Kategórie

Bezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáBudujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískIhriská pre všetky generácie - DEXTRADE Žilina, s.r.o.SIGNATECH spol. s r. o.Nabíjacie stanice pre elektromobilyProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíŠkolex s.r.o.ŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokŠportové povrchy a detské ihriskáŠtudio-21 plus, s.r.o.František Křivák - TEROSATSystémy pre dopravu a bezpečnosťNajväčší výrobca športovísk na SlovenskuOzvučovacia technika pre mestá a obce, školy, škôlky, kultúrne domy, kostoly, domy smútku, športoviskáPopredný európsky výrobca LED modulovInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyDetské ihriská, street workout, fitness prvkyMobiliár pre mestá a obceZáhradná, lesná technika a komunálna technikaRVL13 - workoutové ihriskáPredaj a prenájom dopravného značeniaP & L Slovakia, spol s r.o.Sme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaRealizácia športových staviebHIT HOFMAN, s.r.o.Nádoby a kontajnery na odpad pre komunálnu sféru a firmyProfesionálna technika, závlahyVáš špecialista na kovový nábytokŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Šatňové skrinky s grafickým motívomKomplexné vybavenie športovískInštalácaí káblových rozvodovLeader v predaji komunálnej technikyUkazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyLinea SK, s.r.o.DOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRANávrh a realizácia detských ihrískČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíMY DVA Slovakia, s.r.o.MULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáSPORT REAL s.r.o.Záhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.Služby pre akékoľvek športovisko alebo ihriskoDrevené detské ihriská z agátového drevaRozžiarte Vianoce vo Vašom okolíKontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoAlex kovový a školský nábytok s.r.o.

Eco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohon s 95% dotáciou

Bližšie informácie o komunálnej technike na elektrický pohon, prosím volajte na +421 911 010 761, alebo pošlite nám E-mail: info@ecoauto.sk

Envirofond vyhlásil pre mestá a obce finančnú dotačnú podporu zameranú na zlepšenie kvality ovzdušia. Podpora je zameraná na umývanie a čistenie plôch a komunikácií v správe obcí, miest a samosprávnych krajov. Je zahrnutá pod činnosťou 3A.

V rámci podpory je možné zrealizovať nákup komunálneho vozidla na umývanie plôch a umývanie/čistenie komunikácií len s 5% spolufinancovaním. Max. výška podpory je 200 000,-€. Envirofond vo výzve bude uprednostňovať a bude podporovať Žiadosti a následne aj verejné obstarania, ktoré budú spĺňať kritériá“ zelenej technológie“.

Spločnosť Eco Auto s.r.oako predajca ekologickej Battery Electric Vevicle zametacej a čistiacej komunálnej techniky, Vám vie takúto odporúčanú „zelenú technológiu“ dodať vrátane servisu.

Pokiaľ chcete uspieť vo výzve sme pripravení Vám poskytnúť dostatok informácií ,aby ste pripravili kvalitné bezemisné technologické riešenie, ktoré zlepší kvalitu ovzdušia vo Vašom meste. 

Ecoauto s.r.o.

Ecoauto s.r.o.


ZDARMA POSLAŤ DOPYTBELLIMPEX s.r.o. - Cesta k bezpečnosti
Výstavba športovísk, ihrísk, parkovRealizácia športovísk a športových povrchovDetské ihrisko na kľúč priamo od výrobcuŠPORTOVÉ PROJEKTYIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáSAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáEco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohonKompletná ponuka komunálnej technikyManutan, najväčší obchod s vybavením pre vašu firmu, sklady a dielňuMANNET s.r.o. - technika a riešenia pre každéhoBezpečnosť cestnej premávkyZvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieVýrobca vonkajších vitrín a mobiliáruNabíjacie stanice pre elektromobilyRenovácia parkietA J Produkty a.s.www.mojeihrisko.skURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískVývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyPara Invest s.r.o.Výstavba športových areálovVianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieRevízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienStroje pre údržbu a opravu komunikáciíCSAKOM, spol. s r.o.FLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Záhradná, lesná a komunálna technikaOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíŠpecialisti na svetelné dekorácieUsporiadanie festivalov a prenájom techniky na rôzne podujatiaŠportové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.Všetko pre školu...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOElephant smile,s.r.o.Komplexné riešenie pre obce a mestáRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.Marko MT, s.r.o.Solárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Dekorum s.r.o.Profesionálne LED vianočné osvetlenieŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKSTAVREMSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaVšetko pre bezpečné cestyIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYKAPA AUDIO - Professional SoundKomplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Dextrade Žilina, s.r.o.Verejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.Zhotovujeme detské ihriská rôznych variácií