Kategórie

Slovenský výrobca značkových detských ihrísk - Playsystem s.r.o.Budujeme ihriská na cvičenie s vlastnou váhouVýroba a montáž zariadení detských ihrísk, športovísk, telocvičňového a športového náradia, parkovej i záhradnej architektúryKompletné vybavenie športovískKompletná ponuka komunálnej technikyNOMiland s.r.o. - Učebné pomôckySIGNATECH spol. s r. o.Colmex - posilovny, fitparky, workoutVýstroj pre váš zážitokInteligentné systémy monitorovania a riadenia dopravyUkazovatele rýchlosti pre bezpečnosť cestnej premávkyProfesionálna technika, závlahyŠportové povrchy a detské ihriskáZáhradná a komunálna technika - Agroservis spol. s r.o.Linea SK, s.r.o.MULTIFUNKČNÉ - TENISOVÉ - FUTBALOVÉ IHRISKÁCERTIFIKOVANÉ MERADLÁ PRE KUCHYŇUZora-mimex servis s. r. o. Vám ponúka kvalitnú poľnohospodársku, komunálnu a lesnú techniku so záručným a pozáručným servisomNabíjacie stanice pre elektromobilyDrevené detské ihriská z agátového drevaLeader v predaji komunálnej technikyBezpečné povrchy pre detské ihriská a športoviskáČeský výrobca vianočných a svetelných dekoráciíŠkolex s.r.o.Váš špecialista na kovový nábytokDOPLNKOVÁ EKO ARCHITEKTÚRAŠkolský nábytok Daffer s.r.o.Rozžiarte Vianoce vo Vašom okolíFrantišek Křivák - TEROSATPekné, funkčné a bezpečné detské ihriskáSme špecialisti na modernizáciu a výstavbu verejného osvetleniaREVO hřiště s.r.o. - detské ihriskáProfesionálna komunálna technika pre údržbu miest a obcíDetské ihriská Play&Fun pre radosť detíRealizácia športových staviebŠKOLÁČIK MAJO - školský nábytokNávrh a realizácia detských ihrískPredaj a prenájom dopravného značeniaHIT HOFMAN, s.r.o.Najväčší výrobca športovísk na Slovensku

Eco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohon s 95% dotáciou

Bližšie informácie o komunálnej technike na elektrický pohon, prosím volajte na +421 911 010 761, alebo pošlite nám E-mail: info@ecoauto.sk

Envirofond vyhlásil pre mestá a obce finančnú dotačnú podporu zameranú na zlepšenie kvality ovzdušia. Podpora je zameraná na umývanie a čistenie plôch a komunikácií v správe obcí, miest a samosprávnych krajov. Je zahrnutá pod činnosťou 3A.

V rámci podpory je možné zrealizovať nákup komunálneho vozidla na umývanie plôch a umývanie/čistenie komunikácií len s 5% spolufinancovaním. Max. výška podpory je 200 000,-€. Envirofond vo výzve bude uprednostňovať a bude podporovať Žiadosti a následne aj verejné obstarania, ktoré budú spĺňať kritériá“ zelenej technológie“.

Spločnosť Eco Auto s.r.oako predajca ekologickej Battery Electric Vevicle zametacej a čistiacej komunálnej techniky, Vám vie takúto odporúčanú „zelenú technológiu“ dodať vrátane servisu.

Pokiaľ chcete uspieť vo výzve sme pripravení Vám poskytnúť dostatok informácií ,aby ste pripravili kvalitné bezemisné technologické riešenie, ktoré zlepší kvalitu ovzdušia vo Vašom meste. 

Ecoauto s.r.o.

Ecoauto s.r.o.


Kontajnery, skladovanie, vybavenie miest a obcí a mnoho inéhoStroje pre údržbu a opravu komunikáciíRealizácia športovísk a športových povrchovNábytok pre jasle, škôlky a základné školyDetské ihriská, Vonkajšie Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkúrové ihriská, Zatrávňovacie rohože, Mestský mobiliárIntersystem EU s.r.o. - detské ihriská, fintess ihriskáŠPORTOVÉ PROJEKTYDetské ihriská, workoutové ihriská, mobiliár, cykloprístreškySAGANSPORT - Všetko pre šport a športoviskáGARDEN TEAM s.r.o.Komplexná ponuka učebných pomôcok pre základné školyOsvetlenie - ozvučenie miest a obcíZáhradná, lesná a komunálna technikaPETONA CZECH s.r.o. Vám ponúka komplexné vybavenie materských, základných, stredných a vysokých škôl.Elephant smile, s.r.o. - Váš výrobca detského a školského nábytku.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrôtových rozhlasov – varovných systémovZvislé a vodorovné dopravné značenie, dopravné zariadenieKompletné vybavenie škôlKomunálna technikaMarko MT, s.r.o.A J Produkty a.s.Revízia detských a športových ihrísk, telocviční, posilňovní a lezeckých stienFLORA SERVIS GROUP, s.r.o.Para Invest s.r.o.Zhotovujeme detské ihriská rôznych variáciíOdpadové kontajnery, nádrže, nádoby a ďalšie plastové a oceľové výrobkyVýstavba športových areálovCSAKOM, spol. s r.o.decoLIGHTING s.r.o. - vianočné osvetlenieSPORTER ® s.r.o. - športoviská 3. tisícročiaURBANIX s.r.o. - Pouličné LED osvetlenie, LED osvetlenie športovískŠpecialisti na svetelné dekorácieNajkvalitnejšie vybavenie pre street workout, calisthenicu a parkour.Renovácia parkietRozhlasová a ozvučovacia technika ELMIK Vráble s.r.o.ŠKOLSKÝ A KANCELÁRSKY NÁBYTOKBezpečnosť cestnej premávkySolárne systémy od profesionálov - EU-POWER, s.r.o.Športové povrchy - ŠPORTFINAL s.r.o.STAVREMEco Auto s.r.o. - Komunálna technika na elektrický pohon...riešenia pre VAŠE ŠPORTOVISKOALEX kovový a školský nábytok s.r.o.Vianočné osvetlenie, svetelné a vianočné dekorácie, prenájom vianočnej výzdoby,3D svetelné dekorácieIng. Viera Riljaková - INTERIÉRYVerejné osvetlenie - Pema com, s.r.o.