Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískIhriská pre všetky generácie - DEXTRADE Žilina, s.r.o.František Křivák - TEROSATVonkajšia upratovacia technikaPREDAJ PROFESIONÁLNEJ POĽNOHOSPODÁRSKEJ, KOMUNÁLNEJ, LESNÍCKEJ A ZÁHRADNEJ TECHNIKYProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíNádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyInštalácaí káblových rozvodovVáš špecialista na kovový nábytokHIT HOFMAN, s.r.o.DOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRASystémy pre dopravu a bezpečnosťInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyŠportové povrchy a detské ihriskáNávrh a realizácia detských ihrískZáhradná, lesná technika a komunálna technikaPopredný európsky výrobca LED modulovDodanie a montáž detských preliezačiek, ihrísk a Outdoor fitnessRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáMY DVA Slovakia, s.r.o.SIGNATECH spol. s r. o.RVL13 - workoutové ihriskáMULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁMobiliár pre mestá a obceČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíOzvučovacia technika pre mestá a obce, školy, škôlky, kultúrne domy, kostoly, domy smútku, športoviskáAlex kovový a školský nábytok s.r.o.Šatňové skrinky s grafickým motívomSlužby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuDrevené detské ihriská z agátového drevaP & L Slovakia, spol s r.o.Komplexné vybavenie športovískŠkolex s.r.o.Linea SK, s.r.o.Detské ihriská, street workout, fitness prvkyŠtudio-21 plus, s.r.o.Kontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoRealizácia športových staviebLeader v predaji komunálnej technikyŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Profesionálna technika, závlahyŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokPredaj a prenájom dopravného značeniaSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaNajväčší výber certifikovaného nábytku, hračiek a pomôcok pre školy, škôlky a jasle.

Eco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohon s 95% dotáciou

Bližšie informácie o komunálnej technike na elektrický pohon, prosím volajte na +421 911 010 761, alebo pošlite nám E-mail: info@ecoauto.sk

Envirofond vyhlásil pre mestá a obce finančnú dotačnú podporu zameranú na zlepšenie kvality ovzdušia. Podpora je zameraná na umývanie a čistenie plôch a komunikácií v správe obcí, miest a samosprávnych krajov. Je zahrnutá pod činnosťou 3A.

V rámci podpory je možné zrealizovať nákup komunálneho vozidla na umývanie plôch a umývanie/čistenie komunikácií len s 5% spolufinancovaním. Max. výška podpory je 200 000,-€. Envirofond vo výzve bude uprednostňovať a bude podporovať Žiadosti a následne aj verejné obstarania, ktoré budú spĺňať kritériá“ zelenej technológie“.

Spločnosť Eco Auto s.r.oako predajca ekologickej Battery Electric Vevicle zametacej a čistiacej komunálnej techniky, Vám vie takúto odporúčanú „zelenú technológiu“ dodať vrátane servisu.

Pokiaľ chcete uspieť vo výzve sme pripravení Vám poskytnúť dostatok informácií ,aby ste pripravili kvalitné bezemisné technologické riešenie, ktoré zlepší kvalitu ovzdušia vo Vašom meste. 

Ecoauto s.r.o.

Ecoauto s.r.o.


ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovRealizácia športovísk a športových povrchovDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáSAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáEco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonPredaj, servis poľnohospodárskej a komunálnej technikyKompletná ponuka komunálnej technikyManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruProfesionálne LED vianočné osvetlenieKomplexné riešenie pre obce a mestáwww.mojeihrisko.skŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Vianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Ing. Viera Riljaková - INTERIÉRYOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíNabíjacie stanice pre elektromobilyOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyMarko MT, s.r.o.Verejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Para Invest s.r.o.A J Produkty a.s.KAPA AUDIO - Professional SoundVýstavba športových areálovRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.MANNET s.r.o. - technika a riešenia pre každého...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOBezpečnosť cestnej premávkyVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovZáhradná, lesná a komunálna technikaRenovácia parkietVšetko pre bezpečné cestyUsporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienKompletné vybavenie škôlŠpecialisti na svetelné dekorácieCSAKOM, spol. s r.o.Stroje pre údržbu a opravu komunikáciíElephant smile,s.r.o.Dextrade Žilina, s.r.o.Zhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Všetko pre školuSTAVREM