.skMarko MT, s.r.o.Záhradná, lesná a komunálna technikaCSAKOM, spol. s r.o.Zhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíVýstavba športových areálovŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyMANNET s.r.o. - technika a riešenia pre každéhoStroje pre údržbu a opravu komunikáciíVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Elephant smile,s.r.o.FLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Všetko pre bezpečné cestyVšetko pre školuProfesionálne LED vianočné osvetlenieVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Zvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenie...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOSolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.SPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaPara Invest s.r.o.URBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískSTAVREMBezpečnosť cestnej premávkyUsporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaRenovácia parkietŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Dextrade Žilina, s.r.o.Revízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienA J Produkty a.s.Osvetlenie - ozvučenie miest a obcíNabíjacie stanice pre elektromobily