Kategórie

Slovenský výrobca značkových detských ihrísk - Playsystem s.r.o.Budujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískIhriská pre všetky generácie - DEXTRADE Žilina, s.r.o.NOMiland s.r.o. - Učebné pomôckyColmex - posilovny, fitparky, workoutMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁRealizácia športových staviebDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíFrantišek Křivák - TEROSATPopredný európsky výrobca LED modulovLinea SK, s.r.o.Rozžiarte Vianoce vo Vašom okolíNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuSIGNATECH spol. s r. o.SPORT REAL s.r.o.Športové povrchy a detské ihriskáČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíPredaj a prenájom dopravného značeniaAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Školex s.r.o.Inteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyZáhradná, lesná technika a komunálna technikaDrevené detské ihriská z agátového drevaProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíLeader v predaji komunálnej technikyŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokUkazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRANávrh a realizácia detských ihrískCERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇUZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.Profesionálna technika, závlahyHIT HOFMAN, s.r.o.Sme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáVáš špecialista na kovový nábytokNabíjacie stanice pre elektromobilyTeSe s.r.o. - Protišmykové a reflexné páskyKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho iného

Digitalizácia vyučovania od firmy DAFFER s.r.o.

Infolinka: daffer@daffer.sk+421 46 519 87 11

Digitálna doba ovplyvnila už aj školstvo. Premietanie z počítača, práca s interaktívnymi tabuľami, vytváranie online edukačných materiálov a dnes už aj online vyučovanie. Vďaka digitalizácii sa na vyučovaní zaviedli viaceré moderné metódy, ktoré robia vyučovanie pre žiakov zábavnejšie a lákavejšie.

Firma Daffer ponúka interaktívnu techniku, vďaka ktorej vybavíte vaše triedy nielen modernou, ale najmä kvalitnou technikou. Medzi revolučné produkty patrí náš Interaktívny dotykový displej NovoTouch s LED displejom so 4K rozlíšením. Ponúkame ho s uhlopriečkou 166 cm (65″) alebo 192 cm (75″). Na displeji sa nachádza ochranné sklo pre dlhšiu životnosť.

Cenovo dostupnejšiu verziu predstavujú dataprojektory. Slúžia na premietanie obrazu, najčastejšie z počítača alebo notebooku. Výhodou je, že sa dajú prakticky prenášať a môžete ich umiestniť na také miesto, aké vám vyhovuje. Celú ponuku projektorov nájdete tu:

 

V súvislosti s digitalizáciou tried vám predstavujeme aj obľúbenú skrinku ESO na tablety. Vytvára priestor na uschovávanie a súčasné nabíjanie až 20 tabletov pre celú triedu na jednom mieste. Dvierka, prípadne roleta na skrinke, sú uzamykateľné a tablety sú preto v bezpečí.

 

Okrem moderných technológií dokážeme zabezpečiť akýkoľvek potrebný nábytok do škôl a školských zariadení. Navštívte stránku http://skoly.daffer.sk/skoly-a-skolky/skolsky-nabytok/ a objavte celú našu ponuku.

Infolinka:

daffer@daffer.sk
+421 46 519 87 11
Pondelok - Piatok
7:00 - 15:30

BELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnostiRozhlasové, radarové a informačné systémy do obcí a miestRealizácia športovísk a športových povrchovNábytok pre jasle, škôlky a základné školyDetské ihriská, Vonkajšie Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkúrové ihriská, Zatrávňovacie rohože, Mestský mobiliárŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáŠtudio-21 plus, s.r.o.SAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáGARDEN TEAM s.r.o.Profesionálne vokajšie parky a outdoor telocvičnePara Invest s.r.o.MANNET s.r.o. - technika a riešenia pre každéhoA J Produkty a.s.Osvetlenie - ozvučenie miest a obcíVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovKomunálna technikaRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískEco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonZáhradná, lesná a komunálna technikaŠpecialisti na svetelné dekorácieVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Kompletná ponuka komunálnej technikyVýstavba športových areálovFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.STAVREMOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkySolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Bezpečnosť cestnej premávkyVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekoráciedecoLIGHTING s.r.o. - vianočné osvetlenieIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.ŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKProfesionálne LED vianočné osvetlenieCSAKOM, spol. s r.o.Stroje pre údržbu a opravu komunikáciíŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Marko MT, s.r.o.Renovácia parkiet...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOZvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieElephant smile,s.r.o.Zhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaKompletné vybavenie škôl