Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískIhriská pre všetky generácie - DEXTRADE Žilina, s.r.o.Školský nábytok Daffer s.r.o.Nabíjacie stanice pre elektromobilyDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.RVL13 - workoutové ihriskáČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁRealizácia športových staviebSPORT REAL s.r.o.Inteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyPopredný európsky výrobca LED modulovHIT HOFMAN, s.r.o.ŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokŠkolex s.r.o.Systémy pre dopravu a bezpečnosťNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuVáš špecialista na kovový nábytokProfesionálna technika, závlahySIGNATECH spol. s r. o.Kontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoInštalácaí káblových rozvodovSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaSlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoP & L Slovakia, spol s r.o.František Křivák - TEROSATDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRALeader v predaji komunálnej technikyProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíUkazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyZáhradná, lesná technika a komunálna technikaPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáDrevené detské ihriská z agátového drevaOzvučovacia technika pre mestá a obce, školy, škôlky, kultúrne domy, kostoly, domy smútku, športoviskáPredaj a prenájom dopravného značeniaNávrh a realizácia detských ihrískLinea SK, s.r.o.Detské ihriská, street workout, fitness prvkyŠportové povrchy a detské ihriskáAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Nádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmy

Eco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohon s 95% dotáciou

Bližšie informácie o komunálnej technike na elektrický pohon, prosím volajte na +421 911 010 761, alebo pošlite nám E-mail: info@ecoauto.sk

Envirofond vyhlásil pre mestá a obce finančnú dotačnú podporu zameranú na zlepšenie kvality ovzdušia. Podpora je zameraná na umývanie a čistenie plôch a komunikácií v správe obcí, miest a samosprávnych krajov. Je zahrnutá pod činnosťou 3A.

V rámci podpory je možné zrealizovať nákup komunálneho vozidla na umývanie plôch a umývanie/čistenie komunikácií len s 5% spolufinancovaním. Max. výška podpory je 200 000,-€. Envirofond vo výzve bude uprednostňovať a bude podporovať Žiadosti a následne aj verejné obstarania, ktoré budú spĺňať kritériá“ zelenej technológie“.

Spločnosť Eco Auto s.r.oako predajca ekologickej Battery Electric Vevicle zametacej a čistiacej komunálnej techniky, Vám vie takúto odporúčanú „zelenú technológiu“ dodať vrátane servisu.

Pokiaľ chcete uspieť vo výzve sme pripravení Vám poskytnúť dostatok informácií ,aby ste pripravili kvalitné bezemisné technologické riešenie, ktoré zlepší kvalitu ovzdušia vo Vašom meste. 

Ecoauto s.r.o.

Ecoauto s.r.o.


ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovRealizácia športovísk a športových povrchovDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáSAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáŠtudio-21 plus, s.r.o.Záhradná, lesná a komunálna technikaNabíjacie stanice pre elektromobilySolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Predaj, servis a inštalácia nabíjacích staníc pre elektromobilyŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.SPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaMarko MT, s.r.o.CSAKOM, spol. s r.o.Verejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Bezpečnosť cestnej premávkyOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyProfesionálne LED vianočné osvetlenieVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovPara Invest s.r.o.MANNET s.r.o. - technika a riešenia pre každéhoRenovácia parkietURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuDekorum s.r.o.STAVREMProfesionálne vokajšie parky a outdoor telocvičneZvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieStroje pre údržbu a opravu komunikáciíFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Špecialisti na svetelné dekorácieVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Revízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKZhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíA J Produkty a.s.Verejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Ing. Viera Riljaková - INTERIÉRYVýstavba športových areálovCERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇUKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyEco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonKAPA AUDIO - Professional SoundKompletná ponuka komunálnej technikyOsvetlenie - ozvučenie miest a obcí...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOKompletné vybavenie škôlElephant smile,s.r.o.